Преглед на игри со дилер во живо Gunsbet - Support

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусБонус $300 +100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Support

Support

Еден од најважните аспекти на онлајн казината е нивната корисничка поддршка. Да се биде секогаш достапен за нивните клиенти е главен приоритет на казиното Gunsbet. Секогаш кога играчот ќе наиде на проблем со неговата сметка, тој може да контактира со Поддршката за корисници и агентот ќе направи се што е во нивна моќ за да го реши проблемот.

Играчите можат да контактираат со Поддршка за корисници во секое време кога ќе им треба. Најзгодниот начин е преку функцијата Разговор во живо која е достапна 24/7, или тие можат да испратат е-пошта на support@gunsbet.com.

Уште повеќе, казиното нуди и многу информации на неколку различни страници кои ќе бидат корисни за играчите, како што се Услови и правила, Политика за приватност, страница за поплаки и страница за одговорно коцкање. Играчите можат да ја проверат и страницата ЧПП, Често поставувани прашања каде што можат да ги најдат најчестите проблеми со кои се среќаваат играчите.

Кога ја контактирате поддршката за корисници преку функцијата Разговор во живо, играчите треба да изберат една од следниве категории:

  • Бонус информации
  • Финансиско работење
  • Верификација
  • Корисничка сметка
  • Општи прашања
  • Технички прашања
  • Филијали
  • Контактирајте со операторот
Gunsbet објави еден од најперспективните проекти за соработка во својата историја
2021-09-18

Gunsbet објави еден од најперспективните проекти за соработка во својата историја

Гансбет - еден од најдобро оценет онлајн казино платформи на современиот пазар, неодамна се пријави за соработка со SoftSwiss – платформа која поседува една од најнапредните спортски книги во индустријата. 

Објава на платформата за спортски книги на Алфа филијали на казиното Gunsbet
2021-08-13

Објава на платформата за спортски книги на Алфа филијали на казиното Gunsbet

Алфа филијалите се веројатно една од најголемите придружни програми на Казино кои работат само со највисоко рангираните казино. Тие го започнаа своето патување од почетокот на 2021 година. И до денес, компанијата е позната по тоа што ги претставува некои од најдобрите онлајн казина таму.