N1 Casino Live Casino Преглед - Promotions & Offers

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Promotions & Offers

Казиното N1 е преполно со промоции и понуди за привлекување играчи. Секој нов играч кој креира сметка ќе добие многу дарежлив бонус за добредојде првиот пат кога ќе депонира на својата сметка. И забавата не застанува тука, бонусот за добредојде се пренесува преку следните четири депозити, а згора на тоа, има тони други бонуси за повторно вчитување кои се достапни на редовна основа.

Играчите кои ќе создадат сметка во казиното N1 и ќе го направат својот прв депозит ќе добијат бонус за добредојде што драстично ќе го подобри салдото на играчот. За да го добијат бонусот, играчите треба да направат минимален депозит од најмалку 20 долари. Ова е 100% депозит за совпаѓање до 100 УСД.

Играчите исто така ќе добијат вкупно 150 бесплатни вртења, 25 бесплатни вртења дневно 6 последователни дена. Бесплатните вртења се припишуваат на Книгата на паднатите од прагматична игра. Кога Прагматичното играње не е достапно во одреден регион, бесплатните вртења ќе се кредитираат во Book of Cats од Bgaming.

Доаѓаат бонусот и бесплатните вртења барања за обложување од:

 • Играјте 50 пати пред играчот да побара повлекување.
 • Бесплатните вртења мора да се активираат во рок од 3 дена од примањето, и
 • Бонусот за бесплатни вртења важи 7 дена.
 • Бонусот важи 30 дена.
 • Максималната сума што играчите можат да ја обложуваат додека играат со бонус средства е ограничена на 5 долари по спин.

Бонус за прв депозит Highroller

Играчите кои се високи ролери можат да направат прв депозит и да добијат до $1000. Ова е бонус за депозит од 50% што драстично ќе го подобри балансот на играчите и ќе ја продолжи нивната игра.

 • Бонусот мора да се обложи 50 пати пред играчот да побара повлекување и времетраењето на бонусот е 30 дена.
 • Максималниот облог играчите можат да направат додека играат со бонус средства е 5 долари.

Бонус за втор депозит

Вториот пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие 75% бонус за депозит за натпревар и максималниот износ што ќе го добие е 100 долари.

За да го добијат бонусот, играчите треба да направат минимален депозит од најмалку 20 долари, а бонусот мора да се обложи 50 пати пред играчот да побара повлекување.

 • Бонусот е со важност од 30 дена, и ако играчот не ги исполни условите за обложување во оваа временска рамка, тој ризикува да ги изгуби своите бонус средства и добивки.
 • Максималниот облог додека играте со бонус средства е 5 долари.

Бонус за трет депозит

Трет пат кога играчот ќе направи депозит, тој ќе добие 100% бонус за депозит за совпаѓање до 100 долари. Минималниот депозит што играчите треба да го направат за да го добијат бонусот е ограничен на 20 долари. Играчите ќе добијат и 50 бесплатни вртења во Книгата на паднатите од Прагматична игра. Ако Прагматичното играње не е достапно, бесплатните вртења ќе се кредитираат во Book of Cats од Bgaming.

 • Бонусот и бесплатните вртења мора да се обложуваат 50 пати пред играчите да можат да се повлечат.
 • Бесплатните вртења мора да се активираат во рок од 3 дена од приемот и тие важат 7 дена. Бонусните средства важат 30 дена.
 • Максималниот облог што играчите можат да го направат додека играат со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Четврти бонус за депозит

Играчите кои ќе депонираат по четврти пат ќе добијат бонус за депозит од 25% до $100. Минималниот депозит за да се квалификува за понудата е ограничен на 20 долари.

Бонусот мора да се обложи 50 пати пред играчот да побара повлекување. Максималниот облог додека играте со бонус средства е ограничен на 5 долари.

Понеделнички бонус за повторно вчитување

Откако играчот ќе заврши со првите четири бонуси за депозит, тој може да побара бонус за повторно вчитување во понеделник. За да го добијат овој бонус, играчите треба да направат минимален депозит од 20 долари за да се квалификуваат за оваа понуда.

Ова е бонус за депозит од 25% што достигнува до 100 долари. Играчите ќе добијат и 30 бесплатни вртења на Book of Aztecs од Amatic. Во случај Amatic да не е достапен, тогаш играчите можат да бараат бонус за бесплатни вртења на Lucky Lady Moon преку Bgaming, и тие треба да се активираат во рок од 3 дена од добивањето. Бонусните средства и бесплатните вртења доаѓаат со 50 пати поголеми барања за обложување. Бонусните средства важат 14 дена, а бесплатните вртења се достапни 7 дена.

Максималната сума што играчите можат да ја обложуваат додека играат со бонус средства е ограничена на 5 долари.

За да ја побарате оваа понуда, користете ја Промо код - RALLY21

Бонус за маршрута во петок

Бонусот во петок е достапен откако играчот ќе заврши со играњето на првите четири бонуси за депозит. За да ја побараат понудата, играчите треба да депонираат најмалку 20 долари на нивните сметки. Ова е бонус за депозит од 50% до 100 долари. И бонусот и бесплатните вртења мора да се обложуваат 50 пати пред играчот да може да побара повлекување.

Бесплатните вртења мора да се активираат во рок од 1 ден од нивното примање. Играчите ќе добијат 75 бесплатни вртења на The Sword и The Grail од Play`n Go, и ако Play'n Go не е достапно, тогаш играчите ќе добијат бонус за бесплатни вртења на Lucky Lady Moon од Bgaming. Првите 25 бесплатни вртења ќе се кредитираат во сабота, следните 25 бесплатни вртења ќе се кредитираат во недела и последните 25 бесплатни вртења ќе се кредитираат во понеделник.

Бонусот за бесплатни вртења важи 7 дена, додека средствата за бонуси важат 14 дена. Играчите кои нема да ги исполнат условите за обложување во оваа временска рамка ризикуваат да ги загубат своите бонус средства и добивки.

Максималниот облог играчите може да се пласираат додека играат со бонус средствата е ограничена на 5 долари.

Промотивниот код што треба да го искористат за да тврдат дека оваа понуда е ПАТ75.

Total score7.7
Добрите
+ Дарежливи бонус понуди
+ Достапна е 24/7 поддршка
+ ВИП програма

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Руски
Фински
Француски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за пријавувањеВИП бонус
Депозит бонус
Неделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (31)
Австрија
Аргентина
Белизе
Боливија
Бразил
Венецуела
Гватемала
Гвајана
Германија
Доминиканска Република
Еквадор
Ел Салвадор
Канада
Колумбија
Коста Рика
Куба
Мексико
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Панама
Парагвај
Перу
Полска
Суринаме
Уругвај
Финска
Хаити
Хондурас
Чиле
Швајцарија
ИгриИгри (16)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming