888 Casino Live Casino Преглед - Mobile

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Mobile

888 Казино нуди мобилна платформа за обложување со широк избор на игри како слотови, игри на маса и дел од Казино во живо што е едноставно извонредно. Казиното има апликации и за двете Корисници на Android и iOS, а згора на тоа, постои инстант верзија за играчи кои претпочитаат само да одат на страницата и да играат неколку рунди од нивната омилена игра.

Благодарение на технологијата на прелистувачот Html5, играчите можат да уживаат во игрите во казино во живо. Сите игри на маса во живо може да се пристапат директно преку прелистувачите, а играчите на кои им е попогодно да имаат апликација, можат да ја преземат за нивниот уред со Android или iOS. Откако играчот ќе ја отвори својата претпочитана игра, веб-локацијата автоматски ќе ја прикаже играта најзгодно.

Мобилна апликација за Андроид

Играчите кои сакаат да ја преземат апликацијата за казино на нивниот уред со Android треба да се уверат дека нивниот уред е целосно ажуриран со најновиот софтвер. Апликацијата може да се најде во продавницата на Google Play на нивниот уред со Android, а играчите едноставно треба да бараат „888 Casino: Slots, Live Roulette и Blackjack Games“. Апликацијата е бесплатна, но играчите сепак ќе треба да ги внесат своите ингеренции, а штом ќе заврши преземањето, треба да се појави сликичка на нивниот мобилен уред.

Мобилна апликација за iOS

Играчите кои сакаат да ја преземат апликацијата за нивниот iOS уред треба да се уверат дека нивниот гаџет е целосно ажуриран со најновиот софтвер. Тие можат да ја најдат апликацијата во App Store и треба да бараат „888 Casino: Real Money Games“. Оваа апликација е исто така бесплатна, но играчите кои сакаат да ја преземат треба да ги внесат своите ингеренции.

Total score9.0
Добрите
+ Голем бонус без депозит
+ Режим за преземање
+ Дневни џекпот награди

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1997
ЈазициЈазици (15)
Јапонски
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (16)
Јапонија
Јужна Кореа
Данска
Италија
Канада
Кина
Латвија
Обединето Кралство
Полска
Португалија
Романија
Русија
Унгарија
Франција
Чешка
Шпанија
ИгриИгри (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccarat Dragon Bonus
CS:GO
Dota 2
European RouletteGolden Wealth Baccarat
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze BaccaratPrestige Live RouletteSoho BlackjackSoiree Blackjack
The Oscars
UFC
Valorant
Wheel of Fortune
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (8)
Методи за депозитМетоди за депозит (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (10)