Pin-Up Casino - Games

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Games

Во Pin-up казиното, играчите можат да најдат голема разновидност на различни игри. Некои од најпопуларните игри се онлајн видео слот игри и меѓу играчите може да ги најдете следните наслови Book of Dead, Gonzo's Quest и Book of Oz, само за именување. Во последно време, казино игрите во живо излегуваат на сцената и стануваат сè попопуларни секој ден. Пин-ап казиното има богат дел за казино во живо каде играчите можат да ги играат своите омилени игри со дилер во живо.

Казино игри во живо имајте посебна категорија во Пин-ап казиното, што ќе ги олесни работите за играчите. Во овој момент, во казиното има повеќе од 100 казино игри во живо. Играчите можат да ја видат табелата каде што ќе се игра играта и да имаат можност да разговараат со дилер во живо. Она што ги прави игрите во казино во живо толку популарни во последно време е фактот што тие нудат вистинска и транспарентна игра.

Играчите треба да запомнат дека игрите во казино во живо не се достапни во забавен режим, а играчите треба да направат депозит за да играат. Сите игри овде се поделени по тип и според провајдери на софтвер, така што на играчите ќе им биде полесно да ја најдат играта што ја бараат.

Пин-ап Казино соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да ги донесе најквалитетните казино игри во живо за своите играчи. Еве некои од најпознатите имиња во онлајн казината индустрија:

 • Evolution Gaming – Ова е шведски провајдер кој нуди многу решенија за дилери во живо. Компанијата е лансирана далечната 2006 година и денес е еден од најпопуларните софтверски провајдери во светот. Доказ за работата на компанијата е постојаната награда.
 • Езуги – Ова е компанија која е лансирана во 2013 година и работи под лиценца издадена од Комисијата Курасао. Сите нивни игри се заштитени со најновата SSL-технолошка шифрирање што значи дека сите информации на играчите се безбедни и заштитени.
 • Netent – Netent е уште една компанија која нуди одлични казино игри во живо. Уште повеќе, компанијата постојано објавува нови наслови и додава нови функции кои привлекуваат нови клиенти цело време. Нивните игри се уникатни и вреди да се пробаат.
 • Автентични игри - Оваа компанија е лансирана во 2015 година и оттогаш ги носи најдобрите софтверски решенија кога станува збор за игрите во казино во живо. Она што го прави Authentic gaming штандови во толпата е фактот што програмите имаат вграден систем Intra Resort Gaming.
 • Lucky Streak – Овој провајдер датира од 2014 година кога отворија специјално студио во Литванија со вистински дилери што ги лансираше до успех. Нивното портфолио вклучува многу различни казино игри во живо кои играчите треба да ги пробаат.

Блек Џек во живо

Блек Џек во живо е една од многуте казино игри во живо што играчите можат да ги најдат во Пин-ап казиното. Постојат многу различни варијации на Блек Џек, и ова не е изненадување бидејќи ова е многу популарна игра. За да победат во Блек Џек, играчите треба да имаат рака која е поблиску до 21, повисока од раката на дилерот без да оди повисоко од 21.

Играчите првично добиваат две карти и имаат многу различни опции на располагање за да ги подобрат своите раце. Како и да е, ги советуваме играчите да ги научат правилата на игра пред да одлучат да играат за вистински пари. За да ги прочитате правилата на играчите на Блек Џек, треба да ја следите оваа врска.

Еве список на сите игри со блек џек во живо во Пин-ап казиното:

 • PIN-UP Казино Блек Џек
 • Во живо Блек Џек А
 • Бело руски Блек Џек
 • Црниот руски Блек Џек
 • Неограничен Блек Џек
 • Бесконечен Блек Џек
 • Блек Џек во живо
 • Мнозинството правила Брзина Блек Џек
 • Квантен Блек Џек во живо
 • Сохо Сите облози Блек Џек
 • Блек Џек 1
 • Блек Џек
 • Во живо Блек Џек Б

Покер во живо

Покерот е многу интересен и во исто време многу предизвикувачка игра за играње. Играчите треба да ги научат правилата на играта пред да одлучат да играат.

Добрата вест е што правилата на игра не се многу тешки па со малку вежбање ќе ги совладаат. Најважното нешто што треба да се научи кога станува збор за покер во живо е рангирањето на рацете и рундите за обложување. Секој што сака да ги надмине правилата за играње покер може да ја следи оваа врска.

Еве список на сите варијанти на покер во живо што играчите можат да ги најдат во Пин-ап казиното:

 • Казино Холдем
 • Крајниот Texas Hold'em
 • Покер со тројна картичка
 • 3 карти Brag
 • Карибите Студ покер

Рулет во живо

Рулет е веројатно една од најпопуларните казино игри, и сите слушнале за неа благодарение на фактот дека била прикажана во многу различни филмови. Играчите можат да одат на двата начина кога станува збор за рулет, тие можат или да си ја пробаат среќата и да ставаат случајни облози или да ги научат правилата и да играат конкретни облози.

Ова е игра на среќа, така што двата начина се добра стратегија. Играчите кои имаат среќен претчувство можат да стават случајни облози, а играчите кои сакаат да ги подобрат своите шанси за победа треба да развијат стратегија. Добрата вест е дека штом играчите ќе ги научат правилата ќе имаат поголеми шанси за победа, а секој што сака да чита за правилата и стратегиите на рулетот треба да ја следи оваа врска.

Еве ги сите варијанти на рулет во живо што играчите можат да ги најдат во Пин-ап казиното:

 • Молња рулет
 • Рулетка во живо
 • Туркче Молња рулет
 • Туркче Рулет
 • Рулет во живо
 • Namaste рулет
 • Хиподром казино рулет
 • ВИП рулет
 • Рулет со двојна топка
 • Рулет
 • Хинди рулет
 • Голем казино рулет
 • Квантен рулет
 • Автоматски рулет ВИП ВО ЖИВО
 • Автоматски рулет ВО ЖИВО Брзина
 • Автоматски рулет LIVE Classic 1
 • Автоматски рулет LIVE Classic 2
 • DUO LIVE Auto
 • Брзински рулет
 • Фудбалски рулет во живо
 • Американски рулет
 • Автоматски - рулет
 • Авто – Рулет La Partage
 • Автоматски – ВИП рулет
 • Француски рулет злато
 • Извонреден рулет
 • Рулет
 • Брзина автоматски рулет
 • Шведски рулет
 • Портомасо Реал казино рулет
 • Рулет Портомазо
 • Кенсингтон рулет
 • Автоматски рулет Лумиа
 • Германски рулет
 • Рулет за доба на боговите
 • Лондонски рулет
 • Арапски рулет

ТВ игри во живо

ТВ игрите за прв пат беа претставени пред една деценија, а овие игри може да се пристапат и да се играат на многу сличен начин како оној на гледање телевизија. Идејата да се игра ТВ игра од удобноста на нивниот дом со дилер на казино во живо се покажа како многу привлечна и Пин-ап Казиното додаде многу различни игри од кои играчите можат да изберат. За да ги прочитате правилата за играчите на ТВ игрите, следете ја оваа врска.

Еве целосен список на сите ТВ игри што може да се најдат во Пин-ап казиното:

 • Тркало
 • Тркало на среќата
 • Монопол
 • Лудо време
 • Лов на богатство на Гонзо
 • Фаќач на соништа
 • Мега топка
 • Кено
 • 7 Облог
 • Среќа 7
 • Дуел на коцки
 • 5 Облог
 • Мега7
 • Кено Делукс
 • Среќа 6
 • Среќа 5
 • Мега 6
 • Среќа 6
 • Fruitrace
 • Супер 5
Total score8.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (9)
Азербејџански
Англиски
Германски
Казахстански
Португалски
Руски
Турски
Украински
Шпански
БонусиБонуси (10)
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
Депозит бонус
Кешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (14)
Азербејџански манати
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Бугарски лева
Евра
Индонезиски рупии
Казахстански тенгес
Колумбиски пезоси
Молдавски леу
Полски злоти
Руски рубли
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (17)
Азербејџан
Алжир
Аргентина
Боливија
Бразил
Бугарија
Индонезија
Казакстан
Колумбија
Мексико
Полска
Португалија
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Чиле
ИгриИгри (21)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
СофтверСофтвер (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet