Преглед на игри со дилер во живо 888 Casino - Deposits

888 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 88 бесплатни вртења
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
888 Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

За да депонираат средства, играчите треба прво да се регистрираат за сметка. Откако ќе го направат тоа, тие едноставно треба да се упатат до Касиерката и од делот Депозит, тие можат да го изберат начинот на плаќање што сакаат да го користат. Тие треба да го внесат износот што сакаат да го депонираат и да ја потврдат трансакцијата.

888 Казино додаде многу различни начини на плаќање па играчите можат да го најдат оној кој најмногу им одговара.

 • Визата е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • Mastercard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • PayPal е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • Skrill е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси. Играчите кои сакаат да побараат бонус за добредојде треба да избегнуваат користење на Skrill за нивниот прв депозит.
 • Neteller е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси. Играчите кои сакаат да го бараат бонусот за добредојде треба да избегнуваат користење на Neteller за нивниот прв депозит.
 • MuchBetter е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • ecoPayz е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • Trustly е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • Interac е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • Apple Pay е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • Софорт е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • Bank Wire е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • AstroPay е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • PaysafeCard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • InstaDebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.
 • Цитадела е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 УСД и нема вклучени такси.

Минималниот депозит за бонусот за добредојде е ограничен на 20 долари, а добивките од бонусот се ограничени на 500 долари. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 30 пати, а играчите имаат 90 дена да го исчистат бонусот во спротивно ќе истече.

Натпревар со депозити

Секој нов клиент во 888 Casino има право на многу дарежлив бонус за добредојде кога ќе се регистрира за сметка и ќе го направи својот прв депозит. Ова е 100% бонус за депозит за совпаѓање до 100 долари. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код WELCOME1.

Вториот пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME2 кога прават депозит.

Трет пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME3 кога ќе направат депозит.

Четвртиот пат кога играчот прави депозит може да добие до $350 во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME4 кога ќе направат депозит.

Петтиот пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME5 кога прават депозит.

Минималниот депозит што треба да го направи играчот е 20 долари, а добивките од бонусот се ограничени на 500 долари. За да побараат повлекување, играчите прво треба да ги исполнат условите за обложување. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 30 пати, а играчите имаат 90 дена да го сторат тоа. Секоја игра ќе придонесе за расчистување на бонусот во различни проценти. Играчите кои сакаат да играат безбедно треба да го обложуваат бонусот на игрите со видео слот бидејќи тие ќе сметаат на исполнување на барањата за обложување 100%.

Депозит без банка

Играчите можат да депонираат без користење на нивните банкарски сметки. Постојат неколку опции достапни во 888 Казино, вклучувајќи:

 • Neosurf – ова е припејд решение за ваучери и паричник што им нуди на клиентите сигурна и лесна алтернатива за плаќање преку Интернет. Во овој момент има повеќе од 135.000 продажни места ширум светот.
 • Paysafecard – ова е опција за плаќање што им овозможува на играчите да депонираат преку ваучер со PIN код што може да се купи со готовина на многу различни продажни места.
 • Todito Cash – ова е при-пејд ваучер на полнење достапен на многу места во Мексико.

Валута

888 Casino додаде неколку различни валути што играчите можат да ги користат за депонирање средства на нивните сметки. Минималниот потребен депозит е ограничен на 10 долари во овој момент и играчите можат да користат една од следниве валути:

 • евра (ЕУР)
 • Фунта стерлинг (GBP)
 • Американски долар (УСД)
 • Канадскиот долар (CAD)

Играчите од ОК, Канада и Република Ирска можат да користат која било од овие валути, но играчите од Индија и Нов Зеланд треба да користат УСД како валута.

888 ги суспендира сметките на ВИП играчи на Блискиот Исток
2023-02-22

888 ги суспендира сметките на ВИП играчи на Блискиот Исток

888, водечка компанија за онлајн коцкање, ги затвори своите сметки на ВИП играчи на Блискиот Исток поради внатрешна истрага за непочитување на прописите за спречување на перење пари. Управниот одбор на компанијата најави итно суспендирање на овие сметки поради недостатоци во процесот само во овој регион. 

Зделка за дистрибуција на мастила за игри на Betsoft со 888casino
2021-06-13

Зделка за дистрибуција на мастила за игри на Betsoft со 888casino

Betsoft Gaming е еден од добавувачите на софтверски крем де ла крем во индустријата за онлајн казино. Така, за да остане на врвот, компанијата неодамна потпиша возбудлив договор со 888casino за да ги дистрибуира своите високо забавни наслови на игри. Како што можеби веќе знаете, Betsoft моментално може да се пофали со повеќе од 200 наслови на игри, така што партнерството несомнено ќе биде корисно за двата краја.

Playtech RNG и игри со дилер во живо сега достапни на платформи 888
2021-04-28

Playtech RNG и игри со дилер во живо сега достапни на платформи 888

Кога станува збор за светот на онлајн коцкањето, малкумина можат да се совпаднат со Playtech во однос на понудите на игри и позицијата на пазарот. За да го зацврсти својот статус, компанијата неодамна склучи профитабилен договор со 888 кој ќе ги види иновативните игри со генератор на случаен број (RNG) и дилерите во живо на 888casino. Важно е да се запамети дека 888casino моментално е едно од најпопуларните онлајн казина, правејќи ја оваа зделка важна за Playtech.