888 Casino - Bonuses

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

888 Казино, за да ги зачини работите, додаде многу бонуси за играчите кои уживаат во делот Казино во живо. Ова е уникатно искуство, особено за оние кои уживаат да си играат со дилер во живо. Ова е најблиску до играње на коцкар во вистинско копно казино.

Љубителите на Блек Џек ќе бидат среќни кога ќе дознаат дека ќе имаат можност да освојат дел од бонус од $750, секој ден. Сè што треба да направат играчите е да се приклучат на масата Live Casino 888Xtra во Приватната соба. Ова се случува секој ден помеѓу 13 часот и 13 часот, а тој што ќе добие бонус картичка, ќе победи. Ова е многу јасна игра каде што дилерот меша вкупно 12 мешани бонус картички во нивните 888Xtra палуби на маса и секоја картичка има една од следните награди:

 • 3 бонус картички ќе им доделат на играчите 100 долари
 • 3 бонус картички ќе им доделат на играчите 75 долари
 • 3 бонус картички ќе им доделат на играчите 50 долари
 • 3 бонус картички ќе им доделат на играчите 25 долари

Играчите ќе добијат известување во рок од 72 часа дека освоиле нешто, а имаат рок од 7 дена по известувањето да ја побараат својата награда.

Бонус за лојалност

За да ги направи работите поинтересни за нивните играчи, 888 Casino додаде Програма за лојалност. За секои 10 долари што играчот ќе ги обложи, ќе добие по еден статусен поен, а штом ќе соберат 100 статусни поени, ќе добијат 1 долар.

Бонус за повторно вчитување

Играчите можат да ги искористат предностите од 4 бонуси за повторно вчитување во 888 Казино. Откако ќе ја обложат својата понуда за добредојде, тие можат да побараат уште 4 бонуси во рок од 7 дена и можат да добијат до 350 долари на секој депозит што ќе го направат.

Бонус за натпревар

888 Казино нуди бонус за казино во живо за играчи кои сè уште не вложиле депозит. За да се квалификуваат за оваа понуда, играчите треба да депонираат најмалку 20 долари, а максималната сума што можат да ја добијат во бонус фондовите е ограничена на 100 долари, а згора на тоа, тие ќе добијат дополнителни 30 долари. Условите за обложување за овој бонус се 30 пати на бонусот на натпреварот и 50 пати на бонусот од 30 долари.

Добивките од бонусот за добредојде во Казино во живо се ограничени на 500 долари, а играчите имаат 90 дена да ги исполнат барањата за обложување.

Бонус со висок ролери

Високите ролки можат да уживаат во бонусот за добредојде во 888 Casino. За да ја искористат максималната предност од бонусот, треба да го депонираат највисокиот износ и ќе добијат до 1500 долари во бонус средства. Бонусот функционира на следниов начин:

 • Првиот пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие 100% бонус за депозит до 100 долари. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код WELCOME1.
 • Вториот пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME2 кога прават депозит.
 • Трет пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME3 кога ќе направат депозит.
 • Четвртиот пат кога играчот прави депозит може да добие до $350 во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME4 кога ќе направат депозит.
 • Петтиот пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME5 кога прават депозит.

Играчите треба да ги исполнат условите за обложување за секој бонус пред да можат да побараат повлекување. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 30 пати и играчите треба да внимаваат кои игри ќе изберат да ги играат бидејќи не сите од нив ќе придонесат за расчистување на бонусот на ист начин.

 • Покер игри на маса, вклучувајќи Caribbean Stud Poker, Triple Card Poker, PaiGow и сите игри на рулет ќе придонесат 20% за исполнување на барањата за обложување.
 • Видео покер игрите вклучувајќи Power Video Poker и сите Блек Џек игри вклучувајќи Live Blackjack и Baccarat вклучувајќи Live Baccarat ќе придонесат 10% за исполнување на барањата за обложување.
 • Онлајн игра на зарове ќе придонесе 5% за исполнување на барањата за обложување.
 • Слотовите вклучувајќи видео слотови, како и игри со кено, гребење карти, коцки, тркачки и аркадни игри ќе придонесат 100% во исполнувањето на барањата за обложување.

Кредити за обложување

Играчите можат да бараат бонус што можат да го користат за спорт, а овој бонус доаѓа во форма на бесплатен кредит за обложување од 30 долари. Играчите треба да користат промотивен код fb30 кога депонираат за да се квалификуваат за понудата. Минималниот депозит потребен за оваа понуда е 10 долари и играчите имаат 7 дена да го обложат бонусот.

Бонус без депозит

Играчите кои живеат во Обединетото Кралство можат да бараат бонус без депозит од 32 долари. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да се регистрираат за сметка и треба да кликнат на врската за потврда испратена на нивната е-адреса во рок од 14 дена.

Правила за повлекување бонус

Сите бонуси подлежат на барања за обложување кои играчите треба да ги исполнат пред да можат да побараат повлекување. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 30 пати и играчите имаат 90 дена да ги исчистат средствата од бонусот, во спротивно, истиот ќе истече.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1997
ЈазициЈазици (15)
Јапонски
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Италија
Канада
Кина
Латвија
Обединето Кралство
Полска
Португалија
Романија
Русија
Унгарија
Франција
Чешка
Шпанија
ИгриИгри (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccarat Dragon Bonus
CS:GO
Dota 2
European RouletteGolden Wealth Baccarat
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze BaccaratPrestige Live RouletteSoho BlackjackSoiree Blackjack
The Oscars
UFC
Valorant
Wheel of Fortune
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (8)
Методи за депозитМетоди за депозит (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (10)