Преглед на игри со дилер во живо National - Games

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
National is not available in your country. Please try:
Games

Games

Домаќини од љубезни и оптимистички дилери во живо, игрите во казиното во живо ветуваат извонредно искуство. Коцкарите можат да ја тестираат својата среќа во ова казино во живо играјќи некои од игрите како:

 • покер
 • Блек Џек
 • Бакара
 • Рулет
 • Андар Бахар
 • Монопол
 • Фаќач на соништа

Блек Џек во живо

Блек џек во живо е интересна игра дека коцкарите можат да играат во живо во Националното казино. Идејата на играта е да се добие рака што ќе биде поблиску до 21, повисока од раката на дилерот без да пропадне. Ова е лесна игра, но им предлагаме на играчите да ги научат правилата пред да одлучат да играат за вистински пари. Играчите кои сакаат да читаат за тоа како да играат Блек Џек треба да ја следат оваа врска.

Ова се сите Блек Џек игри што можете да ги најдете во делот Казино во живо:

 • Блек Џек
 • Блек Џек А
 • Блек Џек Б
 • Блек Џек Ц
 • Класичен брз Блек Џек 1
 • Класичен брз Блек Џек 10
 • Класичен брз Блек Џек 11
 • Класичен брз Блек Џек 12
 • Класичен брз Блек Џек 13
 • Класичен брз Блек Џек 14
 • Класичен брз Блек Џек 15
 • Класичен брз Блек Џек 16
 • Блек Џек Класик 17
 • Блек Џек Класик 18
 • Класичен брз Блек Џек 19
 • Класичен брз Блек Џек 2
 • Блек Џек Класик 20
 • Блек Џек Класик 21
 • Блек Џек Класик 22
 • Блек Џек Класик 23
 • Блек Џек Класик 24
 • Блек Џек Класик 25
 • Блек Џек Класик 26
 • Блек Џек Класик 27
 • Блек Џек Класик 28

Рулет во живо

Рулет во живо е класична игра за која сите слушнале. На прв поглед, играта може да изгледа комплицирана, но штом играчите ќе ги научат основните правила, ќе можат да ја задржат играта и да донесат поинформирани одлуки. За да прочитате за правилата и стратегиите како да се игра рулет, следете ја оваа врска.

Ова се сите игри со рулет во живо што играчите можат да ги најдат во Националното казино:

 • Молња рулет
 • Автоматски - рулет
 • Рулет со двојна топка
 • Рулет од прво лице
 • Инстант рулет
 • 24/7 рулет
 • Апсолутно црно
 • Апсолутно светло
 • Апсолутен Браун
 • Апсолутно бело
 • Американски бинго рулет
 • Американски рулет
 • Арапски рулет
 • Автентичен рулет Асперс
 • Автоматски рулет класичен 1
 • Автоматски рулет класичен 2
 • Брзина на автоматски рулет 1
 • Брзина на автоматски рулет 2
 • Автоматски рулет ВИП
 • Автоматски рулет 1
 • Авто рулет Ла Partage
 • Автоматски рулет ВИП
 • Автоматски рулет
 • Автоматски рулет 1

Бакара во живо

Бакара во живо е класична игра со карти што играчите можат да го најдат во делот „Дилер во живо“ во Националното казино. Ова е лесна игра за играње, а имањето можност да ја играте со дилер во живо ќе го направи ова искуство уште подобро. Правилата на играта се прилично едноставни и лесни за разбирање. На играчите им предлагаме да ги разгледаат основните правила и стратегии пред да одлучат да играат за вистински пари. За да прочитате како да играте Baccarat во живо, играчите треба да ја следат оваа врска.

Сите Baccarat игри во живо во Националното казино:

 • Бакара А
 • Speed Baccarat A
 • Брзина Бакара Б
 • Бакара Б
 • Стискање на бакара
 • Бакара контролирано стискање
 • Салон Prive Baccarat А
 • Салон Prive Baccarat B
 • Змеј тигар
 • Speed Baccarat D
 • Speed Baccarat E
 • Бакара Ц
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat I
 • Speed Baccarat J
 • Speed Baccarat K
 • Speed Baccarat L
 • Speed Baccarat M
 • Speed Baccarat N
 • Speed Baccarat O
 • Speed Baccarat P
 • Без брзина на комуникација Baccarat A
 • Без брзина на комуникација Baccarat B

Покер во живо

Покер во живо дефинитивно е една од оние игри што играчите треба да ги испробаат. Ова е возбудлива игра која бара знаење и вештина, а играчите кои бараат попредизвикувачка игра можат да ја играат играта во живо со дилер во живо во National Casino. На сите што сакаат да играат им предлагаме прво да ги разгледаат правилата и стратегиите, кои можат да се најдат на следниот линк.

Ова се сите покер игри во живо пронајдени во Националното казино:

 • Карибите Студ покер
 • Казино Холдем
 • Страна залог Сити
 • Тексас Холдем бонус
 • Обложувајте се на покер
 • Обложувајте се на тинејџерка Пети
 • Казино Холдем
 • Казино Студ покер
 • LiveSlots
 • Еден ден тинејџерски Пети класичен
 • Лоби за покер
 • Лоби за покер
 • Покер со три карти
 • Крајниот Texas Hold'em

Ако некој е љубител на игри во живо на Националното казино, треба да се обиде Боб казино. Одлично казино во живо со возбудливи игри во живо и дарежливи бонуси.