Најдобрите iAffiliates Казино Во Живо s

iAffiliates е веб придружна програма за казино и друго веб-страница за игри партнери. Нивната програма започна во 2012 година по одредено реорганизирање на веб-страниците. iAffiliates работи напорно на развивање нови и иновативни маркетинг кампањи. Партнерите мора да се приклучат на програмата за споделување приходи.

Новите филијали потоа добиваат 20% до 40% од нето приходот од нивното рекламирање. Понатаму, iAffiliates нема негативни превртувања. Совршено е за оние кои сакаат да направат некои почетни профити од нивната рана работа. Членовите можат да ја видат нивната статистика и други показатели 24/7. iAffiliates, исто така, имаат лиценца издадена од Гибралтар. Дознајте повеќе за iAffiliates и нивните програми сега.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)