Преглед на игри со дилер во живо Mason Slots

Mason SlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.1/10
БонусБонус $400 + 100 бесплатни вртења
Бесплатно вртење на Тркалото на среќата
Специјализиран за слотови
Неделни бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бесплатно вртење на Тркалото на среќата
Специјализиран за слотови
Неделни бесплатни вртења
Mason Slots is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Пред да се приклучите на онлајн или во живо казино како нов играч, првото нешто што треба да направите е да го оцените најдобриот бонус за казино во казиното. Ако сте како повеќето нови играчи, веројатно сте се запрашале зошто казината се натпреваруваат за бонуси. Може да ги искористите фантастичните бонуси и промоции во казиното во живо на Meson слотови и да играте игри на маса со дополнителна готовина на вашата сметка. Играчите на дилерите во живо може да имаат корист од овие понуди:

 • Понуда за бонус без депозит: Казино со бонус без депозит ќе ви даде бонус без да мора да депонирате пари на вашата сметка. Една цел на бонусот за казино без депозит е да привлече многу играчи со надеж дека ќе станат зависни од нивните игри и ќе се вратат.
 • Опции за враќање на готовина: Подготвени се многу можности за враќање на готовина за гејмерите во казино во живо.
 • Понуда за добредојде: 200 евра на депозит
Бонус кодовиБонус кодови
+2
+0
Затвори
Games

Games

Мејсон слотови казино располага со значителен број на живи трговци маси. Има многу разновидност и треба да привлече широк спектар на интереси и склоности. Mason Slots почнува да се натпреварува со некои од најневеројатните блек џекови во живо и казина за рулет во живо, со најголемиот дел од табелите посветени на блек џек и рулет.

Рулет во живо

Казиното Mason Slots има голем број висококвалитетни маси за рулет во живо. Американскиот, европскиот и францускиот рулет се најчестите варијации на играта. Другите игри се единствени во нивната онлајн верзија на казино во живо, како што е брзиот рулет, каде што дејството е значително побрзо и ви овозможува да ставате повеќе облози со текот на времето. Секоја игра со рулет е достапна на различни јазици. Дилерите кои зборуваат мајчин јазик од Русија, Норвешка, Шпанија, Франција и други нации и региони ширум светот ги водат овие игри.

Најпопуларните игри со рулет во живо се:

 • Рулет со двојна топка
 • Молња рулет
 • Плочка за игра на рулет во живо
 • Брзина автоматски рулет
 • Извонреден рулет

Блек Џек во живо

Најпопуларната казино игра во живо на Mason Slots е блек џек со дилер во живо. Има преку 80 блек џек игри на страницата, секоја со својот дилер, така што секогаш ќе има отворено место за вас. Брзиниот блек џек и бесконечниот блек џек се две од најпопуларните маси, а блек џек во живо, како рулет, можеби се игра на многу јазици. Други врвни игри од овој дел се:

 • Класичен брз Блек Џек 1
 • Блек Џек Класик 3
 • Класичен брз Блек Џек 13
 • Класичен брз Блек Џек 17
 • Блек Џек Класик 8 и многу други

Бакара во живо

Live baccarat е основна игра која е одлична за почетници. Се одликува со различни соби што можете да ги тестирате. Speed baccarat е особено популарен поради неговата брза акција, овозможувајќи ви да ставате повеќе облози на подолго време.

Следниве се некои од насловите што ќе ги најдете во Бакара во живо:

 • Бакара А
 • Салон Prive Baccarat B
 • Бакара контролирано стискање
 • Без брзина на комуникација Baccarat A
 • Молња Бакара

Software

Провајдерите на софтвер се клучни за успехот на секое онлајн казино бидејќи тие ги создаваат игрите што толку многу ви се допаѓаат. Mason Slots ја постигна својата импресивна понуда на казино во живо со соработка со некои од најголемите специјалисти за игри со дилери во живо во индустријата, актуелниот врвен добавувач на дилери во живо.

 • Еволуција на игри

Оваа моќна куќа понуди најголем дел од живи маси и типови на игри.

Payments

Payments

Опциите за плаќање не се значително различни, но тие се погодни за решавање на барањата на играчите. Mason Slots ги дозволува следните начини на депозит и повлекување:

 • SOFORT
 • Paysafecard
 • Виза
 • Нетлер
 • Trustly, и други

Минималниот износ на депозит или повлекување е 20 долари. Барањата за повлекување се обработуваат брзо во казиното Mason Slots, при што повеќето од нив се завршени веднаш. Вашето повлекување ќе биде одобрено најмалку во рок од 24 часа.

Deposits

Mason Slots знае дека на играчите кои сакаат да имаат непречено и непроблематична играње искуство им требаат практични и доверливи методи за депонирање. Затоа Mason Slots нуди добро познати и сигурни опции за депозит што се прифатени во повеќето окрузи. На играчите им се достапни повеќе избори, вклучително и Neteller, Visa , меѓу другите. Без разлика дали сте постоечки играч кој се враќа да игра или нов што се придружува за прв пат, можете да зависите од Mason Slots за брзо и безбедно ракување со вашите депозити.

