GratoWin - Games

Age Limit
GratoWin
GratoWin is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Games

Гратовин има богато портфолио кое го заслужува вниманието на секој играч. Сите игри се од познати провајдери на софтвер, што значи дека ќе понудат часови и часови забава. Gratowin има одличен дел од Казино во живо кој ќе го остави секој играч без зборови. Некои од најпопуларните игри во казиното ги вклучуваат следниве:

 • Потрага на Запад
 • Пирамида спин
 • Богатствата на Аладин
 • Кралот на гребење
 • Џунгла Џонс
 • Gem-X
 • Волшебникот Fortune
 • Злато на Ацтеките
 • Тркало на среќата
 • Среќен хит гребење

Видео слотови

Онлајн видео слотовите се меѓу најпопуларните во казиното Gratowin. Иако овие се сметаат за најлесните игри што можете да ги најдете во онлајн казино, сепак им предлагаме на играчите прво да се запознаат со правилата. Најдобар начин да се победи е да се примени стратегија, без разлика каква е играта, а за да го направите ова, секој играч треба да биде запознаен со правилата. Следниот чекор треба да биде секогаш да изберете машина со која играчот е задоволен бидејќи главната причина за играње треба да биде да се забавувате.

Денес постојат различни слот машини, така што играчите никогаш нема да имаат недостаток на избор. Класичните слотови беа многу популарни во минатото, но денес се повеќе и посложени игри доаѓаат на сцената со различни карактеристики и бонуси кои предизвикуваат умот.

Некои од најпопуларните онлајн видео слот игри што може да се најдат во казиното Gratowin ги вклучуваат следните:

 • Златна треска
 • Потрага на Запад
 • Клеопатра
 • Богатството на Троја
 • Gem-X
 • Ѕвездено избувнување
 • Волшебникот Fortune
 • Змејови
 • Чудата на дрвото на среќата
 • Битка на трите кралства

Џекпот игри

Играчите кои бараат наплив на адреналин треба да размислат за истражување на делот Џекпот во казиното Gratowin. Со само едно вртење на ролните, играчите можат да освојат сума што ќе го промени животот. Уште повеќе, возбудата и идејата за освојување огромни не можат да се споредат со ништо друго. Некои игри нудат фиксни џекпот, а други нудат прогресивни џекпот. Играчите многу повеќе ги привлекуваат прогресивните џекпот игри бидејќи износот што може да се добие постојано се зголемува.

Посакуваме да кажеме дека постои стратегија за победа кога се играат овие игри, но не постои. Единственото нешто за кое играчите треба да бидат свесни се правилата и условите на конкретната игра доколку сакаат да ги соберат своите добивки.

Добивањето џекпот е веројатно едно од најдобрите чувства што може да ги има еден коцкар, особено ако се работи за прогресивен џекпот.

Еве список на сите игри со џекпот што може да се најдат во казиното Gratowin:

 • Диви леприкон
 • Диви сирени
 • Звездено овошје
 • Г-дин и г-ѓа Скреч
 • Тајните на џунглата
 • Кити победува

Игри со гребење

Во минатото, гребнатинки може да се купат во локални продавници и големи супермаркети, но денес тие се достапни на интернет. Целта на играта е иста, дури и кога се игра онлајн. Постојат неколку начини за победа, а најчестите типови се:

 • Усогласување на 2 или 3 идентични симболи
 • Одговарање на 3 пати поголема сума на пари на картичката
 • Наоѓање симбол за бонус кој носи одредена сума на пари

Во последно време, картичките за гребење стануваат сè попопуларни, па не е изненадување што повеќето провајдери на софтвер секогаш се обидуваат да смислат нови и иновативни игри. Во Gratowin, на играчите им е дозволено да играат картички во забавен режим за да видат за што е целата врева. На играчите им предлагаме да ја следат оваа врска и да прочитаат за правилата на играта пред да одлучат да играат за вистински пари.

Еве список на некои од најпопуларните игри со гребење во казиното Gratowin:

 • Пиратите гребење
 • Тотем мајстори индиски тотеми
 • Тотем мајстори Маите знаци
 • Тотем мајстори Тики маски
 • Тркало на среќата
 • Злато на Ацтеките
 • Кралот на гребење
 • Среќен хит гребење
 • Тркало на среќата
 • Замок на тиква
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Италијански
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
Бесплатни спинови
Бонус без депозит
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Депозит бонус
ВалутиВалути (9)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Перуанскиот Нуево Сол
Тајландски бах
Чилеански пезоси
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (7)
Белгија
Данска
Италија
Нова Каледонија
Франција
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
Coinspaid
MaestroMasterCard
MisterCash
Neosurf
NetellerSkrill
Sofort
Visa
iDEAL
СофтверСофтвер (3)