National - Games

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Games

Домаќини од љубезни и оптимистички дилери во живо, игрите во казиното во живо ветуваат извонредно искуство. Коцкарите можат да ја тестираат својата среќа во ова казино во живо играјќи некои од игрите како:

 • покер
 • Блек Џек
 • Бакара
 • Рулет
 • Андар Бахар
 • Монопол
 • Фаќач на соништа

Блек Џек во живо

Блек џек во живо е интересна игра дека коцкарите можат да играат во живо во Националното казино. Идејата на играта е да се добие рака што ќе биде поблиску до 21, повисока од раката на дилерот без да пропадне. Ова е лесна игра, но им предлагаме на играчите да ги научат правилата пред да одлучат да играат за вистински пари. Играчите кои сакаат да читаат за тоа како да играат Блек Џек треба да ја следат оваа врска.

Ова се сите Блек Џек игри што можете да ги најдете во делот Казино во живо:

 • Блек Џек
 • Блек Џек А
 • Блек Џек Б
 • Блек Џек Ц
 • Класичен брз Блек Џек 1
 • Класичен брз Блек Џек 10
 • Класичен брз Блек Џек 11
 • Класичен брз Блек Џек 12
 • Класичен брз Блек Џек 13
 • Класичен брз Блек Џек 14
 • Класичен брз Блек Џек 15
 • Класичен брз Блек Џек 16
 • Блек Џек Класик 17
 • Блек Џек Класик 18
 • Класичен брз Блек Џек 19
 • Класичен брз Блек Џек 2
 • Блек Џек Класик 20
 • Блек Џек Класик 21
 • Блек Џек Класик 22
 • Блек Џек Класик 23
 • Блек Џек Класик 24
 • Блек Џек Класик 25
 • Блек Џек Класик 26
 • Блек Џек Класик 27
 • Блек Џек Класик 28

Рулет во живо

Рулет во живо е класична игра за која сите слушнале. На прв поглед, играта може да изгледа комплицирана, но штом играчите ќе ги научат основните правила, ќе можат да ја задржат играта и да донесат поинформирани одлуки. За да прочитате за правилата и стратегиите како да се игра рулет, следете ја оваа врска.

Ова се сите игри со рулет во живо што играчите можат да ги најдат во Националното казино:

 • Молња рулет
 • Автоматски - рулет
 • Рулет со двојна топка
 • Рулет од прво лице
 • Инстант рулет
 • 24/7 рулет
 • Апсолутно црно
 • Апсолутно светло
 • Апсолутен Браун
 • Апсолутно бело
 • Американски бинго рулет
 • Американски рулет
 • Арапски рулет
 • Автентичен рулет Асперс
 • Автоматски рулет класичен 1
 • Автоматски рулет класичен 2
 • Брзина на автоматски рулет 1
 • Брзина на автоматски рулет 2
 • Автоматски рулет ВИП
 • Автоматски рулет 1
 • Авто рулет Ла Partage
 • Автоматски рулет ВИП
 • Автоматски рулет
 • Автоматски рулет 1

Бакара во живо

Бакара во живо е класична игра со карти што играчите можат да го најдат во делот „Дилер во живо“ во Националното казино. Ова е лесна игра за играње, а имањето можност да ја играте со дилер во живо ќе го направи ова искуство уште подобро. Правилата на играта се прилично едноставни и лесни за разбирање. На играчите им предлагаме да ги разгледаат основните правила и стратегии пред да одлучат да играат за вистински пари. За да прочитате како да играте Baccarat во живо, играчите треба да ја следат оваа врска.

Сите Baccarat игри во живо во Националното казино:

 • Бакара А
 • Speed Baccarat A
 • Брзина Бакара Б
 • Бакара Б
 • Стискање на бакара
 • Бакара контролирано стискање
 • Салон Prive Baccarat А
 • Салон Prive Baccarat B
 • Змеј тигар
 • Speed Baccarat D
 • Speed Baccarat E
 • Бакара Ц
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat I
 • Speed Baccarat J
 • Speed Baccarat K
 • Speed Baccarat L
 • Speed Baccarat M
 • Speed Baccarat N
 • Speed Baccarat O
 • Speed Baccarat P
 • Без брзина на комуникација Baccarat A
 • Без брзина на комуникација Baccarat B

Покер во живо

Покер во живо дефинитивно е една од оние игри што играчите треба да ги испробаат. Ова е возбудлива игра која бара знаење и вештина, а играчите кои бараат попредизвикувачка игра можат да ја играат играта во живо со дилер во живо во National Casino. На сите што сакаат да играат им предлагаме прво да ги разгледаат правилата и стратегиите, кои можат да се најдат на следниот линк.

Ова се сите покер игри во живо пронајдени во Националното казино:

 • Карибите Студ покер
 • Казино Холдем
 • Страна залог Сити
 • Тексас Холдем бонус
 • Обложувајте се на покер
 • Обложувајте се на тинејџерка Пети
 • Казино Холдем
 • Казино Студ покер
 • LiveSlots
 • Еден ден тинејџерски Пети класичен
 • Лоби за покер
 • Лоби за покер
 • Покер со три карти
 • Крајниот Texas Hold'em

Ако некој е љубител на игри во живо на Националното казино, треба да се обиде Боб казино. Одлично казино во живо со возбудливи игри во живо и дарежливи бонуси.

Total score9.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (17)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Холандски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (8)
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеВИП бонус
Депозит бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (23)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бугарски лева
Виетнамски донг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Кинески јуани
Малезиски рингити
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Украински гривни
Унгарски форинти
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Разговор во живо
ДржавиДржави (19)
Јапонија
Австралија
Австрија
Бразил
Германија
Грција
Индија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Перу
Полска
Португалија
Унгарија
Финска
Франција
Чешка
Чиле
Швајцарија
ИгриИгри (5)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
СофтверСофтвер (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet