Преглед на игри со дилер во живо 888 Casino - Account

888 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 88 бесплатни вртења
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
888 Casino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Палестински територии, Малезија, Того, Индонезија, Ел Салвадор, Нов Зеланд, Оман, Финска, Полска, Саудиска Арабија, Гватемала, Бахреин, Доминиканска Република, Сејшели, Туркменистан, Молдавија, Папуа Нова Гвинеја, Бермуда, Швајцарија, Рибика, Палау, Исланд, Гренада, Аруба, Црна Гора, Тувалу, Перу, Катар, Брунеи, Белорусија, Намибија, Руанда, Макао, Нова Каледонија, Островите Питкерн, Кокос [Килинг] Острови, Малта, Ангвила, Тонга, Македонија, Самоа, Тринидад и Тобаго, Екваторијална Гвинеја, Божиќен остров, Ниуе, Монако, Брегот на Слоновата Коска, Соломонски Острови, Чиле, Малави, Фиџи, Науру, Луксембург, Гаа, Тајланд, Белизе, Остров Норфолк, Грузија, Коморос, Хондурас, Британски Девствени Острови, Холандски Антили, Обединети Арапски Емирати, Бутан, Јордан, Доминика, Токелау, Мавританија, Ирска, Јужен Судан, Лихтенштајн, Андораголомб, ЈПа, ,Сан Марино, Узбекистан, Кореја, Австрија, Азербејџан, Канада, Јужна Кореја, Кукови Острови, Босна и Херцеговина, Суринам, Судан, Јужна Африка, Свазиленд, Мексико, Хрватска, Грција, Малдиви, Ерменија, Хрватска, Њу Зеиланд

Кога играчите ќе кликнат на копчето Приклучи се сега, тие ќе отворат нова страница, каде што треба да внесат некои од нивните податоци, вклучувајќи име, земја, адреса на е-пошта и датум на раѓање. Многу е важно да го штиклирате полето што покажува дека се над 18 години. Во следниот чекор, играчите треба да постават корисничко име и лозинка. Тие ќе треба да ја потврдат својата лозинка и да дадат безбедносно прашање и одговор што можеби ќе им треба во случај да ги заборават деталите за најавување.

Во последниот чекор, играчите треба да го внесат својот поштенски број, куќен број, домашна адреса, град, телефонски број и валутата што сакаат да ја користат.

Кога ќе ги внесат сите потребни информации, треба да кликнат на „Креирај моја сметка“ и ќе се појави скокачки прозорец за потврда. Се испраќа е-пошта за потврда на адресата на е-пошта на играчот и тој треба да кликне на врската за да ја потврди својата сметка.

Процес за верификација на сметката

Играчите ќе мора да го потврдат својот идентитет пред да можат да побараат повлекување на нивните добивки. Ова е едноставна процедура каде играчите треба да испратат копии од правни документи за да го потврдат нивниот идентитет, адреса и начин на плаќање. Добрата вест е дека штом играчите ќе го потврдат својот идентитет, не мора повторно да поминуваат низ него. Како и да е, казиното го задржува правото да бара дополнителни документи во секое време кога сметаат дека е неопходно.

За време на процесот на верификација, од играчите може да биде побарано да испратат копии од следниве документи:

  • Доказ за адреса
  • Лична карта со фотографија издадена од владата
  • Доказ за број на банкарска сметка

Најавете се, корисничко име и лозинка

Играчите се обврзани да ги чуваат своите информации за најавување безбедни и да не ги споделуваат со некој друг. Ги советуваме играчите секогаш да се одјавуваат од својата сметка кога ќе завршат со играњето, особено ако го делат компјутерот со малолетно лице.

Бонус за нова сметка

Играчите ќе бидат наградени со бонус без депозит од 20 долари во моментот кога ќе се регистрираат за сметка. Ова е совршена можност да ги тестирате игрите во казино без да мора да депонирате средства. Уште повеќе, ако играчот има среќа, тој може да освои некои сериозни пари без да мора да се обложи ниту еден цент од својот џеб.

Уште повеќе, 888 Casino има многу дарежлив бонус за добредојде за играчите кои креираат сметка и го прават својот прв депозит во казиното. Бонусот за добредојде функционира на следниов начин:

  • Првиот пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие 100% бонус за депозит до 100 долари. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код WELCOME1.
  • Вториот пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME2 кога прават депозит.
  • Трет пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME3 кога ќе направат депозит.
  • Четвртиот пат кога играчот прави депозит може да добие до $350 во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME4 кога ќе направат депозит.
  • Петтиот пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME5 кога прават депозит.

За да се квалификуваат за оваа понуда, играчите не можат да уплатат преку Neteller или Skrill, наместо тоа, можат да користат кој било друг начин на плаќање достапен во 888 Casino. Минималните барања за депозит се 20 долари секој пат, а барањата за обложување се 30 пати.

888 ги суспендира сметките на ВИП играчи на Блискиот Исток
2023-02-22

888 ги суспендира сметките на ВИП играчи на Блискиот Исток

888, водечка компанија за онлајн коцкање, ги затвори своите сметки на ВИП играчи на Блискиот Исток поради внатрешна истрага за непочитување на прописите за спречување на перење пари. Управниот одбор на компанијата најави итно суспендирање на овие сметки поради недостатоци во процесот само во овој регион. 

Зделка за дистрибуција на мастила за игри на Betsoft со 888casino
2021-06-13

Зделка за дистрибуција на мастила за игри на Betsoft со 888casino

Betsoft Gaming е еден од добавувачите на софтверски крем де ла крем во индустријата за онлајн казино. Така, за да остане на врвот, компанијата неодамна потпиша возбудлив договор со 888casino за да ги дистрибуира своите високо забавни наслови на игри. Како што можеби веќе знаете, Betsoft моментално може да се пофали со повеќе од 200 наслови на игри, така што партнерството несомнено ќе биде корисно за двата краја.

Playtech RNG и игри со дилер во живо сега достапни на платформи 888
2021-04-28

Playtech RNG и игри со дилер во живо сега достапни на платформи 888

Кога станува збор за светот на онлајн коцкањето, малкумина можат да се совпаднат со Playtech во однос на понудите на игри и позицијата на пазарот. За да го зацврсти својот статус, компанијата неодамна склучи профитабилен договор со 888 кој ќе ги види иновативните игри со генератор на случаен број (RNG) и дилерите во живо на 888casino. Важно е да се запамети дека 888casino моментално е едно од најпопуларните онлајн казина, правејќи ја оваа зделка важна за Playtech.