Вести

September 18, 2021

Gunsbet објави еден од најперспективните проекти за соработка во својата историја

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Гансбет - еден од најдобро оценет онлајн казино платформи на современиот пазар, неодамна се пријави за соработка со SoftSwiss – платформа која поседува една од најнапредните спортски книги во индустријата. 

Gunsbet објави еден од најперспективните проекти за соработка во својата историја

За SoftSwiss

SoftSwiss е релативно нова платформа за спортски книги која брзо се развиваше во текот на 2020 година и сега е подготвена да им обезбеди на клиентите на Gunsbet целосен пристап до над 60 спортови кои опфаќаат повеќе од 1200 миши. Дополнително, Бестрадар, еден од најнапредните и најдоверливите даватели на храна за шанси на современиот пазар на коцкање, ќе биде вклучен во претстојниот проект.

И покрај релативно младата возраст, SoftSwiss се чини дека е неверојатно продуктивен производ. За само нешто повеќе од една година, веќе објави и успешно реализира 3 слични проекти со водечки претставници на индустријата за онлајн казино во живо. 

Коментари од SoftSwiss за новата соработка

Сопственикот на производот на Softswiss Sportsbook признава дека претстојната соработка со Gunsbet се чини дека е најперспективната за брендот бидејќи онлајн казиното има особено висока репутација меѓу сите нивоа на играчи и статус со највисоко рангирање обезбеден со бројни позитивни критики. .

 „Возбудени сме што соработуваме со толку голем тим од професионалци и им се заблагодаруваме за нивната доверба во нашите производи. – тврди Александар Каменецки, сопственик на производ на SoftSwiss Sportsbook

Претстојната соработка е главно фокусирана на можноста да им се обезбеди на корисниците на онлајн казино беспрекорно, неопходно и непречено префрлање на онлајн обложување. Оваа опција значително ќе ги прошири можностите и опциите и за платформите и за нивните клиенти.

Покрај тоа, таквиот пристап им овозможува на платформите да го синхронизираат своето работење и да им обезбедат на играчите поодговорен, лесен пристап кој дефинитивно ќе го зголеми нивното севкупно искуство и ќе овозможи беспрекорно воведување на нови производи и услуги. 

Која ќе биде целта на соработката?

Една од примарните цели на претстојната соработка е обид да им се обезбеди ново ниво на извонредно искуство на играчите, да се изгради платформа со многу одговора која ќе го обликува врвниот екосистем за игри.

Како бренд од познатата групација на Alpha Affiliates, Gernsback е поддржан од повеќе од 800.000 независни филијали. Дефинитивно обезбедува нови маркетинг перспективи за SoftSwiss, давајќи му директен пристап до една од најнапредните аудиториуми што може да се најдат во индустријата за онлајн казино. Со други зборови, претстојната соработка дефинитивно ќе се претвори во заемно корисно партнерство.

 „За пет години соработка, момците ја докажаа својата лојалност кон своите партнери и научија како да решаваат сложени проблеми во секоја ситуација“ – додава Александар Каменетскиј, - „Ние сме уверени дека SoftSwiss Sportsbook ќе обезбеди уште повеќе можности за клиентите на SoftSwiss и ќе стане моќен вектор за развојот на компанијата“

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести