National Live Casino Преглед - Affiliate Program

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

National Casino ја користи платформата NetRefer, која се покажа како едноставна и удобна за работа. Секој партнер има личен ВИП менаџер кој ќе му помогне во секое време кога ќе има потреба. На играчите им се нудат разновидни структури на провизија и тие ќе добиваат исплати месечно.

PlayAmo е основан во 2015 година и сè уште е силен. Во овој момент, тие покриваат 11 брендови и нудат низа ефикасни алатки кои можат да се користат за промовирање на нивните брендови.

Ова се сите брендови од филијали:

 • Боб Казино - ова е динамичен нов бренд кој доби инстантна популарност меѓу играчите. Главната идеја на казиното е да понуди опуштено коцкање во кое секој играч ќе ужива. Играчите имаат пристап до тони бонуси и награди. Во овој момент, има над 2.000 различни игри од некои од најдобрите провајдери на софтвер. Bob Casino одржува редовни промоции речиси на дневна основа.
 • PlayAmo – ова е модерно и иновативно казино кое нуди врвна технологија за игри. Играчите можат да најдат огромен избор на слотови и казино игри во живо од некои од најдобрите провајдери на софтвер. Згора на тоа, казиното нуди редовни промоции и турнири и специјални можности за ВИП членовите. PlayAmo е достапен на сите мобилни платформи и огромниот избор на начини на плаќање им овозможува на играчите од различни земји да прават инстант депозити.
 • BetChan Казино – ова е добро етаблиран бренд кој обезбедува извонредна услуга за корисниците. Играчите можат да најдат повеќе од 2000 игри од некои од најдобрите провајдери на софтвер. Не така одамна, BetChan додаде нова функција каде играчите добиваат 11% кешбек секоја недела. Она што ја прави оваа карактеристика толку посебна е фактот што нема горна граница и нема облог на кешбек. BetChan нуди и неколку ретки игри кои не се достапни никаде на друго место, па играчите кои сè уште немаат сметка треба да создадат што е можно поскоро.
 • Казино Spinia – ова казино нуди тони бонуси и награди за нивните играчи. Во нивното портфолио има повеќе од 3000 игри од некои од најдобрите провајдери на софтвер. Играчите можат да ги најдат најпопуларните игри овде и казиното постојано додава нови наслови за да ги одржува играчите активни. Spinia се издвојува во толпата затоа што нуди високи ограничувања за повлекување, огромни бонуси и дневни турнири.
 • Бетамо – ова е целосно лиценцирано и регулирано казино кое на играчите им нуди бескрајни игри. Сите нови играчи се добредојдени со дарежлив бонус за добредојде што ќе ги израдува дури и најпребирливите играчи. Бетамо нуди лотарии на редовна основа, главно затоа што тие стануваат се попопуларни во последно време. Казиното поседува лиценца од Органот за игри на среќа на Малта, што е една од најпрестижните лиценци што може да ги има казиното. Играчите имаат пристап до повеќе од 3000 игри кои вклучуваат наслови од популарни провајдери на софтвер и реални игри во живо во казино кои нудат врвно искуство за играње.
 • CasinoChan – ова е казино кое нуди неверојатен избор на врвни игри од некои од најдобрите провајдери на софтвер. Нивниот пакет за добредојде вклучува не еден туку четири бонуси, исто така профитабилна ВИП програма и турнири на редовна основа. Играчите можат да се обложуваат со локална валута без дополнителни такси, а казиното додаде и пет криптовалути што играчите можат да ги користат за депонирање и повлекување средства.
 • CookieCasino – ова е казино кое се обидува да создаде забавно и пријатно коцкачко искуство за сите играчи кои се придружуваат на нивното семејство. Казиното може да се пофали со различни игри и во овој момент има повеќе од 3000 наслови, а играчите можат да најдат видео слот игри, видео покер и одличен избор на казино игри во живо. Играчите му веруваат на овој бренд бидејќи тие се секогаш достапни и можат да му помогнат на секој што има проблем 24/7. CookieCasino е целосно лиценцирано место, така што играчите можат да му веруваат на овој бренд и да прават депозити и повлекувања без да се грижат за ништо.
 • Woocasino – ова е место кое на своите играчи им нуди широка библиотека со висококвалитетни игри. Од таа причина, казиното соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да им го донесе најдоброто можно искуство на своите играчи. Во овој момент, достапни се повеќе од 3000 игри и казиното постојано додава нови наслови.
 • 20Bet – ова е казино што им нуди на играчите да се обложуваат и на спорт и на играње казино игри, што е совршена комбинација. 20Bet е всушност многу популарна спортска книшка која одлучи да додаде казино на страна. Ова казино е достапно во многу различни земји, што значи дека локалните валути може да бидат достапни за многу играчи. Причината зошто ова место е толку популарно е фактот што тие нудат високо конкурентни шанси и бројни пазари. На клиентите им е дозволено да изберат дали нивните бонуси да се кредитираат во нивното казино или спортска книшка. За жал, бонусот за добредојде не е подобен за играње игри во казино во живо, но тие додаваат некои промоции што се достапни за игри со дилери во живо, така што играчите секогаш треба да внимаваат. Казиното е исто така погодно за мобилни телефони, така што играчите можат да пристапат до нивната сметка дури и во движење и да уживаат во некои од нивните омилени игри.
 • Avalon78 – ова е извонредно казино кое има прекрасен дизајн и средновековна тема. Дарежливите промоции се она што го прави ова казино да се истакнува во толпата. Достапни се повеќе од 3000 наслови, вклучително и некои од најпопуларните игри со видео слот и игри со дилери во живо што ќе го остават без зборови секој играч.
 • Masonslots – ова е ново онлајн казино со многу да понуди. Играчите ќе имаат пристап до тони различни видео слот игри и казино игри во живо кои ќе донесат тони забава. Masonslots користи еден од најбезбедните банкарски методи за играчите да се чувствуваат безбедно да депонираат средства на нивната сметка, а во исто време да вршат повлекувања кога сакаат. Секој нов играч може да ја искористи дарежливата понуда за добредојде и да ги направи работите поинтересни, играчите можат да се приклучат и на редовните турнири.
 • Национално казино – ова е најновиот бренд со елегантна релаксирачка атмосфера, тони различни бонуси и начини на плаќање кои нудат разновидност, така што секој играч може да го најде оној што најмногу му одговара.
 • Bizzo Casino – ова е казино кое цели кон најдобри резултати со дарежлива ВИП програма со 30 нивоа. Играчите можат да ги најдат најпопуларните и сосема новите игри во секое време од некои од најдобрите провајдери на софтвер.

Провизија и плаќање

Партнерите ќе заработат провизија во согласност со структурата на Комисијата. Казиното го задржува правото да го менува процентот на Комисијата и начинот на пресметка во секое време.

Провизијата се пресметува на крајот на месецот и плаќањата се вршат на месечно ниво.

Сите плаќања се вршат преку платформата за партнери на Нетрефер. Партнерите ќе мора да поминат низ процедура за верификација пред да можат да направат повлекување.

Минималниот износ од 100 УСД треба да се акумулира во провизија за да се изврши исплата.

Како да се приклучите на придружната програма?

Играчите кои сакаат да се приклучат на affiliate програмата треба да пополнат апликација и да чекаат за одобрување. Многу е важно да внесете точни податоци бидејќи подоцна партнерите ќе треба да ја потврдат својата сметка пред да можат да ја добијат првата исплата.

Total score9.1
Добрите
+ Табла за најдобар играч
+ Чист дизајн
+ Повеќејазично казино

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (17)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Холандски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (8)
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеВИП бонус
Депозит бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (23)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бугарски лева
Виетнамски донг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Кинески јуани
Малезиски рингити
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Украински гривни
Унгарски форинти
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Разговор во живо
ДржавиДржави (19)
Јапонија
Австралија
Австрија
Бразил
Германија
Грција
Индија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Перу
Полска
Португалија
Унгарија
Финска
Франција
Чешка
Чиле
Швајцарија
ИгриИгри (5)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
СофтверСофтвер (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet