Преглед на игри со дилер во живо N1 Casino - Bonuses

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
БонусБонус $400
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Играчите можат да ги зграпчат многу различни бонуси кога креираат сметка во казиното N1. За да ги започнете работите на десната нога, казиното нуди не еден туку четири бонуси за добредојде кои ќе им помогнат на играчите да ја продолжат својата игра и да ја подобрат својата рамнотежа. Има многу различни бонуси што можат да ги бараат откако ќе завршат со обложување на понудата за добредојде.

Секој играч кој ќе создаде сметка во казиното N1 и ќе го направи својот прв депозит може да бара многу дарежлив бонус за добредојде. Ова е бонус за депозит за натпревар кој драстично ќе го подобри нивниот биланс. Бонусот за добредојде се пренесува преку првите четири депозити на следниов начин:

Бонусот за прв депозит е 100% депозит за совпаѓање до 100 долари. Играчите ќе добијат и вкупно 150 бесплатни вртења, 25 бесплатни вртења дневно за 6 дена. Бесплатните вртења се припишуваат на Книгата на паднатите од прагматична игра. Кога Прагматичното играње не е достапно во одреден регион, бесплатните вртења ќе се кредитираат во Book of Cats од Bgaming.

Бонусот и бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување од 50 пати пред играчот да може да побара повлекување.

Бесплатните вртења мора да се активираат во рок од 3 дена по добивањето, а бонусот за бесплатни вртења важи 7 дена. Бонусот важи 30 дена. Максималната сума што играчите можат да ја обложуваат додека играат со бонус средства е ограничена на 5 долари по спин.

Играчите кои се високи ролери можат да направат прв депозит и да добијат до $1000. Ова е бонус за депозит од 50% што драстично ќе го подобри балансот на играчите и ќе ја продолжи нивната игра. Бонусот мора да се обложи 50 пати пред играчот да може да побара повлекување, а времетраењето на бонусот е 30 дена. Максималниот облог што играчите можат да го направат додека играат со бонус средства е 5 долари.

Вториот пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие 75% бонус за депозит за натпревар и максималниот износ што ќе го добијат е 100 долари.

За да го добијат бонусот, играчите треба да направат минимален депозит од најмалку 20 долари, а бонусот мора да се обложи 50 пати пред играчот да побара повлекување.

Бонусот важи 30 дена, а ако играчот не ги исполни условите за обложување во оваа временска рамка, ризикува да ги изгуби своите бонус средства и добивки.

Максималниот облог додека играте со бонус средства е 5 долари.

Третиот пат кога играчот ќе направи депозит ќе добие 100% бонус за депозит до 100 долари. Минималниот депозит што играчите треба да го направат за да го добијат бонусот е ограничен на 20 долари. Играчите ќе добијат и 50 бесплатни вртења во Книгата на паднатите од Прагматична игра. Ако Прагматичното играње не е достапно, бесплатните вртења ќе се кредитираат во Book of Cats од Bgaming.

Бонусот и бесплатните вртења мора да се обложуваат 50 пати пред играчите да можат да се повлечат.

Бесплатните вртења мора да се активираат во рок од 3 дена од приемот и тие важат 7 дена. Бонусните средства важат 30 дена.

Максималниот облог што играчите можат да го направат додека играат со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Играчите кои ќе депонираат по четврти пат, ќе добијат бонус за депозит од 25% до $100. Минималниот депозит за да се квалификува за понудата е ограничен на 20 долари. Бонусот мора да се обложи 50 пати пред играчот да побара повлекување. Максималниот облог додека играте со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Објаснети барања за обложување

Играчите, особено почетниците, треба да научат нешто или две за барањата за обложување. Првото нешто што треба да го знаат е што е облог. Ова се однесува на износот на пари што играчот треба да го вложи со секоја рака карти или вртење.

Кога играчот создава сметка во казиното, може да бара еден од многуте бонуси што ги нуди казиното. Секој од овие бонуси доаѓа со барања за обложување што играчот треба да ги исполни пред да може да побара повлекување. Ова значи дека играчот треба да обложи одредена сума пари пред да може да побара повлекување.

