Најдобрите Plain Partners Казино Во Живо s

Иако конверзијата е резултат на маркетиншкиот напор на филијалата, партнерската програма на Plain Partners нуди ексклузивни алатки за кампања за брзо следење на успехот на нејзините филијали. Веб-администраторите можат да поставуваат банери со различни големини и текстуални врски на нивните блогови или деловни веб-страници. Високо конвертирање игри хостирани со казино бренд исто така го подобрува искуството на играчите.

Филијалите на Plain Partners имаат многу да имаат корист, почнувајќи од „нема негативно пренесување“ до можноста за доживотна заработка. Сите филијали ја користат почетната провизија од 25% удел на приходот, што се зголемува до огромни 50% удел на приходите. Интересно е тоа што филијалите добиваат и до 20% бонус за поканување на други филијали да се приклучат на програмата.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)