888 Casino - Promotions & Offers

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Promotions & Offers

Казиното 888 е преполно со различни промоции и понуди за своите играчи. Во моментот кога играчот ќе се пријави за сметка и ќе го направи својот депозит, тој ќе добие многу дарежлив бонус за добредојде. Подоцна, тие можат да бараат различни бонуси кои ќе ја подобрат нивната рамнотежа и ќе ја продолжат нивната игра.

Секој нов клиент во 888 Casino има право на многу дарежлив бонус за добредојде кога ќе се регистрира за сметка и ќе го направи својот прв депозит. Ова е 100% бонус за депозит за совпаѓање до 100 долари. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код WELCOME1.

Вториот пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME2 кога прават депозит.

Трет пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME3 кога ќе направат депозит.

Четвртиот пат кога играчот прави депозит може да добие до $350 во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME4 кога ќе направат депозит.

Петтиот пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME5 кога прават депозит.

Минималниот депозит што треба да го направи играчот е 20 долари, а добивките од бонусот се ограничени на 500 долари. За да побараат повлекување, играчите прво треба да ги исполнат условите за обложување. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 30 пати, а играчите имаат 90 дена да го сторат тоа. Секоја игра ќе придонесе за расчистување на бонусот во различни проценти. Играчите кои сакаат да играат безбедно треба да го обложуваат бонусот на игрите со видео слот бидејќи тие ќе сметаат на исполнување на барањата за обложување 100%.

Нова понуда на клиенти

Казиното 888 секогаш прифаќа нови клиенти и за да се чувствуваат добредојдени, тие ги доделуваат со многу дарежлив бонус. Бонусот за добредојде во казиното се пренесува преку првите 5 депозити што играчот ги прави на следниов начин:

 • Првиот пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие 100% бонус за депозит до 100 долари. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код WELCOME1.
 • Вториот пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME2 кога прават депозит.
 • Трет пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME3 кога ќе направат депозит.
 • Четвртиот пат кога играчот прави депозит може да добие до $350 во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME4 кога ќе направат депозит.
 • Петтиот пат кога играчот прави депозит може да добие до 350 $ во бонус средства. Тие треба да го користат промотивниот код WELCOME5 кога прават депозит.

За да се квалификуваат за оваа понуда, играчите не можат да уплатат преку Neteller или Skrill, наместо тоа, можат да користат кој било друг начин на плаќање достапен во 888 Casino. Минималните барања за депозит се 20 долари секој пат, а барањата за обложување се 30 пати.

888 Казино промотивни понуди

Има многу други промотивни понуди во 888 Casino достапни во секое време, а тие ги вклучуваат следните:

 • Ексклузивни дневни зделки од недела до сабота
 • Комп. поени заработени за играње со вистински пари во 888casino
 • 100% бонус за добредојде до 200 долари или валутен еквивалент
 • Бонуси за казино во живо (Lucky 8 настан, 888VIP маса, 888 блек џек во казино во живо)
 • Победете го дилерот секој 21-ви во месецот и освојте до 300 долари во FreePlay на Блек Џек
 • Премиум пакет за добредојде на играчи со бонуси до $1500 во текот на првата недела
Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1997
ЈазициЈазици (15)
Јапонски
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Италија
Канада
Кина
Латвија
Обединето Кралство
Полска
Португалија
Романија
Русија
Унгарија
Франција
Чешка
Шпанија
ИгриИгри (66)
Live 3 Card BragAll Bets BlackjackBaccarat Dragon Bonus
CS:GO
Dota 2
European RouletteGolden Wealth Baccarat
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Grand RouletteLive Immersive RouletteLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive XL Roulette
MMA
Macau Squeeze BaccaratPrestige Live RouletteSoho BlackjackSoiree Blackjack
The Oscars
UFC
Valorant
Wheel of Fortune
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (8)
Методи за депозитМетоди за депозит (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardDiners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (10)