National - Deposits

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

За да играат за вистински пари во Националното казино, играчите треба прво да направат депозит. Ова е едноставен процес кој може да се направи многу брзо. Сè што треба да направат е да се најават на нивните сметки и да се упатат кон касиерот. Изберете го делот Депозит, кликнете на начинот на плаќање што сакаат да го користат и внесете ја сумата што сакаат да ја депонираат.

Начини за плаќање се многу важен дел од процесот на коцкање. Нудењето различни опции ќе ги олесни работите за играчите, а тие можат да избегнат создавање нова сметка или регистрација за нова банкарска картичка само за да можат да депонираат.

National Casino избра опции за плаќање кои се тестирани и се користат насекаде низ светот, како што се е-паричници, банкарски трансфери и криптовалути.

Еве ги сите начини на плаќање што се достапни во Националното казино:

  • Банкарски картички – ова е еден од најпопуларните начини на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивната сметка. Тој нуди брзи трансакции и е едноставен за користење. Играчите можат да користат VISA и Mastercard, која и да ја претпочитаат и двете нудат минимален лимит за депозит од $10 и максимален лимит за депозит од $100.000.
  • е-паричници – ова е уште еден многу популарен начин на плаќање на кој играчите го користат и му веруваат бидејќи нуди брзи и сигурни трансфери. Во овој момент, постојат 5 методи кои клиентите можат да ги користат: EcoPayz, eZeeWallet, Skrill, Neteller и Jeton. Времето на обработка е инстант, а минималниот лимит за депозит е 10 УСД, а максималниот лимит за депозит е 10.000 УСД.
  • Ваучери – ова е опција за плаќање што не ја нуди секое казино. Добрата вест е што National Casino нуди 3 такви методи и тие го вклучуваат следново: NeoSurf, Flexepin и Paysafecard. Времето на обработка е инстант, а границите малку се разликуваат. Неосур нуди минимален депозит од 10 долари и максимален депозит од 10.000 УСД. Flexepin и Paysafecard нудат минимален депозит од 10 УСД и максимален депозит од 1.000 УСД.
  • Банкарски трансфер – ова е традиционален начин на плаќање избран од многу играчи. Минималниот депозит со банкарски трансфер е 10 УСД, а максималниот депозит е 100.000 УСД.
  • Криптовалута – ова е нов начин на плаќање кој се здоби со популарност и добрата вест е што е достапен во National Casino. Во овој момент достапни се 3 криптовалути: Bitcoin, Ethereum и Litecoin. Минималниот депозит што може да се направи со помош на криптовалута е 10 долари, а максималниот депозит е 100.000 долари.

Бонус за депозит

Секој играч, кој креира нова сметка во Националното казино, може да бара многу дарежлив бонус за добредојде првиот пат кога ќе направи депозит. Ова е одлична можност за играчите да го истражуваат казиното и да испробаат повеќе игри од вообичаеното. Бонусот за прв депозит е 100% бонус за депозит до 100 долари, а згора на тоа играчите ќе добијат 100 бесплатни вртења за Авалон: Изгубеното кралство. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 40 пати, што не е многу. Додека играат со бонус средства, играчите можат да стават максимален облог по спин од 5 $.

Играчите ќе ги добијат првите 50 бесплатни вртења веднаш по нивното депонирање, а остатокот од бесплатните вртења се кредитираат по 24 часа.

Овој бонус за прв депозит е достапен само на игри со видео слот, и за жал играчите не можат да го користат бонусот за добредојде играјќи игри во казино во живо.

Играчите ќе добијат бонус за втор депозит, следниот пат кога ќе направат депозит. Вториот бонус депозит е 100% депозит за совпаѓање до $200 и 50 бесплатни вртења на слотот Џони Кеш.

Барањата за обложување за бонусот се 40 пати, а максималниот облог што играчите можат да го направат по спин е ограничен на 5 долари.

За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код 2TWO во моментот кога ќе направат депозит. Бесплатните вртења се додаваат на сметката на играчот веднаш откако трансферот е успешен.

Вториот бонус за депозит е достапен само на игри со видео слот, и за жал играчите не можат да го користат бонусот за добредојде играјќи игри во казино во живо.

Total score9.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (17)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Холандски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (8)
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеВИП бонус
Депозит бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (23)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бугарски лева
Виетнамски донг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Кинески јуани
Малезиски рингити
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Украински гривни
Унгарски форинти
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Разговор во живо
ДржавиДржави (19)
Јапонија
Австралија
Австрија
Бразил
Германија
Грција
Индија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Перу
Полска
Португалија
Унгарија
Финска
Франција
Чешка
Чиле
Швајцарија
ИгриИгри (5)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
СофтверСофтвер (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet