GetSlots Live Casino Преглед - About

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

GetSlots е казино кое е направено од тим, кој има акумулирано огромно коцкање искуство и знае што им треба на играчите. Играчите можат да ги најдат најновите игри што се развиени од најдобрите експерти во индустријата.

Играчите кои се придружуваат на семејството на GetSlots Казино можат да ги зграпчат дарежливите бонуси и секогаш кога ќе им треба помош можат да контактираат со поддршката за корисници која ќе им помогне во секоја ситуација. Сите игри во казиното се направени од некои од најдобрите развивачи на софтвер, вклучувајќи ги Amatic, BetSoft, Endorphina, Ezugi, Microgaming и SoftSwiss, само за да именуваме некои.

Казиното GetSlots им овозможува на играчите да се нурнат во атмосферата на вистинско казино без да ги напуштат своите домови. Големиот избор на игри во казино во живо ќе го подобри искуството на играчите и ќе им овозможи да се чувствуваат како да играат на вистинска маса за игри.

Лиценца и регистрација

GetSlots казиното е во сопственост и управувано од Dama NV, компанија регистрирана и основана според законите на Курасао, со регистарски број 152125 и регистрирана адреса на Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao, и нејзината подружница во целосна сопственост, Friolion Limited, регистрирана на Кипар со регистарски број HE 419102 и регистрирана адреса Pavlou Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, кат 1, стан 11, 3021, Лимасол, Кипар. Dama NV е лиценцирана и регулирана од Antillephone NV (лиценца бр. 8048/JAZ2020-013).

Локација на казино и студиа

Казиното GetSlots има седиште на следната адреса, Pavlou Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, кат 1, стан 11, 3021, Лимасол, Кипар.

Сопственик

GetSlots казиното е во сопственост на Dama NV, компанија регистрирана и основана според законите на Курасао.

Total score8.4
Добрите
+ 6000+ игри
+ ВИП програми
+ Крипто казина
+ Структура на висок бонус

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Чешки
БонусиБонуси (1)
High Roller бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Албанија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
IgrosoftLuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet