GratoWin Live Casino Преглед - About

Age Limit
GratoWin
GratoWin is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

GratoWin е казино кое е основано во 2019 година од тим на вешти иноватори кои успеаја да создадат дестинација од соништата за онлајн игри. Играчите кои одлучуваат да се приклучат на казино во живо ќе имаат уникатно искуство со топол бонус за добредојде и бонус без депозит што ќе им даде почеток.

Gratowin постојано додава нови игри во своето портфолио, имајќи го предвид уживањето на играчите. Сите нивни игри се иновативни и интригантни кои нудат тони различни бонуси. Играчите едноставно треба да создадат сметка и да почнат да уживаат во сè онлајн казино во живо има подготвено за нив.

Секој ќе има оригинално искуство со игри и секогаш кога ќе се појави проблем, нивната професионална поддршка за корисници ќе направи се што е во нивна моќ за да им помогне да го решат проблемот.

Gratowin им обезбедува на играчите сигурна средина каде што можат да ги играат своите омилени игри. Казиното користи 128-битна шифрирање за да се увери дека личните и финансиските информации на играчите се безбедни.

Сопственик и извршен директор

Казиното Gratowin е во сопственост на Inafet LTD.

Број на лиценца

Gratowin е лиценцирано казино, што значи дека е сигурна и безбедна платформа на која играчите можат да се приклучат без да се грижат за ништо. Казиното има лиценца од Комисијата за коцкање Курасао, што значи дека е доверливо место за онлајн коцкање.

Каде е базирано казиното Гратовин?

GratoWin.com е бренд управуван од Inafet Ltd, компанија инкорпорирана според законите на Кипар No He 367268, со седиште на Zinonos D. Pieridi 24, Larnaka 6301, Кипар, за и во име на Unigad Trading NV 145327, a компанија инкорпорирана според законите на Курасао со адреса во паркот за е-трговија Врденберг, Курасао. Unigad Trading NV е овластена од Владата на Курасао, како давател на информации законски овластен да спроведува операции за онлајн е-игри од Курасао. Лиценцирање и надзор за е-игри обезбедени од Antillephone NV (лиценца 8048/JAZ2017-072).

Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Италијански
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
Бесплатни спинови
Бонус без депозит
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Депозит бонус
ВалутиВалути (9)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Перуанскиот Нуево Сол
Тајландски бах
Чилеански пезоси
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (7)
Белгија
Данска
Италија
Нова Каледонија
Франција
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Coinspaid
MaestroMasterCard
MisterCash
Neosurf
NetellerSkrill
Sofort
Visa
iDEAL
СофтверСофтвер (3)