Најдобрите Mr Affiliate Казино Во Живо s

Mr Affiliate ги поздравува сите подружници ширум светот да бидат партнери во нејзината придружна програма за казино. Програмата е дизајнирана имајќи ги предвид играчите, осигурувајќи дека секој момент е нов, освежувачки, забавен и наградувачки. Г-дин Огранок нуди различни казино игри напојувани од водечки провајдер на софтвер, NetRefer. Марката на казиното е лиценцирана и регулирана од владата на Малта.

Г-дин Огранок е дарежлив со своите филијали во услови на заработка. Секој партнер добива провизија од 25% удел во приходот при пријавувањето, што се зголемува до 45%. Износот на акции што ги добива подружницата се определува од нето приходот од депонираните играчи упатени во програмата. Покрај тоа, Mr Affiliate не дозволува негативно пренесување.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)