Преглед на игри со дилер во живо N1 Casino - Affiliate Program

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
БонусБонус $400
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Секој што ќе се приклучи на филијалата на казиното N1 може да заработи до 40% провизија. Играчите треба да се регистрираат за сметка и да чекаат за одобрување. Добрата вест е дека казиното N1 му дава шанса на речиси секој што сака да стане партнер и да го промовира својот производ. Бесплатно е да се приклучите на affiliate програмата и ова е одлична можност што ќе им овозможи на партнерите да заработат заедно со казиното N1.

Филијалите треба да го пласираат производот на казиното N1 и да заработат прилично голема провизија со тоа. Филијалата маркетинг нуди „пасивен приход;“ што може да ни се најде. Сè што треба да направат подружниците е да инвестираат малку време во кампања и тие ќе имаат континуирано враќање. Ова им овозможува на филијалите да заработуваат постојан прилив на приход дури и кога не работат.

Постојат неколку различни начини на кои играчите можат да заработат кога ќе се приклучат на филијалата N1, а најчестиот е планот на комисијата за удел на приходите што ќе им овозможи на играчите да заработат до 45%. CPA е уште еден план што им овозможува на играчите еднократна исплата која започнува дури од 150 долари. Хибридниот план е комбинација од уделот на приходите и CPA, но овој план треба да се разговара со нивниот менаџер.

Што е придружна програма за казино N1?

Филијалата на казиното N1 се нарекува N1 Partners.

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок
2023-10-24

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок

Петок често е посебен ден за повеќето играчи на казино бидејќи го означува почетокот на долгиот и забавен викенд. Така, за да се осигурате дека ќе го започнете викендот во вистинско расположение, казиното N1 ве поканува да побарате промоција на бонус за маршрута во петок. Тоа е возбудлив бонус кој ги наградува вашите петочни депозити со бонус кредити за бесплатно играње. Продолжете со читање за да ја отпакувате наградата за овој викенд!