Вести

October 5, 2023

LuckyStreak ја дава возбудата на казино подови во рулетот Blaze

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

LuckyStreak, водечки снабдувач на игри на маса и наслови на дилери во живо, објави дека љубителите на казино во живо сега можат да уживаат играјќи на дополнителна маса за рулет со Dual-Play. Овој нов додаток се емитува во живо од казиното Oracle на компанијата во Малта. Oracle Blaze Roulette нуди поизвонредно искуство благодарение на трите табели со двојна игра.

LuckyStreak ја дава возбудата на казино подови во рулетот Blaze

Од 2015 година, LuckyStreak обезбедува оригинални HD дилери во живо казино игри. Компанијата рече дека Blaze Roulette совршено илустрира како технологијата и комбинацијата на онлајн казина и казина од тули и малтер го подобруваат искуството за оние кои бараат возбуда. Како што е секогаш случај во LuckyStreak's игри со дилери во живо, Blaze Roulette обезбедува премиум искуство со максимални граници на облози што ги опфаќаат сите буџети.

Коментирајќи ја новата игра со рулет, Марк О 'Донел, шеф на маркетинг во LuckyStreak, изјави:

„Сериозни сме во намерата да им дадеме на нашите клиенти поголем избор и подобри искуства за играње за нивните проникливи играчи во казино. Нашите игри со дилери во живо се блиски до реалното искуство во казино што ќе го добиете. Blaze Roulette уште повеќе ги зближува нашите играчи, додека им нуди на операторите премиум игри кои уживаат повеќе ангажирани играчи, повисоки просечни волумени и влогови“

На развивач на софтвер е убеден дека неговиот Dual-Play Roulette, сега достапен во Blaze Roulette, ќе го подобри искуството на клиентите во казина во живо. Оваа понуда ги телепортира играчите во луксузна и модерна поставка за казино, каде што ќе се сретнат пријателски живи дилери.

За копнените казино бизниси, LuckyStreak има уникатно решение: Lucky Land-Based. Ова им овозможува на клиентите да го искусат казиното без разлика каде се наоѓаат, помагајќи да се изгради присуство на брендот на казино онлајн и да се создадат нови извори на приход.

Минатиот месец, LuckyStreak објави a револуционерно ажурирање до својата игра со Baccarat во живо со врвни перформанси. Новата игра има извонреден редизајн на студиото, поедноставни дејства за обложување погодни за палците и подобрен приказ на играта. Неодамна, компанијата потпиша а договор за агрегација на содржина со Red Rake Gaming за да го подобри својот избор на игри.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести