GetSlots Live Casino Преглед - Countries

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Countries

Играчите од одредени земји нема да можат да се регистрираат за сметка и да играат за вистински пари во казиното GetSlots. Секој што сака да види дали може да создаде сметка или не може да ја провери следната листа на ограничени земји:

 • Белорусија
 • Курасао
 • Холандски Запад
 • Индија
 • Израел
 • Франција и нејзините прекуокеански територии (Гваделупе, Мартиник, Француска Гвајана, Реунион, Мајот, Сент Мартин, Француска Полинезија, Валис и Футуна, Нова Каледонија)
 • Грузија
 • Гибралтар
 • Грција
 • Џерси
 • Казахстан
 • Киргистан
 • Народна Демократска Република Лао
 • Литванија
 • Молдавија
 • Монголија
 • Холандија
 • Русија
 • Шпанија
 • Таџикистан
 • Украина
 • Обединето Кралство
 • Соединетите Американски Држави
 • Узбекистан

Казиното не може да гарантира успешна обработка на повлекувања или рефундации доколку некој играч ја прекрши оваа политика за ограничени земји.

Total score8.4
Добрите
+ 6000+ игри
+ ВИП програми
+ Крипто казина
+ Структура на висок бонус

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Чешки
БонусиБонуси (1)
High Roller бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Албанија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
IgrosoftLuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet