20bet Казино Во Живо Преглед - Deposits

20betResponsible Gambling
CASINORANK
7.78/10
БонусБонус за добредојде до $120 + 120 бесплатни вртења
96%+ исплата на врвни спортови
Брза услуга за клиенти
Казино за спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
96%+ исплата на врвни спортови
Брза услуга за клиенти
Казино за спортско обложување
20bet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

За да играат игри за вистински пари во казиното 20Bet, играчите треба да направат депозит. Ова е многу едноставен процес и дури и на новите играчи ќе им биде лесно. Сè што треба да направат е да се упатат до благајната и да го изберат делот Депозит. Внесете го износот што сакаат да го депонираат и потврдете го трансферот.

За да им ги олесни работите на играчите, 20Bet Casino додаде многу различни начини на плаќање од кои играчите можат да изберат за да направат депозит.

 • Виза е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 100.000 УСД.
 • Paysafe Card е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 100.000 УСД.
 • EcoPayz е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 100.000 УСД.
 • Mastercard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 100.000 УСД.
 • Биткоинот е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е $1.000.000.
 • Софорт е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 100.000 УСД.
 • Litecoin е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот износ е $1.000.000.
 • Jeton Wallet е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 100.000 УСД.
 • Astropay е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на $5, а максималниот износ е $1.000.000.
 • Неосурф е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 100.000 УСД.
 • Flexepin е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 100.000 УСД.
 • CashtoCode е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 долари, а максималниот износ не е наведен.
 • Онлајн банкарски трансфер е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 100.000 УСД.
 • eZeeWallet е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 100.000 УСД.
 • MiFinity е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ е 2.500 УСД.

Бонус за депозит

Играчите кои ќе се регистрираат за нова сметка во казиното 20Bet имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. Ова е одлична можност да се удвои, па дури и тројно депозитот и да се продолжи играта. Играчите кои сакаат да прочитаат повеќе за бонусот за добредојде може да се упатат на бонус страницата на 20Bet Casino.