VisaVisa
+4
+2
Затвори

Withdrawals

Mason Slots им обезбедува на играчите сигурни и сигурни опции за повлекување за да можат брзо и безбедно да стигнат до нивните добивки. Вашата локација може да има влијание врз различните методи за повлекување. Повеќето повлекувања се вршат во рок од неколку работни дена. Само погрижете се да ги проверите одредбите и условите, бидејќи некои методи за повлекување може да подлежат на такси.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+164
+162
Затвори

Languages

Веб-страницата на Mason Slots Casino е главно на англиски јазик. Од друга страна, играчите од различни области можат да пристапат до страницата алтернативни јазици. Оваа функција беше вклучена за да им дозволи на сите играчи на казино слотови на Мејсон да се чувствуваат удобно и да уживаат во нивното искуство со игри. Можете брзо да го промените јазикот со кликнување на горниот десен агол на веб-страницата. Следниве јазици се исто така поддржани:

 • германски
 • фински
 • норвешки
ГерманскиDE
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај Mason Slots . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, Mason Slots се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Security

Mason Slots е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

Mason Slots Live Casino е основано во 2020 година и е лиценциран од Органот за игри на среќа на Малта. Казиното започна со над 3300 слотови и казино игри, а неговото казино со дилер во живо има многу да понуди. Мејсон слотови казиното ви овозможува да играте со вистински луѓе додека се забавувате - и шанса да ги покажете своите таленти.

Mason Slots Casino започна со преку 200 различни табели за дилери во живо добиени од повеќе големи развивачи на софтвер за казино во живо, за разлика од многу други онлајн казина. Mason Slots Casino е уште едно онлајн казино во живо кое обезбедува плејада од фантастични игри и многу повеќе. Како такви, се чувствуваме должни да ви обезбедиме темелен преглед на Mason Slots Casino. Овде, ќе разгледаме сè што е поврзано со игри, бонуси, безбедност, начини на плаќање и многу повеќе.

N1 Interactive ја зазеде попрефинетата страна на масоните, создавајќи казино со уникатен изглед и чувство и разновидни фасцинантни ликови и карактеристики.

Mason Slots може да се игра и на таблети и паметни телефони, како и на интернет. До игрите може да се пристапи директно од прелистувачот, а играчите во Холандија не треба да преземаат ништо.

Зошто Плат во казиното Мејсон слотови?

Mason Slots Casino има за цел да обезбеди одговорно и безбедно искуство со игри. Ова е особено важно додека играте на масите на казино во живо бидејќи е премногу лесно да се изгуби чувството за времето.

Поместувањето за ладење може да се користи за да ве спречи да пристапите до вашата сметка на подолг период. Оваа функција може да се прилагоди да трае од еден ден до шест месеци.

Казиното има кориснички, естетски привлечен дизајн што ја олеснува навигацијата и за новите и за искусни играчи. Лобито за игри е исто така организирано, што им олеснува на гејмерите да ја изберат својата омилена игра.

Кратки факти

Година на основање: 2021

Account

Регистрирањето за сметка со Mason Slots отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди Mason Slots и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

Секој играч бара насоки од време на време. Членовите на казиното MasonSlots можат да бараат поддршка доколку е потребно. Најбрзиот и најзгодниот метод ќе биде разговор во живо. Е-пошта е друга форма на контакт, а услугата е достапна 24 часа на ден, седум дена во неделата.

Можете исто така да испратите е-пошта до персоналот за грижа за корисници со упатување до табулаторот „поддршка“ и пополнување на формуларот за контакт. Бидејќи операторите во живо одговорија точно на сите наши прашања, разговорот во живо е претпочитан метод за поддршка.

 • Разговор во живо 24/7
 • Е-пошта
 • Страница за ЧПП

Зошто вреди да се игра во казиното Mason Slots

Разновидноста на игри достапни на Mason Slots е можеби нејзината најпривлечна карактеристика. Има толку многу различни слотови со толку многу различни теми, карактеристики и методи за победа што речиси се чувствува како разновидноста е бескрајна!

Можеби недостатокот на повеќе опции за плаќање ќе биде единствениот помал недостаток на казиното Meson Slots Live. Сепак, исплатите се во рамките на прописите и не одземаат време. Исто така, потребно е да се продолжи периодот на бонус за добредојде.

Ни се допаѓа казиното во живо, редовните промоции и веб-страницата што е погодна за корисниците. Ако размислувате да се придружите за да играте на Mason Slots, силно ве советуваме да го сторите тоа.

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со Mason Slots за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. Mason Slots често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. Mason Slots обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на Mason Slots во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Постојат бројни интересни промоции достапни на Mason Slots . Со различни бонуси и промоции, ова казино во живо им нуди на играчите постојано возбудливо искуство. Важно е да се напомене дека зделките Mason Slots се прикачени на одредбите и условите. Пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги научите условите за бонусот бидејќи тие може да имаат специфични барања за обложување што мора да се исполнат пред да можете да повлечете бонус.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Со ирски шарм и вештина за критичка анализа, Фиона Галагер стана доверлив глас на LiveCasinoRank за непристрасни критики. Цртајќи ги играчите со нејзините искрени повратни информации и волшебното раскажување приказни, Фиона е светилникот што ги води гејмерите во огромното море на избори за казино во живо.

Send email
More posts by Fiona Gallagher