Барањата за обложување се различни за секој бонус, така што играчите се советуваат да ги поминат Условите и правилата на секој бонус пред да го прифатат.

Да речеме дека играчот бара бонус со 30x барања за обложување. Ова значи дека тие треба да се обложуваат на износот на бонусот триесет пати пред да можат да побараат повлекување.

Од играчите се бара да направат минимален депозит за да го добијат бонусот на прво место. Уште повеќе, од нив може да се бара да користат одреден начин на плаќање за да можат да го побараат.

Друга многу важна работа кога станува збор за исполнување на барањата за обложување е да ги изберете вистинските игри. Некои игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување во поголем процент, додека други ќе придонесат со помал процент. Онлајн видео слотовите ќе придонесат 100% за исполнување на барањата за обложување во повеќето случаи. Она на што играчите треба да обрнат внимание овде е дека некои игри се исклучени од промоцијата. Другите игри ќе придонесат за помал процент на исполнување на барањата за обложување.

Следниве игри се исклучени од понудата за промоција на бонус:

1 ролна Египет, 1 ролна овошје, 1 ролна мајмун, 1 ролна Божиќ, 100 битни коцки, 1429 непознати мориња, 3 дијаманти, 3 тајни градови, 3 мали богови, 5 семејства, 9 лавови, 9 лавови Божиќно издание, Африка X UP, Африканска потрага, доба на освојување, доба на боговите: владетел на морињата, агент Валкири, Алхемија експлозија, Алхимед, Алм Гауди, амбиент, античко затемнување, благослов на античките, Андар Бахар, астро легенди: Лира и Ерион, Август, Ацтечки смарагд , Ацтечки вртења, Baccarat, Baccarat NC, Baker's Treat, Battle Heroes, Beautiful Bones, Belle Epoque, Biergarten, Biergarten Unlimited, Bikini Party, Bison Battle, Black Horse, Black Horse Deluxe, Blackjack, Blackjack AC, Blackjack-18 Classic,1 Блек Џек Класик 20-32, Блек Џек Класик 3, Блек Џек Класик 35, Блек Џек Класик 37, Блек Џек Класик 38, Блек Џек Класик 39, Блек Џек Класик 41-76.

Како да го изберете вистинскиот бонус

Играчите обично го избираат казиното што ги нуди најдобрите бонуси, исто како што тоа го прави казиното N1. Постојат различни бонуси што играчите можат да ги изберат овде, и секој од нив нуди уникатни карактеристики.

Има неколку работи што играчите треба да ги имаат на ум при изборот на вистинскиот бонус.

Одредете го типот на бонус – првото нешто што играчите треба да знаат е дека треба да го изберат бонусот во зависност од игрите што сакаат да ги играат. Некои бонуси се достапни за онлајн видео слот игри, додека други се за игри со дилери во живо.

Поминете ги правилата и условите за бонусот - играчите треба да ги поминат условите и условите пред да прифатат бонус. На овој начин, тие ќе видат дали бонусот е нешто што можат веднаш да го одиграат. Одредувањето на барањата за обложување е еден од најважните аспекти на секој бонус во казиното. Некои казина нудат пониски барања за обложување, додека други ќе вклучуваат многу повисоки барања. За да се завршат барањата за обложување, играчите треба да играат одредени игри. Повеќето онлајн видео слот игри ќе придонесат 100% за исполнување на барањата за обложување, додека другите игри ќе придонесат со помал процент.

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок
2023-10-24

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок

Петок често е посебен ден за повеќето играчи на казино бидејќи го означува почетокот на долгиот и забавен викенд. Така, за да се осигурате дека ќе го започнете викендот во вистинско расположение, казиното N1 ве поканува да побарате промоција на бонус за маршрута во петок. Тоа е возбудлив бонус кој ги наградува вашите петочни депозити со бонус кредити за бесплатно играње. Продолжете со читање за да ја отпакувате наградата за овој викенд!