National - Withdrawals

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Националното казино додаде многу различни начини на плаќање во своето портфолио што играчите можат да ги користат за да направат повлекување на нивните добивки. Сè што треба да направат за да ги подигнат своите добивки е да се упатат до Касиерот и да го изберат делот Повлекување и да го внесат износот што сакаат да го подигнат.

Она што играчите треба да го запомнат е дека треба да го користат истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користеле за да направат депозит. Добрата вест е што National Casino додаде начини на плаќање што се користат во многу земји за играчите да можат да го најдат оној кој најмногу им одговара.

  • Банкарски картички - играчите можат да користат кредитни или дебитни картички за да ги повлечат своите добивки. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 10 долари, а максималната сума што можат да ја повлечат е 4.000 долари. Времето на обработка е помеѓу 1 и 7 дена.
  • е-паричници – ова е уште еден многу удобен метод што играчите можат да го користат за да ги повлечат своите добивки. Минималниот депозит што можат да го подигнат е ограничен на 10 УСД, а максималниот износ што можат да го подигнат е 4.000 УСД. Времето на обработка е скоро моментално и нема да потрае подолго од 24 часа.
  • Банкарски трансфер – играчите можат да користат NetBanking за да ги подигнат своите добивки користејќи го методот на банкарски трансфер. Минималниот износ што можат да го повлечат е ограничен на 500 долари, а максималниот износ што можат да го повлечат е 4.000 долари. Времето на обработка е помеѓу 1 и 7 дена.
  • Криптовалути – ова е уште еден пригоден начин на кој играчите можат да ги повлечат своите добивки. Минималниот износ што можат да го повлечат е ограничен на 10 долари, а максималниот износ е ограничен на 4.000 долари.
Total score9.1
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (17)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Холандски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (8)
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеВИП бонус
Депозит бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (23)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бугарски лева
Виетнамски донг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Кинески јуани
Малезиски рингити
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Украински гривни
Унгарски форинти
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Разговор во живо
ДржавиДржави (19)
Јапонија
Австралија
Австрија
Бразил
Германија
Грција
Индија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Перу
Полска
Португалија
Унгарија
Финска
Франција
Чешка
Чиле
Швајцарија
ИгриИгри (5)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
СофтверСофтвер (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis GamingHabanero
Iron Dog Studios
LuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet