Најдобрите Uffiliates Казино Во Живо s

Affiliate програмата Ufilliate е дел од Uffiliates мрежите кои се дел од 888-те холдинзи, кои се компанијата зад двете најуспешни и најстари веб-страници за коцкање преку Интернет, Пацифик покер и Казино-на-Нет. Идејата зад Uaffilates беше да се соберат сите производи на 888, што им овозможува на филијалите на коцкање да ги промовираат овие производи на една платформа.

Една од главните предности за приклучување на мрежата Uffiliate е опсегот на понудени брендови за коцкање. Uaffiliates се проширија за да му овозможат на партнерот да заработува од преку 18 различни брендови на покер, обложување и казино. Дополнително, извештаите се ажурираат редовно, а на секоја сметка е доделен менаџер на сметки за полесно управување.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)