Преглед на игри со дилер во живо GetSlots - Affiliate Program

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Chilli Partners е компанија која нуди придружна програма за казиното GetSlots. Сè што треба да направат партнерите за да се приклучат на придружната програма е да се регистрираат за сметка. Тие треба да ги пополнат сите потребни информации и да чекаат за одобрување.

Chilli Partners нуди флексибилни планови за провизија со највисок понуден процент од 50%. Нема негативни преноси, така што партнерите ќе го започнуваат секој месец со позитивно салдо. Уште повеќе, на играчите им е дозволено да ја исплатат својата заработка еднаш неделно.

Придружната програма работи на CPA и RevShare и ги прифаќа сите извори на сообраќај. И некои од клучните карактеристики на придружната програма ги вклучуваат следните:

  • Ексклузивни понуди од огласувачот
  • Неделни плаќања
  • Нема негативно пренесување
  • 24/7 поддршка
  • Експертиза и насоки
  • Флексибилни планови за провизија