Преглед на игри со дилер во живо Gunsbet - Affiliate Program

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусБонус $300 +100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Играчите можат да се приклучат на придружната програма и да почнат да заработуваат пари помагајќи да се промовираат казино игрите. Ова е едноставен процес каде играчите треба да се регистрираат за да станат партнер со пополнување формулар со нивните податоци и чекање за одобрување. Добрата вест е што казиното им дава шанса на секој што сака да го промовира казиното.

Alpha Affiliates е придружна програма за казино со големо искуство во индустријата за коцкање. Компанијата е присутна од 2012 година и претставува низа онлајн казина. Alpha Affiliates се акредитирани со MGA лиценци и можат да вршат онлајн коцкање врз основа на лиценците за Курасао.

Gunsbet Affiliates е партнерска програма што вреди да се провери. Марката е насочена кон европските земји како Шведска, Норвешка и Финска. Подружниците ќе уживаат дарежлива провизија од 40% удел од нето приходот од игри.

Gunsbet Affiliates поддржува широк спектар на методи за повлекување што партнерите можат да ги користат, вклучувајќи Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Qiwi, банкарски трансфер, WebMoney, InstaDebit, па дури и Bitcoin. Провизиите заработени за еден месец ќе се пресметуваат и исплаќаат од 1-ви до 5-ти во наредниот месец.

Казиното нуди промотивни и маркетинг материјали кои партнерите можат да ги користат за да го промовираат брендот. Подружниците можат да пристапат до овие промотивни материјали откако ќе се логираат на нивната сметка.

Gunsbet објави еден од најперспективните проекти за соработка во својата историја
2021-09-18

Gunsbet објави еден од најперспективните проекти за соработка во својата историја

Гансбет - еден од најдобро оценет онлајн казино платформи на современиот пазар, неодамна се пријави за соработка со SoftSwiss – платформа која поседува една од најнапредните спортски книги во индустријата. 

Објава на платформата за спортски книги на Алфа филијали на казиното Gunsbet
2021-08-13

Објава на платформата за спортски книги на Алфа филијали на казиното Gunsbet

Алфа филијалите се веројатно една од најголемите придружни програми на Казино кои работат само со највисоко рангираните казино. Тие го започнаа своето патување од почетокот на 2021 година. И до денес, компанијата е позната по тоа што ги претставува некои од најдобрите онлајн казина таму.