GetSlots Казино Во Живо Преглед - Withdrawals

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусДо 975 долари
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots
До 975 долари
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Withdrawals

Withdrawals

Играчите можат да ги повлечат своите добивки во неколку лесни чекори. Сè што треба да направат е да се упатат до Касиерката и да го изберат делот Повлекување. Оттаму, тие можат да го изберат начинот на плаќање што сакаат да го користат и да ја внесат сумата што сакаат да ја повлечат. Многу е важно да се има на ум дека играчите треба да го користат истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користеле за депонирање на прво место.

Виза е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Interac е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

MasterCard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Maestro е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

ecoPayz е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Биткоинот е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на BTC0.0002, а максималниот износ е ограничен на BTC1. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Биткоин Кеш е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 0,001 BCH, а максималниот износ е ограничен на 10 BCH. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Ethereum е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на ETH0,01, а максималниот износ е ограничен на ETH10. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Litecoin е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на LTC0.01, а максималниот износ е ограничен на LTC100. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Tether е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 0,0001 USDT, а максималниот износ е ограничен на 4,000 USDT. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Doge Coin е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на DOG1, а максималниот износ е ограничен на DOG2.500.000. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Instadebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

iDebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Skrill е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Neteller е начин на плаќање што играчите можат да го користат за повлекување средства од нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

MasterCard не е достапна во секоја земја, а само играчите кои живеат во овие земји можат да користат MasterCard како начин на плаќање за депозити и повлекувања: Андора, Австрија, Белгија, Кипар, Чешка, Данска, Естонија, Франција, Германија, Гибралтар, Грција , Унгарија, Исланд, Ирска, Италија, Луксембург, Малта, Монако, Холандија, Норвешка, Сан Марино, Словачка, Словенија, Шпанија, Шведска, Швајцарија, Турција и ОК.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот