Преглед на игри со дилер во живо Melbet - Affiliate Program

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
БонусБонус $1750 + 290 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Melbet is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Казиното Melbet им овозможува на секој што сака да го промовира својот производ да се приклучи на нивната придружна програма и да почне да заработува. Сè што треба да направат играчите е да се регистрираат за сметка и да чекаат за одобрување. Добрата вест е што Melbet им дава шанса на секој што сака да го промовира својот производ.

Која е придружната програма на Melbet Casino?

Филијалата на Мелбет Казино се вика Мелбет Подружници.

Партнерите можат да заработат од 25% до 40% провизија и има повеќе од 42 начини за повлекување на располагање. Melbet ги наградува сите свои партнери преку моделот за споделување профит, RevShare, но достапни се и CPA и хибридни зделки.

Партнерите можат да најдат маркетиншки материјали како банери достапни на нивните сметки. Уште повеќе, личен менаџер ќе му помогне на секој партнер да постави сè и да одговори на сите прашања што може да ги има.

Провизијата на партнерот автоматски ќе се префрла од сметката на придружната програма на нивниот букмејкер на сметката на нивниот играч секој вторник. Минималниот износ за повлекување е 30 долари, а партнерите можат да користат многу различни начини на плаќање.

Мелбет е именуван меѓу најдоверливите платформи за коцкање во 2021 година
2021-09-28

Мелбет е именуван меѓу најдоверливите платформи за коцкање во 2021 година

Melbet, платформа за игри основана во 2021 година, е наведена според стапката на најверодостојни и доверливи платформи. Толку висока стапка беше најмногу резултат на играчите` активност за време на неодамнешното УЕФА ЕУРО 2020 година.

100% бонус на првиот депозит со Melbet: Дали вреди?
2021-08-11

100% бонус на првиот депозит со Melbet: Дали вреди?

Ако постои некоја сеопфатна обложувачка компанија која е околу блокот долго време, тоа е Мелбет. Платформата нуди импресивно онлајн обложување од 2012 година. И сега тие нудат 100% бонус на првиот депозит до 100 евра.