22BET Казино Во Живо Преглед - Affiliate Program

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусДо 300 €
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк опсег на плаќања
12000+ слотови
Достапно спортско обложување
22BET
До 300 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Affiliate Program

Affiliate Program

22Bet Partners е придружна програма за казиното 22Bet и е создадена во 2017 година. Со седиште во Курасао, 22Bet Partners е одговорна за изработка на партнерски маркетинг решенија, кои потоа се достапни за користење на подружниците. Овие партнерски маркетинг решенија вклучуваат банери, врски за следење и така натаму.

22Bet Partners ќе купува сообраќај во казино, а играчите ќе можат да уживаат во најдобрите слотови од водечките провајдери на игри на пазарот, како и некои игри со дилери во живо од врвна класа кои доаѓаат во многу верзии, така што секој играч ќе може да избере нешто според на нивните преференции.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот