Казиното Бумеранг ветува лудо време во вторник за љубителите на казино во живо

Вести

2023-06-27

Benard Maumo

Добредојдовте уште еднаш во неделните бонус вести на LiveCasinoRank, каде што ќе откриете награди за да додадете забава на вашите сесии за игри. Оваа недела, потрагата по најдобриот неделен бонус го однесе тимот во казиното Бумеранг, локација за коцкање 2020 лиценцирана во Курасао. Во ова казино, можете да го барате бонусот Crazy Time Tuesdays и да бидете на пат за бесплатно време за игра во казино во живо. Продолжете да читате за да дознаете како функционира овој бонус. 

Казиното Бумеранг ветува лудо време во вторник за љубителите на казино во живо

Која е промоцијата на Crazy Time Tuesdays во казиното Бумеранг?

Crazy Time Tuesdays е неделен бонус во Казино Бумеранг. Овој бонус е достапен еднаш неделно во вторник за сите регистрирани членови во казиното. Играчите можат да ја бараат наградата од 00:00 до 23:59 UTC. 

Играчите мора да направат минимален депозит поголем од износот на бонусот, кој е 10 евра, за да го побараат бонусот. Значи, ако казиното го промени износот на бонусот на 20 евра, тоа ќе биде минималниот квалификуван депозит за бонусот. 

Но, правењето депозит не е единствената квалификација за добивање на бонусот. Гејмерите ќе го користат својот депозит за играње Crazy Time од Evolution Gaming и погодете го кругот на бонус во еден ден за да ја побарате наградата. 

За оние кои не знаат, подолу се Лудо време бонус круга за кој зборува бонусот:

  • Лудо време
  • Лов на готовина
  • Превртување на монети
  • Пачинко

Дали бонусот има некакви барања за обложување?

Пред да се дискутира дали на неделен бонус има било каков услов за обложување, од витално значење е да се забележи дека сте принудени да го користите на кој било од Evolution казино игри во живо. Може да го искористите бонусот за да играте врвни хитови како Lightning Roulette, Monopoly Big Baller, Lightning Blackjack и многу повеќе. 

Интересно, овој ваучер за казино во живо има нула барања за обложување. Играчите на местото на казиното можат да продолжат со повлекување на добивките акумулирани од бонус за депозит без никакви ограничувања. Сепак, максималната добивка од ваучерот е 2x. На пример, ако освоите 50 евра од ваучер од 10 евра, максималната исплата ќе биде 20 евра.

Подолу се дадени другите важни услови за овој бонус Crazy Time:

  • На регулирани во живо казино сајт ќе го кредитира неделниот бонус на вашата сметка следниот ден. 
  • Играчите мора да ја искористат наградата во рок од 10 дена од датумот на примање. 
  • Само облозите со вистински пари се вбројуваат во овој бонус. 
  • Играчите можат да ја користат промоцијата на повеќе брендови Rabidi NV.

Најнови вести

Stakelogic Live нуди брзински бакара со побрзи рунди на игри
2023-09-28

Stakelogic Live нуди брзински бакара со побрзи рунди на игри

Вести