Најдобрите Posh Friends Affiliates Казино Во Живо s

Веб-администраторите кои се страстни за коцкање и вешти во рекламирањето можат да се обратат до Posh Friends за периодични приходи. Posh Friends, лиценцирана од владата на Курасао, е придружна програма за врвни онлајн казина. Нејзините казина имаат долгогодишна репутација на пазарите во Азија и Европа. Филијалите можат да го максимизираат својот профит со упатување на играчите на брендот.

Posh Friends има искуство во бизнисот. Знае како да го конвертира придружниот сообраќај во клиенти кои плаќаат. Кога се приклучуваат филијали, тие се ставени на план за споделување приходи за да добијат провизии од нето приходот на играчите. Стандардните провизии започнуваат од 25% и се искачуваат до 45% удел во приходите без пренос на негативно салдо.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)