Преглед на игри со дилер во живо GetSlots - Games

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Games

Games

GetSlots казиното има дел за казино во живо што може да се пофали со различни игри што вреди да се проверат. Казино игрите во живо се нешто помеѓу онлајн казино игрите и традиционалните игри и поради таа причина, тие стануваат сè попопуларни.

Некои од најпопуларните игри во делот Казино во живо ги вклучуваат следните:

 • Во живо Baccarat ВИП
 • Блек Џек во живо 11
 • 24/7 рулет во живо
 • Во живо Sweet Bonanza Candyland
 • Мега тркало во живо

Рулет во живо

Рулетот е возбудлива игра која играчите можат да ја најдат во делот Казино во живо во казиното GetSlots. Уште повеќе, најголемиот дел од игрите во живо му припаѓа на рулетот. Правилата на играта се прилично лесни, а играчите ќе ги заобиколат за кратко време. Клучно е да знаете како да играте рулет, а играчите кои сакаат да ги научат правилата можат да прочитаат повеќе на следниот линк.

Еве список на сите игри со рулет во живо во казиното GetSlots:

 • 24/7 рулет во живо
 • Рулет во живо
 • Голем рулет
 • ВИП рулет
 • Рулет 2
 • Автоматски рулет класичен 2
 • Дијамантски рулет
 • Брзина на автоматски рулет 1
 • Брзина автоматски рулет
 • Блаже рулет
 • Автентичен рулет
 • Автоматски рулет
 • Брзина на автоматски рулет 2
 • Авто-рулет La Partage
 • Американски рулет
 • Ruleta En Vivo
 • Арапски рулет
 • Рулет злато
 • Авто- рулет ВИП
 • Турски рулет
 • Престиж Авто Рулет
 • Рулет со брзина во живо
 • Туркче Рулет
 • Норшки рулет
 • Автоматски рулет класичен 1
 • Автоматски рулет ВИП
 • DUO авто рулет
 • Кралскиот казино автентичен рулет

Бакара во живо

Baccarat е веројатно една од наједноставните игри кои обложувачите можат да ги играат во живо во казиното GetSlots. Идејата на играта е да се добие рака со вкупно 8 или 9 за да се победи рундата. Играчите треба да донесат само две одлуки, износот што сакаат да го обложуваат и на кого сакаат да се обложуваат. Достапни се три облози, облог на играчот, облог на банкар и облог на нерешено. За да прочитате повеќе за правилата на Baccarat, играчите можат да ја следат оваа врска.

Еве список на сите игри Baccarat во живо во казиното GetSlots:

 • Бакара ВИП
 • Брзина Бакара Б
 • Златен Бакара
 • Бакара А
 • Бакара Б
 • Speed Baccarat D
 • Бакара контролирано стискање
 • Speed Baccarat A
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Бакара 11
 • Бакара 12
 • Speed Baccarat 11
 • Speed Baccarat 12

Блек Џек во живо

Блек Џек е уште една многу интересна игра што играчите можат да ја најдат во делот Казино во живо во казиното. Идејата на играта е да се добие рака што ќе биде поблиску до 21, повисока од раката на дилерот без да пропадне. Играчите првично ќе добијат две карти и имаат различни опции за подобрување на нивните раце. Од друга страна, дилерот мора да следи строги правила дури и во случаи кога има поволна рака. На играчите им предлагаме да ги научат правилата на игра пред да одлучат да играат за вистински пари. Секој што сака да чита за правилата на Блек Џек треба да ја следи оваа врска.

Еве список на сите игри со блек џек во живо во казиното GetSlots:

 • Блек Џек 11
 • Моќ Блек Џек
 • Блек Џек 16
 • Блек Џек 14
 • Блек Џек 1
 • Блек Џек ВИП А
 • Блек Џек ВИП Ф
 • Брзина ВИП Блек Џек Б
 • Блек Џек Класик 9
 • Брзина Блек Џек Г
 • Салон Prive Блек Џек Б
 • Блек Џек ВИП Л
 • Блек Џек ВИП Ј
 • Брзина ВИП Блек Џек Д
 • Брзина ВИП Блек Џек А
 • Блек Џек злато 5
 • ВИП Блек Џек
 • Блек Џек VIP U
 • Блек Џек Сребрена Е
 • Блек Џек Гранд ВИП
 • Блек Џек 15
 • Блек Џек Fortune ВИП
 • Блек Џек ВИП К
 • Блек Џек 3
 • Блек Џек Класик 41
 • Блек Џек Класик 3
 • Класичен брз Блек Џек 1
 • Блек Џек ВИП С
 • Блек Џек VIP C
 • Блек Џек злато 4
 • Блек Џек ВИП О
 • Блек Џек ВИП Х
 • Брзина Блек Џек Ј
 • Блек Џек платина ВИП
 • Брзина Блек Џек I
 • Блек Џек ВИП Г
 • Блек Џек ВИП Д
 • Брзина Блек Џек Е
 • Блек Џек VIP X
 • Блек Џек ВИП Е
 • Турски Блек Џек
 • ВИП Блек Џек со Предавање
 • Блек Џек VIP I
 • Брзина Блек Џек Д
 • Блек Џек ВИП Б
 • Блек Џек Класик 8