Најдобрите Metal Casino Affiliates Казино Во Живо s

Промовирање на бренд на казино развиен од врвни провајдери на софтвер (NetEnt, Play'n GO и Microgaming) е една од најдобрите работи што подружниците ќе сакаат да ги прават. Филијалата на Metal Casino ги поканува партнерите да донесат депонирање играчи во неговата придружна програма. Ова им овозможува да заработат намалување од нето приходите на наведените играчи.

За да го олесни ова, Metal Casino гарантира дека играчите имаат извонредни искуства со него слотови со висока конверзија и казино игри. Уште повеќе, тој им нуди на своите филијали „без негативно пренесување“ секој месец. Севкупно најдобро, филијалите можат да заработат провизии веднаш од пријавувањето, почнувајќи од 30% учество на приходите до 40% како што нето приходот на играчите се зголемува.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)