Преглед на игри со дилер во живо National - Support

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
National is not available in your country. Please try:
Support

Support

Играчите можат да стапат во контакт со агент за клиенти секогаш кога имаат потреба. Постојат неколку начини да се поврзеш со National Casino, а најзгодниот е преку функцијата Разговор во живо која е достапна 24/7.

Играчите на кои не им е потребна итна помош може да го контактираат казиното и на други начини. Еден од нив е да се пополни формулар и претставник на казиното ќе го контактира играчот во рок од 24 часа. Играчите можат да изберат категорија која го вклучува следново:

  • Депозит/повлекување
  • Општо
  • Повратни информации
  • Во игра
  • Игри во живо
  • Грешка

Играчите исто така можат да испратат е-пошта на една од овие две адреси за е-пошта: