Преглед на игри со дилер во живо Gunsbet - Bonuses

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусБонус $300 +100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Сите сакаат одличен бонус, а казиното Гансбет е добро свесно за тоа. Тие нудат многу различни промоции и за новите и за постоечките играчи. Ова е победничка ситуација и за играчите и за казиното. Играчите можат да бараат различни бонуси и да ја продолжат својата игра додека казината ќе привлекуваат нови клиенти со нивните атрактивни промоции.

Еден популарен бонус за казино Gunsbet е многу дарежлив бонус за добредојде за играчи кои се регистрираат за сметка и го прават својот прв депозит. Играчите ќе добијат 100% бонус за депозит за натпревар до 300 долари. Различни игри ќе придонесат во различни проценти за исполнување на барањата за обложување. Она што играчите треба да го имаат на ум е дека играњето казино игри во живо нема да придонесе за бонусот.

За да го побараат бонусот, играчите треба да го внесат кодот за бонусот BONUS100 кога ќе го направат својот депозит. Минималниот износ што треба да го депонираат за да се квалификуваат за понудата е ограничен на 20 долари.

Условите за обложување за бонусот за добредојде се 40 пати, а играчите треба да ги исполнат пред да можат да побараат повлекување.

Како дел од бонусот за добредојде, играчите ќе добијат и дополнителни 100 бесплатни вртења. Тие ќе ги добијат бесплатните вртења во рок од 5 дена, 20 бесплатни вртења дневно од моментот кога ќе го активираат бонусот.

Максималниот износ што играчите можат да го обложуваат додека играат со бонус средства е ограничен на 1 $.

Сите победи добиени од бонус за бесплатни вртења треба да се обложи само на слотови Bgaming и максималниот износ што играчите можат да го повлечат од бонусот за бесплатни вртења е ограничен на 50 долари.

Секој играч може да бара бонус за добредојде освен кога има ограничувања во земјата. Играчи од Шведска немаат право да добијат никаков бонус.

Кога се обложуваат бонусот за добредојде, она што играчите треба да го запомнат е дека не сите игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување на ист начин. Онлајн видео слотови ќе придонесат 100% проценти, додека казино игрите во живо и игрите на маса ќе придонесат со помал процент.

Друга многу важна работа што треба да се има на ум е дека има онлајн видео слот игри кои се исклучени од промоцијата и ги вклучуваат следните наслови: 300 Shields, Adventure Palace, Aliens, Avalon, Avalon II, Beautiful Bones, Big Bang, Bloodsuckers, Книга на мртвите, Градител на замокот, Градител на замокот II, шампион на патеката, кул Бак, мртов или жив, ѓаволско задоволство, д-р Џекил и г. Хајд, Брод на змејот, Егоматик, Напуштено кралство, Одисеја со скапоцени камења, Одисеја на скапоцени камења 92, Златна Легенда, Guns N' Roses, Среќен Ноќта на вештерките, Високо општество, празнична сезона, Жешко мастило, Хуго 2, Бесмртна романса, Џек Хамер, Џек Хамер 2, Џекпот 6000, Џими Хендрикс, Кралевите на Чикаго, Loaded, Среќен риболовец, Медуза, Медуза II, Мега Џокер, Moon Princess, Multifruit 81, Ninja, Ozwin's Jackpots, Peek-a-Boo, Pimped, Pinocchio, Playboy, Pocket Dice, Queen of Gold, Ragnarok, Reactoonz, Riches of RA, Robin Hood: Shifting Riches, Royal Маскарада, Скарабско богатство, Скруџ, Морски ловец, Тајната на камењата, Симсалабим, Спектакуларно Wheel of Wealth, Stardust, Super Nudge 6000, Terminator 2, The Dark Knight, The Dark Knight Rises, The Reel Steal, The Wish Master, Thunderstruck, Thunderstruck II, Tomb Raider, Tomb Raider Secret of the Sword, Tower Quest, Нескротлив Бенгал Тигар, Нескротлив крунисан орел, Нескротлив џин, панда, Нескротлив волк пакет, Викинзи одат Берзерк, Тркало на богатството, Тркало на богатството, специјално издание, Who SpunIt Plus, зомби, сите слотови за Џекпот, сите слотови за EGT.

55% бонус за депозит во петок

Играчите можат да добијат а бонус за повторно вчитување за време на викендите благодарение на бонусот за повторно вчитување во петок. Ова е одлична можност за играчите кои играа преку понудата за добредојде и бараат да го подобрат својот баланс во играњето.

За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да направат депозит од петок до недела и да го користат бонус кодот LUCKNLOAD кога ќе го направат својот депозит. Ова е бонус за депозит од 55% до 300 долари, а минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат за понудата е најмалку 20 долари.

Условите за обложување за оваа понуда се 40 пати и играчите треба да играат преку средствата за бонуси пред да можат да побараат повлекување. Максималниот облог што играчите можат да го обложуваат додека играат со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Бонусот за повторно вчитување во петок е достапен за играчи кои прават барем еден депозит неделно од петок 00:00 до недела 23:59 (UTC).

ВИП програма

Нуди казино Gunsbet ВИП програма за лојални играчи кои редовно прават облози. Играчите добиваат бесплатни поени за играње игри и бројот на тие поени ќе го одреди статусот на лојалност. Достигнувањето на ново ниво значи нови ексклузивни промоции и бонуси. Играчите треба да запомнат дека вистинските пари што се разменуваат од бесплатни поени се бонус, што значи дека важат условите и правилата за бонус.

Казиното Gunsbet нуди 7 статуси со одлични бонуси и тие се како што следува:

 • Ниво 1 - Ласо
 • Ниво 2 - Револвер
 • Ниво 3 - пушка
 • Ниво 4 - митралез
 • Ниво 5 - Динамит
 • Базука на ниво 6
 • Ниво 7 - Воен топ

Играчите ќе добијат 1 бесплатен поен за секои 100 долари што ги обложуваат. Откако играчот ќе го добие потребниот број поени, ќе му биде доделен еден од седумте статуси. Кога бесплатни поени се заменуваат за вистински пари, тие доаѓаат со задолжителни барања за обложување од 3 пати. Максималниот облог што играчите можат да го обложуваат додека играат со бонус средства е ограничен на 5 долари.

 • За да го достигнат нивото Ласо, играчите треба да соберат помеѓу 0 и 149 бесплатни поени, а за секои 15 долари што ќе ги обложуваат ќе добијат 1CP.
 • За да го достигнат нивото на Револвер, играчите треба да соберат помеѓу 150 и 999 бесплатни поени. Тие ќе добијат 100 бесплатни вртења кога ќе го достигнат нивото и за секои 14 долари што ги обложуваат ќе добијат 1CP.
 • За да го достигнат нивото на пушка, играчите треба да соберат помеѓу 1.000 и 4.999 бесплатни поени. Тие ќе добијат 200 бесплатни вртења кога ќе го достигнат нивото и за секои 13 долари што ги обложуваат ќе добијат 1CP.
 • За да го достигнат нивото Machinegun, играчите треба да соберат помеѓу 5.000 и 14.999 бесплатни поени. Тие ќе добијат 100 долари во бонус фондови и 200 бесплатни вртења кога ќе го достигнат нивото и за секои 12 долари што ќе ги обложуваат ќе добијат 1CP.
 • За да го достигнат нивото Dynamite, играчите треба да соберат помеѓу 15.000 и 29.999 бесплатни поени. Тие ќе добијат 300 долари во бонус средства и 200 бесплатни вртења кога ќе го достигнат нивото и за секои 11 долари што ќе ги обложуваат ќе добијат 1CP.
 • За да го достигнат нивото на базука, играчите треба да соберат помеѓу 30.000 и 99.999 бесплатни поени. Тие ќе добијат 500 долари во бонус средства и 200 бесплатни вртења кога ќе го достигнат нивото и за секои 10 долари што ќе ги обложуваат ќе добијат 1CP.
 • За да го достигнат нивото на War Canon, играчите треба да соберат повеќе од 100.000 бесплатни поени. Тие ќе добијат 2.000 долари во бонус фондови и 200 бесплатни вртења кога ќе го достигнат нивото и за секои 9 долари што ќе ги обложуваат ќе добијат 1ЦП.

Услови за обложување на бонус

Кога играчите прифаќаат бонус, треба да запомнат дека секој бонус доаѓа со посебни Услови и Услови кои треба целосно да ги разберат дури и пред да го побараат. Овде ќе разгледаме некои од најчестите правила:

Не сите игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување на ист начин. Играчите кои уживаат да играат игри со видео слот ќе бидат среќни кога знаат дека овие игри ќе придонесат 100% во исполнувањето на барањата за обложување. Игрите на маса како Baccarat, blackjack и Hi-Lo ќе придонесат 5% во исполнувањето на барањата за обложување, освен за игрите во казино во живо.

Видео покер ќе придонесе 5% за исполнување на барањата за обложување. Рулет и покер ќе придонесат 5% за исполнување на барањата за обложување. Казино игрите во живо ќе придонесат 0% за исполнување на барањата за обложување.

Друга многу важна работа е што некои игри се исклучени од промоцијата, па играчите нема да можат да ги играат тие игри со активен бонус.

Колку бонуси и промоции се достапни во казиното Gunsbet?бонус за казино gunsbet

Тешко е да се даде точен број колку бонуси казиното има да понуди. Ова е главно затоа што казиното Gunsbet секогаш смислува нешто ново за да привлече нови клиенти.

Gunsbet објави еден од најперспективните проекти за соработка во својата историја
2021-09-18

Gunsbet објави еден од најперспективните проекти за соработка во својата историја

Гансбет - еден од најдобро оценет онлајн казино платформи на современиот пазар, неодамна се пријави за соработка со SoftSwiss – платформа која поседува една од најнапредните спортски книги во индустријата. 

Објава на платформата за спортски книги на Алфа филијали на казиното Gunsbet
2021-08-13

Објава на платформата за спортски книги на Алфа филијали на казиното Gunsbet

Алфа филијалите се веројатно една од најголемите придружни програми на Казино кои работат само со највисоко рангираните казино. Тие го започнаа своето патување од почетокот на 2021 година. И до денес, компанијата е позната по тоа што ги претставува некои од најдобрите онлајн казина таму.