Преглед на игри со дилер во живо Gunsbet - Deposits

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусБонус $300 +100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Играчите кои сакаат да играат за вистински пари во казиното Gunsbet треба прво да направат депозит. Казиното го направи овој процес многу едноставен и сè што треба да направат играчите е да се упатат до благајната и да кликнат на делот Депозит. Тие можат да го изберат начинот на плаќање што сакаат да го користат и да ја внесат сумата што сакаат да ја депонираат. Откако депозитот е успешен, средствата веднаш ќе се одразат на нивната сметка.

Казиното Gunsbet додаде многу различни начини на плаќање за да ги задоволи потребите на сите нивни играчи и широк спектар на валути, вклучувајќи ги следните, USD, EUR, CAD, AUD, NZD, SEK, NOK, RUB, PLN, CZK, ZAR , BTC, ETH, LTC, BCH, DOG и USDT.

Уште повеќе, депонирањето се прави лесно, брзо и практично, а повеќето трансакции се бесплатни, иако казиното го задржува правото да наплати мала провизија за трансфери користејќи одредени методи.

Минималниот депозит што играчите можат да го направат е ограничен на 10 долари, а максималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на 4.000 долари, иако овие ограничувања може да варираат во зависност од метод за плаќање.

 • Виза е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $5.000. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • MasterCard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $5.000. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • Crypto Processing е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на 0,0001 BTC, а максималниот депозит не е ограничен. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • Skrill е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $5.000. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • Neteller е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $5.000. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • Zimpler е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $5.000. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • PaySafeCard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $5.000. Времето на обработка за депонирање е инстант и вклучува провизија од 2,5%.
 • iDebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на 30CAD, а максималниот депозит е ограничен на 6000CAD. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • WebMoney е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $5.000. Времето на обработка за депонирање е инстант и вклучува провизија од 2,5%.
 • Neosurf е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $5.000. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • ecoPayz е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $1.000. Времето на обработка за депонирање е инстант и вклучува провизија од 2,5%.
 • Rapid by Skrill е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $1.000. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • Sticpay е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $3.000. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • Siru Mobile е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $5, а максималниот депозит е ограничен на $15. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • Venus Point е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $5.000. Времето за обработка на депозитите е моментално.
 • AstroPay е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $500. Времето на обработка за депонирање е инстант и вклучува провизија од 2,5%.
 • AstroPay Card е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $500. Времето на обработка за депонирање е инстант и вклучува провизија од 2,5%.
 • MuchBetter е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да направат депозит без надомест. Минималниот износ што играчите можат да го депонираат е ограничен на $20, а максималниот депозит е ограничен на $5.000. Времето за обработка на депозитите е моментално.

Бонус за депозит

Играчите кои ќе се регистрираат за сметка во казиното Gunsbet и ќе го направат својот прв депозит имаат право на a дарежлив бонус за добредојде. Ова е одлична можност што не треба да се пропушти бидејќи играчите на овој начин можат да го удвојат, па дури и тројно да го зголемат својот биланс.

Бонусот за добредојде доаѓа со барања за обложување што треба да се исполнат за играчите да можат да ги повлечат своите добивки. Секој што сака да прочита за бонусот за добредојде може да ја следи оваа врска.

Gunsbet објави еден од најперспективните проекти за соработка во својата историја
2021-09-18

Gunsbet објави еден од најперспективните проекти за соработка во својата историја

Гансбет - еден од најдобро оценет онлајн казино платформи на современиот пазар, неодамна се пријави за соработка со SoftSwiss – платформа која поседува една од најнапредните спортски книги во индустријата. 

Објава на платформата за спортски книги на Алфа филијали на казиното Gunsbet
2021-08-13

Објава на платформата за спортски книги на Алфа филијали на казиното Gunsbet

Алфа филијалите се веројатно една од најголемите придружни програми на Казино кои работат само со највисоко рангираните казино. Тие го започнаа своето патување од почетокот на 2021 година. И до денес, компанијата е позната по тоа што ги претставува некои од најдобрите онлајн казина таму.