Преглед на игри со дилер во живо N1 Casino - Games

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
БонусБонус за добредојде 300% До 400 €
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Games

Games

Казино игрите се суштински дел од секое казино. Играчите можат да најдат различни видови игри во казиното N1, а оние кои уживаат во дилерските игри во живо можат да најдат цел дел со некои од најдобрите игри овде.

Играчите сега можат да ја пренесат целата возбуда и атмосфера од играње во копнено казино во своите домови. Сите дилери се обучени професионалци и сите знаат како да создадат забавна атмосфера на нивните казино маси. Играчите можат да разговараат со дилерот во живо исто како да играат во копнено казино.

Казиното N1 има толку исцрпна колекција на казино игри во живо, па покрај класичните игри, играчите можат да најдат и некои уникатни наслови.

Рулет во живо

Рулетот е една од најпопуларните игри со причина, а добрата вест е што сега е достапна за играње со дилер во живо. Некои велат дека многу играчи сакаат казино игри само поради рулет. Достапни се многу верзии на играта, но постојат три главни типа на рулет, француски рулет во живо, американски рулет во живо и европски рулет во живо. Играта е иста како во секое казино, и може да има некои мали варијации, но играчите лесно можат да се прилагодат ако ги знаат основните правила на играта. Се советува да ги знаете правилата на играта пред играчите да одлучат да играат за вистински пари. Сите правила за играње рулет во живо може да се најдат на овој линк.

Блек Џек во живо

Блек Џек во живо е уште еден фаворит кога станува збор за игри со карти во казино. Блек Џек е игра која не се потпира на чиста шанса, наместо тоа, играчите можат да применат добра стратегија која драстично ќе им помогне да ги подобрат своите шанси за победа. Идејата е да се добие рака што е вкупно повисока од раката на дилерот, но не надминува 21. Постојат различни потези што играчот може да ги направи откако ќе ги примат своите две почетни карти. Тие се во голема предност бидејќи дилерот мора да следи строги правила дури и кога имаат поволна рака. За да прочитате за правилата и стратегиите како да се игра Baccarat во живо, играчите можат да ја следат оваа врска.

Бакара во живо

Baccarat е популарна игра со карти која сега е достапна и во делот Live Casino. Правилата на играта се едноставни, каде што играчите треба да добијат рака со вкупно 8 или 9 за да победат. Играчот не може многу да направи за да победи бидејќи играта следи некои однапред поставени правила и дилерот во живо ја врши целата работа. Во некои случаи, може да се извлече трета карта, а добрата вест е што дилерот мора да ги знае правилата. Како и да е, играчите можат да читаат и за правилата и да знаат што се случува пред нив. Сите правила за тоа како да се игра Baccarat во живо можете да ги најдете на следниот линк.

Покер во живо

Благодарение на делот Казино во живо во казиното N1, коцкарите можат да играат покер во живо без да мора да ја напуштат својата соба. Почетниците може да бидат заплашени од тоа како да играат покер во живо, но нема за што да се грижите. Првото нешто што треба да направат е да депонираат средства на нивната сметка и да ја најдат варијантата на покер што сакаат да ја играат. Основните правила на покерот се исти, па на играчите им се препорачува да ги совладаат пред да одлучат да играат за вистински пари. Најважно е да научите покер раце и како функционира обложувањето. Сите правила за играње покер во живо можете да ги најдете на следниот линк.

Во живо Сик Бо

Live Sic Bo е игра со коцки која на некој начин не потсетува на рулет. Оваа игра потекнува од Азија, но денес е популарна низ целиот свет. Она што ја прави оваа игра толку исклучителна е фактот што нуди ново ниво на возбуда благодарение на случајните множители кои можат да ги зголемат шансите за победа до 999:1. Идејата на играта е да се предвиди исходот од фрлањето на коцките. Има многу достапни облози, а некои нудат подобри исплати од другите. Сите правила како да се игра Live Sic Bo може да се најдат на следниот линк.

Емисии за игри во живо

Емисиите за игри во живо се врвниот додаток на жанрот на казино во живо. Наместо дилери, игрите имаат домаќини кои ќе ги забавуваат играчите. Играчите имаат поактивна улога во играта и затоа уживаат толку голема популарност. Иако емисиите за игри се прилично нови, достапни се неколку различни игри како Live Dream Catcher, Live Monopoly и Live Crazy Time, само за да наведеме неколку. Сите правила за играње на емисии во живо може да се најдат на следниот линк.

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок
2023-10-24

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок

Петок често е посебен ден за повеќето играчи на казино бидејќи го означува почетокот на долгиот и забавен викенд. Така, за да се осигурате дека ќе го започнете викендот во вистинско расположение, казиното N1 ве поканува да побарате промоција на бонус за маршрута во петок. Тоа е возбудлив бонус кој ги наградува вашите петочни депозити со бонус кредити за бесплатно играње. Продолжете со читање за да ја отпакувате наградата за овој викенд!