Вести

October 24, 2023

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Петок често е посебен ден за повеќето играчи на казино бидејќи го означува почетокот на долгиот и забавен викенд. Така, за да се осигурате дека ќе го започнете викендот во вистинско расположение, казиното N1 ве поканува да побарате промоција на бонус за маршрута во петок. Тоа е возбудлив бонус кој ги наградува вашите петочни депозити со бонус кредити за бесплатно играње. Продолжете со читање за да ја отпакувате наградата за овој викенд!

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок

Што е бонус промоција во петок?

Петочниот бонус за рута е бонус за депозит кој им се доделува на играчите секој петок од 00:00 до 23:59 UTC. Во овој бонус, поканети сте да депонирате најмалку 50 УСД користејќи ја шифрата ROUTE75 за да побарате бонус за натпревар од 50% до 100 долари. Тоа не е се. Овој пакет доаѓа и со 75 бесплатни вртења за играње на слотови со најдобра оцена. 

На пример, депонирајте 100 УСД во текот на референтниот период користејќи го бонус кодот. Во тој случај, Казино N1 веднаш ќе ве награди со 50 УСД од износот на депозитот во бонус што не може да се повлече. Запомнете дека максималниот неделен бонус што можете да го добиете е 100 долари.

Што се однесува до бесплатните вртења, ова казино јасно ги специфицира квалификуваните слот машини. Може да го играте бонусот за бесплатни вртења на следните игри:

  • Мечот и Гралот од Play'n GO
  • Насловот на Lucky Lady Moon од BGaming е Play'n GO е недостапен. 

Здодевни, но важни правила и услови за бонус

Пред да го тврдите ова бонус за натпревар, од витално значење е да ги прочитате ситните букви за да разберете во што навлегувате. Прво, казиното N1 вели дека бонусот во петок е достапен само за играчите кои го собрале и го искористиле бонусот за добредојде. Запомнете, пакетот за добредојде на ова казино се состои од четири бонуси за депозит. 

Во меѓувреме, мора да го обложите бонусот и бесплатните вртења најмалку 50 пати пред да побарате повлекување. Ова е дефинитивно на повисоката страна од спектарот, со оглед на повеќето казина во живо максимум од 30x или 40x. Сепак, главната мотивација зад барањето каков било бонус во казиното треба да биде да имате бесплатно време за играње. Третирајте ги тие победи како обични бонуси!

Други услови за исполнување во ова неделен бонус вклучуваат:

  • Мора да го активирате бонус за бесплатни вртења во рок од еден ден.
  • Првите 25 бонус вртења се кредитираат во сабота, а салдото е издадено во недела.
  • Имате 14 и 7 дена да го исполните условот за превртување за бонусот и бесплатните вртења, соодветно. 
  • Максималниот облог додека се обложувате е 5 долари.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести