GetSlots Live Casino Преглед - Affiliate Program

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Chilli Partners е компанија која нуди придружна програма за казиното GetSlots. Сè што треба да направат партнерите за да се приклучат на придружната програма е да се регистрираат за сметка. Тие треба да ги пополнат сите потребни информации и да чекаат за одобрување.

Chilli Partners нуди флексибилни планови за провизија со највисок понуден процент од 50%. Нема негативни преноси, така што партнерите ќе го започнуваат секој месец со позитивно салдо. Уште повеќе, на играчите им е дозволено да ја исплатат својата заработка еднаш неделно.

Придружната програма работи на CPA и RevShare и ги прифаќа сите извори на сообраќај. И некои од клучните карактеристики на придружната програма ги вклучуваат следните:

  • Ексклузивни понуди од огласувачот
  • Неделни плаќања
  • Нема негативно пренесување
  • 24/7 поддршка
  • Експертиза и насоки
  • Флексибилни планови за провизија
Total score8.4
Добрите
+ 6000+ игри
+ ВИП програми
+ Крипто казина
+ Структура на висок бонус

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Чешки
БонусиБонуси (1)
High Roller бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Албанија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
IgrosoftLuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet