Преглед на игри со дилер во живо 888 Casino - Live Casino

888 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 88 бесплатни вртења
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
888 Casino is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Играчите можат уживајте во живо казино игри во 888 Казино и почувствувајте ја целата возбуда на подот на казиното во удобноста на нивните домови. Ова вклучува вистински дилер, вистински картички и вистинско тркало кое на играчите ќе им понуди извонредно искуство исполнето со акција. Играчите можат да избираат од низа игри со карти и тркала за пари исполнети со акција, во реално време.

Live Casino е прилично онлајн игра каде играчите имаат шанса да играат во реално време со вистински дилер кој управува со сите активности. Сè што им е потребно на играчите е стабилна интернет конекција за да уживаат во една од многуте игри со дилер во живо достапни во 888 Casino. Благодарение на високиот квалитет на игрите и HD графиката, играчите можат да имаат вистинско казино искуство што ќе им даде чувство дека се на казино. Играчите, додека играат казино игри во живо, можат да разговараат за играта со дилерот во живо користејќи ја функцијата за разговор.

Има многу придобивки од играњето Казино игри во живо а некои од нив вклучуваат:

Дополнителни бонуси – кога играат онлајн казино во живо, играчите можат да добијат пристап до специјални понуди и бонуси, а згора на тоа, можат да уживаат во бонусот за добредојде во казино во живо.

Играње во реално време – играњето во казино во живо значи дека играчите ќе се коцкаат во реално време со вистински дилер во живо наместо со компјутер. Играчите можат да ја видат целата акција на играње на играта како се одвива пред нивните очи.

888 Casino редовно додава нови казино игри во живо во својата колекција, така што играчите треба одвреме-навреме да ја проверуваат страницата за да не пропуштат ништо.

Блек Џек во живо

Играчи, кои одлучуваат да играјте Блек Џек во живо, ќе уживате во акција на маса за игри со целосен, живописен HD квалитет. Акцијата на масата ја води врвен дилер кој со задоволство им помага на играчите додека играта напредува. Секоја одлука, облог и рака се одвива непречено како да се игра во вистинско копно казино. 888 Casino е еден од водечките даватели на Live Blackjack, па играчите можат да бидат сигурни дека тука ќе ги најдат сите свои омилени игри.

Блек Џек во живо има едноставни правила, а за да победат, играчите треба да добијат рака поголема во вредност од дилерот без да надминат 21. Играчите имаат многу различни опции на располагање за да ги подобрат своите раце откако ќе ги добијат првите две карти. Блек Џек се игра само против дилерот, а не и против други играчи. Предлагаме играчите да ги научат основните правила на играта пред да одлучат да играат за вистински пари. Сите правила можете да ги најдете на следниот линк.

Рулет во живо

Live Roulette е уште една интересна игра што може да се најде во делот Live Casino во 888 Casino. Казиното ја користи најновата технологија и нуди соби за рулет во живо со искуство на гледање на сите главни платформи. Играчите можат да избираат од три различни прикази, Имерсивен приказ кој е приказ од 360 степени, 3Д приказ и Класичен приказ. Повеќето играчи го претпочитаат новиот приказ од 360 степени бидејќи нуди камера со повеќе објективи во холивудски стил што им овозможува на играчите да ги искусат дејствијата на играта одблизу.

Неодамна, 888 Казино лансираше ексклузивна соба 888 Live Roulette која нуди брендирана маса и средина за игри за нивните играчи. Сега, играчите можат да доживеат вистинска акција на рулет без да влезат во вистинско казино. Уште повеќе, приказите на камерата се менуваат автоматски како што играта напредува. Играчите кои сакаат да ги читаат правилата за играње рулет во живо треба да ја следат оваа врска.

Бакара во живо

Кога играат Live Baccarat, играчите ќе откријат дека акцијата на масата ја управува професионален дилер во живо кој е специјализиран за интеракција со онлајн играчи. На уредот на плеерот се пренесува квалитет на видео во живо HD, нудејќи различни погледи со блиски кадри на картичките, исечоци и снимки со широк агол, давајќи чувство дека плеерот е дел од акцијата. Играчите можат да испратат порака до Дилер во живо користејќи ги функциите за разговор и тие ќе добијат вербален одговор.

Бакара во живо се игра според правилата на традиционалниот Бакара. На играчите им се препорачува да ги научат основните правила на играта за да ги подобрат своите шанси за победа. Сите правила за тоа како да се игра Baccarat во живо и стратегиите што се вртат околу оваа игра можете да ги најдете на следниот линк.

Покер во живо

Покер во живо е веројатно една од најинтересните и највозбудливите игри што може да се најдат во делот Казино во живо. Покер е игра која ги комбинира стратегиите и знаењето во целото гејмерско искуство што е одлична можност за играчите кои сакаат предизвикувачки игри да ги тестираат своите вештини. Казино Холдем во живо е игра каде играчите се натпреваруваат против дилерот. Ова им овозможува на повеќе играчи да победат во текот на истиот круг бидејќи се натпреваруваат само против куќата, а не против другите играчи. За време на играта, дилерот ќе комуницира со играчот, што е огромен чекор напред од самото гледање симболи во нормална игра на Холдем. Кога играат покер во живо, играчите треба да ја добијат најдобрата рака со пет карти за да победат. Играчите ќе добијат две почетни карти, а пет заеднички карти се делат свртени на масата. Играчите можат да користат која било од картите, да ги комбинираат и да ја создадат својата победничка рака. За подобар приказ, играчите можат да избираат помеѓу 3D или класичен приказ, зависи од нив.

Постојат различни варијанти на покер, но основните правила се исти, и им предлагаме на играчите да ги разгледаат правилата пред да одлучат да играат покер во живо. За да прочитате повеќе за правилата за играње покер, играчите можат да го следат овој линк.

Во живо фаќач на соништа

Dream Catcher е забавна игра која играчите можат да ја најдат во делот Казино во живо. Оваа игра е многу популарна кај играчите кои сакаат да играат слотови. Играта има неверојатна HD графика, блиски кадри и кристално чист звук. Dream Catcher е возбудлива игра на среќа која им овозможува на играчите да освојат огромен прогресивен џекпот.

Елитен салон во живо

888 Casino подготви нешто за своите играчи што не можат да го најдат на друго место. Elite Lounge нуди уникатно искуство со тони различни карактеристики. Во овој момент, има 5 Елитни блек џек маси и 1 маса за елитни рулет.

Обложување во живо

За да ги направи работите уште поинтересни, 888 Casino нуди искуство со обложување во живо, кое им овозможува на играчите да се обложуваат на спортски настани. Мора да признаеме дека 888 Casino ја нуди најдобрата спортска платформа со некои од најдобрите коефициенти што може да се најдат на пазарот. Има огромен број можности за обложување во живо за голем број спортови.

888 ги суспендира сметките на ВИП играчи на Блискиот Исток
2023-02-22

888 ги суспендира сметките на ВИП играчи на Блискиот Исток

888, водечка компанија за онлајн коцкање, ги затвори своите сметки на ВИП играчи на Блискиот Исток поради внатрешна истрага за непочитување на прописите за спречување на перење пари. Управниот одбор на компанијата најави итно суспендирање на овие сметки поради недостатоци во процесот само во овој регион. 

Зделка за дистрибуција на мастила за игри на Betsoft со 888casino
2021-06-13

Зделка за дистрибуција на мастила за игри на Betsoft со 888casino

Betsoft Gaming е еден од добавувачите на софтверски крем де ла крем во индустријата за онлајн казино. Така, за да остане на врвот, компанијата неодамна потпиша возбудлив договор со 888casino за да ги дистрибуира своите високо забавни наслови на игри. Како што можеби веќе знаете, Betsoft моментално може да се пофали со повеќе од 200 наслови на игри, така што партнерството несомнено ќе биде корисно за двата краја.

Playtech RNG и игри со дилер во живо сега достапни на платформи 888
2021-04-28

Playtech RNG и игри со дилер во живо сега достапни на платформи 888

Кога станува збор за светот на онлајн коцкањето, малкумина можат да се совпаднат со Playtech во однос на понудите на игри и позицијата на пазарот. За да го зацврсти својот статус, компанијата неодамна склучи профитабилен договор со 888 кој ќе ги види иновативните игри со генератор на случаен број (RNG) и дилерите во живо на 888casino. Важно е да се запамети дека 888casino моментално е едно од најпопуларните онлајн казина, правејќи ја оваа зделка важна за Playtech.