Вести

July 28, 2021

Казиното во живо на Мистер Грин објави награден фонд од 3 милиони евра

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Мобилни казина во живо полека стануваат една од најприфатените казино игри на мобилни телефони. Повеќето од компаниите за развој на софтвер за казино прават решенија погодни за мобилни телефони за нивните клиенти, а истовремено обезбедуваат и голем награден фонд. И токму тука казиното во живо на г-дин Грин се издвои од останатите.

Казиното во живо на Мистер Грин објави награден фонд од 3 милиони евра

Ако сте горд играч на казиното на Мистер Грин, тогаш ќе ја добиете единствената можност да зграпчите дел од тие 3 милиони евра преку играње игри. И ако сè уште не сте се пријавиле, време да го направите тоа е токму сега.

Тие го објавија овој огромен награден фонд пред неколку дена. Играчите кои се заинтересирани за живи казина за мобилни телефони можат да се приклучат денес и да играат до; на 17 ноември да учествуваат на овој настан.

Како да освоите дел од 3.000.000 евра паѓа и победи

Најдобрите казина во живо често објавуваат промотивен награден фонд за да им посакаат добредојде и на новодојденците и на играчите ветерани во нивното казино. А г-дин Грин го направи токму тоа со падовите и победите во живо од 3.000.000 евра во казино.

За да освоите дел од овие пари, ќе треба да го вложите вашето време во играње некои специфични игри.

Некои од значајните игри што треба да ги играте за да се квалификувате се:

  • Бакара во живо.
  • Рулет во живо.
  • Блек Џек.
  • Мега тркало.

Мора да направите сметка ако немате, а потоа да се најавите на вашата сметка. Откако ќе се најавите, придружете се во игрите и учествувајте на различни неделни турнири што се одржуваат на мобилното казино во живо и заработете го вашиот удел.

Во соопштението, исто така, беше споделено дека ќе има многу неделни турнири во зависност од игрите во казино во живо за кои ќе се одлучите. Откако ќе учествувате во играта, вие автоматски станувате учесник во настанот.

Како што споменавме претходно, целиот награден фонд се состои од 3 милиони евра. И одличната вест е, штом ќе освоите некоја награда од овој настан, можете веднаш да ги повлечете парите без да се соочите со било каков услов за обложување.

Од списокот ќе биде избран по еден настан секоја недела, форма на казино игра во живо.

Прописите во врска со настанот

Почетокот на овој награден фонд започна на 3-ти јуни, а треба да заврши на 17-ти ноември. Ако сакате да се пласирате на таблата на водачи на турнирот на кој сте учествувале, треба да победите два последователни натпревари.

Позицијата на таблата на водачи одлучува за висината на наградата што ќе можете да ја добиете. Откако ќе заврши седмицата на секој настан, таблата на водачи ќе се ресетира. И следната табла на водачи ќе биде од следните натпревари во неделата.

Мобилните казина во живо нудат многу наградни базени како овој секоја година. Затоа, за да добиете шанса да учествувате во сите нив, внимавајте на рангирањето на казино во живо.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести