Преглед на игри со дилер во живо National - Deposits

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
National is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

За да играат за вистински пари во Националното казино, играчите треба прво да направат депозит. Ова е едноставен процес кој може да се направи многу брзо. Сè што треба да направат е да се најават на нивните сметки и да се упатат кон касиерот. Изберете го делот Депозит, кликнете на начинот на плаќање што сакаат да го користат и внесете ја сумата што сакаат да ја депонираат.

Начини за плаќање се многу важен дел од процесот на коцкање. Нудењето различни опции ќе ги олесни работите за играчите, а тие можат да избегнат создавање нова сметка или регистрација за нова банкарска картичка само за да можат да депонираат.

National Casino избра опции за плаќање кои се тестирани и се користат насекаде низ светот, како што се е-паричници, банкарски трансфери и криптовалути.

Еве ги сите начини на плаќање што се достапни во Националното казино:

  • Банкарски картички – ова е еден од најпопуларните начини на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивната сметка. Тој нуди брзи трансакции и е едноставен за користење. Играчите можат да користат VISA и Mastercard, која и да ја претпочитаат и двете нудат минимален лимит за депозит од $10 и максимален лимит за депозит од $100.000.
  • е-паричници – ова е уште еден многу популарен начин на плаќање на кој играчите го користат и му веруваат бидејќи нуди брзи и сигурни трансфери. Во овој момент, постојат 5 методи кои клиентите можат да ги користат: EcoPayz, eZeeWallet, Skrill, Neteller и Jeton. Времето на обработка е инстант, а минималниот лимит за депозит е 10 УСД, а максималниот лимит за депозит е 10.000 УСД.
  • Ваучери – ова е опција за плаќање што не ја нуди секое казино. Добрата вест е што National Casino нуди 3 такви методи и тие го вклучуваат следново: NeoSurf, Flexepin и Paysafecard. Времето на обработка е инстант, а границите малку се разликуваат. Неосур нуди минимален депозит од 10 долари и максимален депозит од 10.000 УСД. Flexepin и Paysafecard нудат минимален депозит од 10 УСД и максимален депозит од 1.000 УСД.
  • Банкарски трансфер – ова е традиционален начин на плаќање избран од многу играчи. Минималниот депозит со банкарски трансфер е 10 УСД, а максималниот депозит е 100.000 УСД.
  • Криптовалута – ова е нов начин на плаќање кој се здоби со популарност и добрата вест е што е достапен во National Casino. Во овој момент достапни се 3 криптовалути: Bitcoin, Ethereum и Litecoin. Минималниот депозит што може да се направи со помош на криптовалута е 10 долари, а максималниот депозит е 100.000 долари.

Бонус за депозит

Секој играч, кој креира нова сметка во Националното казино, може да бара многу дарежлив бонус за добредојде првиот пат кога ќе направи депозит. Ова е одлична можност за играчите да го истражуваат казиното и да испробаат повеќе игри од вообичаеното. Бонусот за прв депозит е 100% бонус за депозит до 100 долари, а згора на тоа играчите ќе добијат 100 бесплатни вртења за Авалон: Изгубеното кралство. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 40 пати, што не е многу. Додека играат со бонус средства, играчите можат да стават максимален облог по спин од 5 $.

Играчите ќе ги добијат првите 50 бесплатни вртења веднаш по нивното депонирање, а остатокот од бесплатните вртења се кредитираат по 24 часа.

Овој бонус за прв депозит е достапен само на игри со видео слот, и за жал играчите не можат да го користат бонусот за добредојде играјќи игри во казино во живо.

Играчите ќе добијат бонус за втор депозит, следниот пат кога ќе направат депозит. Вториот бонус депозит е 100% депозит за совпаѓање до $200 и 50 бесплатни вртења на слотот Џони Кеш.

Барањата за обложување за бонусот се 40 пати, а максималниот облог што играчите можат да го направат по спин е ограничен на 5 долари.

За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код 2TWO во моментот кога ќе направат депозит. Бесплатните вртења се додаваат на сметката на играчот веднаш откако трансферот е успешен.

Вториот бонус за депозит е достапен само на игри со видео слот, и за жал играчите не можат да го користат бонусот за добредојде играјќи игри во казино во живо.