Преглед на игри со дилер во живо National - Withdrawals

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
БонусБонус за добредојде до 100 € + 100 бесплатни вртења
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
National is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Националното казино додаде многу различни начини на плаќање во своето портфолио што играчите можат да ги користат за да направат повлекување на нивните добивки. Сè што треба да направат за да ги подигнат своите добивки е да се упатат до Касиерот и да го изберат делот Повлекување и да го внесат износот што сакаат да го подигнат.

Она што играчите треба да го запомнат е дека треба да го користат истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користеле за да направат депозит. Добрата вест е што National Casino додаде начини на плаќање што се користат во многу земји за играчите да можат да го најдат оној кој најмногу им одговара.

  • Банкарски картички - играчите можат да користат кредитни или дебитни картички за да ги повлечат своите добивки. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 10 долари, а максималната сума што можат да ја повлечат е 4.000 долари. Времето на обработка е помеѓу 1 и 7 дена.
  • е-паричници – ова е уште еден многу удобен метод што играчите можат да го користат за да ги повлечат своите добивки. Минималниот депозит што можат да го подигнат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ што можат да го подигнат е 4.000 УСД. Времето на обработка е скоро моментално и нема да потрае подолго од 24 часа.
  • Банкарски трансфер – играчите можат да користат NetBanking за да ги подигнат своите добивки користејќи го методот на банкарски трансфер. Минималниот износ што можат да го повлечат е ограничен на 500 долари, а максималниот износ што можат да го повлечат е 4.000 долари. Времето на обработка е помеѓу 1 и 7 дена.
  • Криптовалути – ова е уште еден пригоден начин на кој играчите можат да ги повлечат своите добивки. Минималниот износ што можат да го повлечат е ограничен на 10 долари, а максималниот износ е ограничен на 4.000 долари.