Преглед на игри со дилер во живо GetSlots - Bonuses

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

GetSlots казиното е преполно со различни бонуси и промоции кои ќе направат времето на играчите да вреди малку. За да ги започнете работите на десната нога, казиното GetSlots нуди многу дарежлив бонус за добредојде на сите играчи кои ќе се регистрираат за сметка и ќе го направат својот прв депозит.

Бонус за прв депозит

Играчите кои ќе се регистрираат за сметка и ќе го направат својот прв депозит на нивната сметка на GetSlots имаат право на дарежлив бонус за прв депозит. Ова е 100% бонус за депозит за совпаѓање до $150 и дополнителни 150 бесплатни вртења згора на тоа. Бесплатните вртења може да се обложуваат на играта со видео слот Sweet Bonanza, а играчите ќе добијат 50 бесплатни вртења во моментот кога нивниот депозит е успешен и 20 бесплатни вртења секој ден во текот на следните 5 дена. Минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат за бонусот за добредојде е ограничен на 20 УСД, а штом депозитот е успешен, средствата од бонусот автоматски ќе се префрлат на сметката.

Бонус за втор депозит

Играчите кои ќе го направат својот втор депозит во казиното GetSlots ќе добијат бонус за депозит од 75% до 150 долари. Единственото нешто што играчите треба да направат е да депонираат најмалку 20 долари, а бонусните средства веднаш ќе бидат додадени на нивната сметка.

Бонус за трет депозит

Забавата не престанува со првиот и вториот бонус за добредојде, но GetSlots додаде трет бонус за депозит за своите играчи. Секој играч кој ќе го направи својот трет депозит на својата сметка ќе добие 100% бонус за депозит од натпревар до 200 долари. Единственото нешто што играчите треба да направат е да направат подобен депозит од најмалку 20 УСД и средствата од бонусот автоматски ќе се додадат на нивното салдо.

Вторник Бесплатни вртења

Секој вторник, играчите можат да добијат до 100 бесплатни вртења. Единственото нешто што треба да направат е да направат депозит и бонусот автоматски ќе се кредитира на нивната сметка.

Вчитај повторно за викенд

Играчите кои депонираат во петок, сабота или недела ќе добијат бонус за депозит од 40% до 150 долари. Бонусот ќе се кредитира автоматски штом депозитот ќе биде успешен и играчите можат да ја бараат оваа понуда само еднаш неделно.

Бонус за High Rollers

Високите ролки можат да го бараат овој бонус еднаш месечно и да го подобрат своето салдо до 500 долари. Ова е бонус за депозит од 30% и минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат за оваа понуда е 300 УСД.

Super Crush Lotto

Играчите можат да добијат до $4.000 и 4.000 бесплатни вртења секоја недела. Оваа промоција е достапна 7 дена и трае помеѓу 31 јануари, 00:01 и 6 февруари, 23:59 UTC 2022 г. .

Бројот на лотарија по играч е неограничен и секој тикет може да биде добитен тикет. Сите награди ќе се доделуваат автоматски на крајот од лотаријата секоја недела. Паричните награди мора да се обложуваат x5, а наградите за бесплатни вртења треба да се обложуваат x10. Наградите може да се обложуваат на видео слот играта Gates of Valhalla. за жал, оваа промоција не може да се користи на игри во казино во живо. ова се сите датуми на лотарија:

● 1.: 31 јануари, 00:01 (UTC) - 6 февруари, 23:59 (UTC) 2022 година

● 2-ри: 7 февруари, 00:01 (UTC) - 13 февруари, 23:59 (UTC) 2022 година

● 3.: 14 февруари, 00:01 (UTC) - 20 февруари, 23:59 (UTC) 2022 година

● 4-ти: 21 февруари, 00:01 (UTC) - 27 февруари, 23:59 (UTC) 2022 година

Среќен седум турнир

Секоја недела, 100 играчи можат да делат награден фонд од 7.000 долари со едноставно играње видео слот игри и собирање множители за да добијат поени.

Играчите кои имаат направено барем еден депозит во казиното можат да учествуваат на турнирот. А ова се датумите на турнирот:

 • 1-ви: 1-ви февруари, 00:01 (UTC) - 7 февруари, 23:59 (UTC) 2022 година
 • 2.: 8 февруари, 00:01 (UTC) - 14 февруари, 23:59 (UTC) 2022 година
 • 3: 15 февруари, 00:01 (UTC) - 21 февруари, 23:59 (UTC) 2022 г
 • 4-ти: 22 февруари, 00:01 (UTC) - 28 февруари, 23:59 (UTC) 2022 г

Секоја победа ќе ги награди играчите со резултат врз основа на мултипликаторот на победи:

 • 1 поен за победа со множител 1 спрема 9
 • 10 поени за победа со множител помеѓу 10 и 49
 • 75 поени за победа со множител помеѓу 50 и 99
 • 150 поени за победа со множител помеѓу 100 и 499
 • 750 поени за победа со множител од 500 или повеќе

Spin Me турнир

Играчите можат да учествуваат на овој турнир од 1 февруари 2022 година до 14 февруари 2022 година. Играчите треба да ги играат своите омилени слотови и да соберат турнирски поени, а вкупниот награден фонд е 120.000 УСД. Ова се игрите на кои играчите можат да се обложуваат:

 • Книга на волшебникот кристал
 • Црн Волк
 • Сонцето на Египет 2
 • Хит на златото
 • Волшебно јаболко
 • 15 Змејски бисери
 • Сонцето на Египет
 • Змејски бисери
 • Сонцето на Ацтеките
 • Тигар џунгла
 • Златен експрес
 • 3 монети
 • Волк ноќ
 • Храмот Скараб
 • Сага на Волкот

Турнир во живо

Играчите кои уживаат да играат игри во казино во живо можат да го ценат Турнирот во живо што трае 7 дена. Наградниот фонд е 2.000 УСД и играчите треба да имаат барем еден депозит за да учествуваат во оваа понуда. Ќе се земат предвид само облозите на игри во казино во живо, а колку повеќе поени има играчот, играчот е поблиску до победата.

Турнир во средината на неделата

Играчите можат да се приклучат на турнирот од 3.000 долари и 3.000 бесплатни вртења во средината на неделата со играње на нивните омилени игри. Турнирот се одржува 4 дена секоја недела од четврток до недела. 70 среќни добитници ќе го поделат наградниот фонд, а играчите треба да имаат барем еден успешен депозит за да учествуваат на овој турнир. Ќе се бројат само облозите на видео слотови и за жал, играчите не можат да играат игри во казино во живо.

Капки и победи за зимско издание на казино во живо

GetSlots додаде наградни капки за сите игри во казино во живо, а уште повеќе, неделниот награден фонд е 63.000 УСД. Секој турнир трае 7 дена од среда до среда со вклучени дневни награди.

 • Минималниот облог потребен за неделни турнири во рулет е 0,5 $.
 • Минималниот облог потребен за неделниот турнир во Блек Џек е 10 УСД.
 • Минималниот облог потребен за неделниот турнир во Бакара е 1 долар.

Наградата за неделен турнир во рулет е вкупно 22.000 УСД и играчите треба да играат за вистински пари за да учествуваат. Играчите треба да добијат минимум 2 последователни квалификациски победи, а секоја победа треба да биде поголема од 2 пати од вкупниот квалификациски облог. Влоговите поставени на облози со коефициент 1:1 нема да се вбројуваат во резултатот на неделен турнир во рулет.

Наградата за неделен турнир во Блек Џек е 20.000 УСД и играчите треба да играат за вистински пари за да победат. Играчот мора да добие минимум 2 последователни победи каде што секоја последователна квалификациска победа е поголема од 1x. И главните облози и облозите позади ќе бидат земени предвид за неделниот турнир во блек џек во живо.

Наградата за неделен турнир во Бакара е 20.000 УСД, а играчите треба да играат со минимален облог од 1 УСД за време на периодот на промоција за да учествуваат. Тие мора да добијат минимум 2 последователни квалификациски победи каде секоја победа е поголема од 1x.

Капки и победи слотови

Pragmatic Play ги организираше најинтересните турнири за слотови и казино игри во живо во казиното GetSlots, а овој пат подготвија награден фонд од неверојатни 1.000.000 долари. Промоцијата трае секоја недела помеѓу:

 • 9-та недела: 12 јануари, 17:59 (UTC) 2022 - 19 јануари, 17:59 (UTC) 2022
 • 10. недела: 19 јануари, 17:59 (UTC) 2022 - 26 јануари, 17:59 (UTC) 2022
 • 11 недела: 26 јануари, 17:59 (UTC) 2022 - 2 февруари, 17:59 (UTC) 2022
 • 12. недела: 2 февруари, 17:59 (UTC) 2022 - 9 февруари, 17:59 (UTC) 2022

Играчите исто така ќе имаат можност да освојат парични награди во Дневни награди со неделен награден фонд од 105.000 УСД и дневен награден фонд од 15.000 УСД преку 800 парични награди.

Она што играчите треба да го направат е да изберат да играат со вистински пари во која било од игрите што учествуваат со минимален облог од 0,5 долари. Ова се игрите на кои играчите можат да се обложуваат: Wolf Gold, Mustang Gold™, Sweet Bonanza™, John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen™, Great Rhino Megaways™, John Hunter and the Book of Tut™, The Dog House™ , The Dog House Megaways™, Chilli Heat™, Fruit Party™, Big Bass Bonanza™, Madame Destiny Megaways™, Gems Bonanza™, Wild Wild Riches™, Wild West Gold™, Gates of Olympus™, Power of Thor Megaways™, Floating Dragon Hold&Spin™, The Hand of Midas™, Buffalo King Megaways™, Fruit Party 2™, Juicy Fruits™, Bigger Bass Bonanza™, Cash Bonanza™, Starlight Princess™, Treasure Wild™, Joker's Jewels™, Џон Хантер и Потрага по бермудско богатство, слатка божиќна божиќ, биг бас бонанза Мегавејс™, Супер Х™, Книга на паднатите™, Подемот на Гиза PowerNudge™, Chilli Heat Megaways™, Smugglers Cove™, Crystal Caverns Megaways™, 5 Lions Megaways™, Buffalo King™, Тајните на магионичарите™, Wild Depths™.

Бонус Услови и правила

Сите бонуси во казиното GetSlots се ограничени на една по лице и неговото семејство, домашна адреса, адреса на е-пошта, IP-адреса, телефонски број, број на сметка, број на кредитна или дебитна картичка, број на е-паричник, сметка на платниот систем (Neteller, Skrill , итн.), еден електронски уред (компјутер, мобилен телефон, таблет и сл.).

Бонусите се достапни за сите играчи, освен ако бонусот има ограничувања во земјата. На играчите од Шведска не им е дозволено да добиваат никаков бонус, како и да учествуваат во било каков вид на промотивна програма.

На играчите не им е дозволено да ги злоупотребуваат понудите за бонуси, а во случај на злоупотреба, казиното има право да му забрани на Играчот да добива какви било бонуси и да ги откаже сите добивки добиени со помош на бонусот.

На играчите не им е дозволено да користат никакви стратегии кога играат со активен бонус за да ги исполнат барањата за обложување на средствата за бонуси. Ако казиното се сомнева дека играч користи стратегии за да добие финансиски придобивки, тие го задржуваат правото да го откажат таквиот бонус.

Кога играте со бонус средства, на играчите им е дозволено да стават максимален облог од 5 долари за која било игра, додека максималната граница за игри во живо е ограничена на 10 долари.

Играчите можат да ги повлечат своите добивки само откако ќе ги исполнат условите за обложување. Бонусот за добредојде доаѓа со барања за обложување 40 пати. За други бонуси, им предлагаме на играчите да ги проверат Условите и правилата пред да прифатат одреден бонус.

Секој бонус важи 14 дена, освен ако не е поинаку наведено. Играчите прво ќе почнат да играат со вистински пари, а потоа со парите од бонусот.

Играчите можат да побараат повлекување пред да ги исполнат условите за обложување, но ако го сторат тоа, ќе ги загубат добивките добиени со бонусот.

Играчите можат да ги откажат сите бонуси без да продолжат со нивното обложување.

Играчите можат да имаат само еден бонус активен и не можат да комбинираат бонуси за депозит.

Кога играте преку бонус, играчите треба да имаат на ум дека не сите игри ќе се вбројуваат во барањата за обложување на ист начин. Игрите со видео слот ќе придонесат 100% за исполнување на барањата за обложување, додека игрите на маса и игрите во живо во казино ќе придонесат со помал процент.

Казиното ќе побара од секој корисник да го потврди својот идентитет пред да може да се повлече. Казиното го задржува правото да го отповика секој бонус и добивка доколку се добиени нечесно или се прекршени условите за бонусот.

Пакет за добредојде

За да го побараат бонусот за добредојде, играчите треба да направат минимален депозит од најмалку 20 долари за да се квалификуваат. Времетраењето на активирањето на бесплатните вртења е 3 дена, а штом ќе се активираат, бесплатните вртења треба да се играат 7 дена. И бонусните средства и бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување 40 пати.

Вчитај повторно за викенд

За да побараат повторно вчитување за викенд, играчите треба да депонираат најмалку 20 долари. Максималниот износ што играчите можат да го добијат во бонус фондови е ограничен на 150 долари. Барањата за обложување на бонусот се 40 пати, а играчите можат да го побараат бонусот само еднаш или во петок, сабота или недела.

Бонус со висок ролери

Играчите кои прават депозит од најмалку $300 имаат право на висок бонус. Максималниот износ што може да го добијат во бонус фондовите е ограничен на 500 долари и доаѓа со барања за обложување 40 пати повеќе.

Овој бонус е достапен на секои 30 дена, за играчи кои ги искористиле сите пакети за добредојде.

ВИП сезона

Програмата за лојалност во казиното GetSlots работи секој месец. Играчите ќе добијат комп поени за играње казино игри за вистински пари, а за секои 30 долари што ќе ги обложуваат ќе добијат 1 комп.

Условите за обложување за паричните награди се 10 пати, а за бесплатните вртења, условите за обложување се 5 пати. Максималната сума што играчите можат да ја добијат од бесплатните вртења на Програмата за лојалност е 150 долари.

Не треба да се каже дека колку повеќе некој игра, толку повисоко ќе биде неговото ниво на ВИП.

 • Извидник – ова е почетното ниво и им се доделува на играчите штом почнат да играат за вистински пари.
 • Трагач – за да го достигнат ова ниво, на играчите им требаат 25 CP, а второто ниво ќе донесе 15 бесплатни вртења за видео слот играта Relic Seekers.
 • Awakened - за да го достигнат ова ниво, на играчите им требаат 75 CP, а второто ниво ќе донесе 50 бесплатни вртења за видео слот играта на Змејот Awakening.
 • Витез - за да го достигнат ова ниво, на играчите им требаат 250 CP, а второто ниво ќе донесе 100 бесплатни вртења за видео слот играта Once Upon a Time.
 • Освојувач - за да го достигнат ова ниво, на играчите им требаат 750 КП, а второто ниво ќе донесе парична награда од 20 долари со барања за обложување 10 пати.
 • The Noble - за да го достигнат ова ниво, на играчите им требаат 4.000 CP, а второто ниво ќе донесе парична награда од $50 со 10x барања за обложување.
 • The Hallowed - за да го достигнат ова ниво, на играчите им требаат 15.000 CP, а второто ниво ќе донесе парична награда од $200 со барања за 10 пати обложување и 50 бесплатни вртења на Божественото богатство.
 • Centurion - за да го достигнат ова ниво, на играчите им требаат 200.000 CP, а второто ниво ќе донесе парична награда од $1.000 со барања за обложување 10x.
 • Хајлорд - за да го достигнат ова ниво, на играчите им требаат 750.000 КП, а второто ниво ќе донесе парична награда од 5.000 долари со барања за обложување 10 пати.
 • Immortal - за да го достигнат ова ниво, на играчите им требаат 5.000.000 CP, а второто ниво ќе донесе парична награда од $50.000 со 10x барања за обложување.