Преглед на игри со дилер во живо Mr Play

Mr PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.52/10
БонусБонус $200 + 100 бесплатни вртења
Разиграно искуство со игри
700+ игри и растење
Дарежлив бонус за добредојде
Спортско обложување во игра
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Разиграно искуство со игри
700+ игри и растење
Дарежлив бонус за добредојде
Спортско обложување во игра
Mr Play is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Mr.Play Casino има профитабилни промоции и на секциите за спортски и за казино. Новите играчи се пречекуваат со а бонус за депозит и бесплатни вртења на нивниот прв депозит во казиното. Други казино промоции што играчите можат да ги бараат вклучуваат бонуси за повторно вчитување, редовни бесплатни вртења, враќање на готовина, и така натаму. Постои и програма за лојалност.

Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
+1
+-1
Затвори
Games

Games

Како што споменавме погоре, Mr.Play е ан онлајн казино и букмејкер. Делот за казино има многу онлајн рулет, онлајн слотови, онлајн бакара, онлајн блек џек и онлајн покер RNG игри, меѓу другото. Покрај овие игри, казиното пакува мноштво игри со дилери во живо, на пример, рулет во живо и покер во живо во лобито на казиното во живо.

Software

Mr.Play разбира дека играчите имаат различни вкусови, така што компанијата работи со различни добавувачи на софтвер за казино. Коцкарите можат да ги најдат најновите казино игри од врвни програмери како Play'n GO, Microgaming, Evolution Gaming, Elk Studios, Betsoft, NextGen Gaming, Quickspin, iSoftBet, Плејсон, NeoGames, Big Time Gaming, Thunderkick, Lightning Box, Realistic Games и Ainsworth Gaming Technology.

Payments

Payments

За да обезбеди удобно искуство со игрите, Mr Play нуди сигурни и модерни начини на плаќање и за депозити и за повлекувања. За да се увериме дека играчите можат безбедно и лесно да ги финансираат своите сметки и да ги повлечат своите добивки, постојат добро познати опции како Credit Cards, Visa, MasterCard, Bank Transfer, Neteller , меѓу другите. Ако барате доверлив провајдер со силна репутација за сигурни начини на плаќање, Mr Play е вашиот врвен избор.

Deposits

Mr.Play е казино со вистински пари, па играчите треба да депонираат вистински пари на нивните сметки за да го побараат бонусот и да започнат. Опциите за депозит овде вклучуваат е-паричници и кредитни картички како што се Skrill, банкарски трансфер, MuchBetter, Маестро, VISA, AstroPay, ecoPayz, Euteller, Neteller, Interac, PayPal, MasterCard и Кларна, меѓу другите.

Withdrawals

Повлекувањата во казиното Mr.Play се брзи и ефикасни. На играчите им се гарантира дека ќе ги добијат своите добивки побрзо отколку во другите казина, се додека ги имаат потврдено своите сметки. Списокот на достапни начини за повлекување во казиното вклучува MuchBetter, PayPal, Euteller, Klarna, банкарски трансфер, Maestro, MasterCard, Виза и Trustly, само да споменам неколку.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+125
+123
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+5
+3
Затвори

Languages

Сега кога Mr.Play прифаќа играчи од многу земји, веб-страницата на казиното е повеќејазична. Ова им овозможува на играчите да го изберат јазикот на кој се навикнати. За жал, Mr.Play поддржува само неколку јазици во моментот. Списокот на јазични опции вклучува британски англиски, арапски, шпански, француски, шведски, германски и норвешки.

+3
+1
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај Mr Play . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, Mr Play се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Security

Mr Play е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

Основано во 2017 година, казиното Mr.Play можеби е нов потфат, но пет години подоцна, тој е омилен на фановите бидејќи им служи на сите видови коцкари - ентузијасти на казино и љубители на спортско обложување. Сопственост на Marketplay LTD и управуван од Aspire Global International LTD, Mr.play е лиценциран во ОК, Шведска, Малта и Ирска.

Mr Play

Кратки факти

Година на основање: 2017

Account

Регистрирањето за сметка со Mr Play отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди Mr Play и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

Mr.Play Casino е меѓу стандардите на индустријата кога станува збор за поддршка на клиентите. Коцкарите можат да стигнат до тимот преку е-пошта или разговор во живо секогаш кога се заглавени или имаат потреба од разјаснување. Агентите за поддршка на корисници се достапни од понеделник до недела, од 08:00 часот до 00:00 часот по средноевропско време. Играчите можат да го посетат и делот ЧПП за да добијат помош.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со Mr Play за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. Mr Play често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. Mr Play обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на Mr Play во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Постојат бројни интересни промоции достапни на Mr Play . Со различни бонуси и промоции, ова казино во живо им нуди на играчите постојано возбудливо искуство. Важно е да се напомене дека зделките Mr Play се прикачени на одредбите и условите. Пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги научите условите за бонусот бидејќи тие може да имаат специфични барања за обложување што мора да се исполнат пред да можете да повлечете бонус.

Mobile

Mobile

Mr.Play е се-во-едно страница за коцкање погодна за играчи кои се занимаваат со спортско обложување и коцкање преку онлајн казино. Казиното е достапно како инстант игра без оглед на уредот што го користат играчите. Не се потребни наставки или приклучоци за да започнете. Додека на казиното му недостасуваат апликации за Android и iOS, тој поддржува мобилни игри.

Валути

Валути

Покрај повеќејазичната веб-страница, платформите на Mr.Play се повеќевалутни. Функцијата за повеќе валути им овозможува на играчите да се коцкаат користејќи ја валутата на која се навикнати. Опциите овде вклучуваат меѓународни валути како што е новозеландскиот долар (НЗД), шведски круни (SEK), австралискиот долар (AUD), чилеански пезос (CLP), и индиска рупија (INR), само да споменам неколку.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Со ирски шарм и вештина за критичка анализа, Фиона Галагер стана доверлив глас на LiveCasinoRank за непристрасни критики. Цртајќи ги играчите со нејзините искрени повратни информации и волшебното раскажување приказни, Фиона е светилникот што ги води гејмерите во огромното море на избори за казино во живо.

Send email
More posts by Fiona Gallagher