Преглед на игри со дилер во живо Pin-Up Casino - Bonuses

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $5.300 + 250 бесплатни вртења
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Пин-ап Казиното, за да ги направи работите поинтересни за своите играчи, воведе дури и два бонуси за добредојде во казиното. Така, играчите можат да го изберат бонусот што го сакаат според нивните преференции и да ја зголемат својата рамнотежа и да ја продолжат својата игра.

Играчите кои ќе се приклучат на платформата за казино и ќе го направат својот прв депозит имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. Тие можат да добијат до 150% бонус до 500 долари кога го користат бонус за казино. Промотивниот код што играчите треба да го користат е GETCASINO. Бонусот за добредојде треба да се обложи 50 пати пред играчите да можат да побараат повлекување. Играчите треба да имаат на ум дека некои игри се исклучени од понудата и треба да ги избегнуваат.

Ова се игрите кои се исклучени од понудата: Mini Roulette, Plinko, Goal, Dice, Aviator, TnT Tumble, The Great Pigsby, Snake Arena, Ramses Revenge, Powerspin, Multiplier Odyssey, Money Train, Money Train 2, Marching Legions, Кралот на кралевите, Железната банка, Хелкатраз, авантурата на Инка, Бонанза со скапоцени камења, Тели Рилс, Макс Потрагата: Гневот на Ра, Копачите на злато, д-р Џекил и г. Хајд, Макс Потрагата: Заливот на мртовецот, љубопитната машина плус, Макс потрагата : Amazon, Lucky Fridays, Choco Reels, Infinity Hero, Streambet Games, Colossus Fruits Easter Edition, Golden Kingdom, 1429 Uncharted Seas, Wolf Legend Megaways, Vikings Unleashed Megaways, Valletta Megaways, Temple of Treasure Megaway, Megaway, Megaways, Buffalo Rising Megaways, Monkey Warrior, Great Book of Magic Deluxe, Cloud Quest, Energoonz, GEMiX, празнична сезона, Moon Princess, Mystery Joker 6000, Pimped, Reactoonz, Rise of Olympus, Sweet Alchemyking Tower, Sweet Alchemyking Tower, на скапоцени камења, Carnaval Forever, ChilliPo стр, Фудбалска ѕвезда, тенис, фудбал, Мустанг злато, Рамбо, жешки плодови 20, Go Wild HD, Дива Сиера, Панди Fortune, Црна мумија, Волфско злато, Диви ѕвона, Џекпот 6000, Тајната на камењата, Крвавци, 7 прасиња 5 000, Ацтечките тајни, Риболовецот, Ноќите на градот на гревот, 4 годишни времиња, ангели со слотови, 7-то небо, Пинокио, шеќерна поп, WhoSpunIt Plus, Кутре љубов плус, циганска роза, добра девојка, лоша девојка, вистински илузии, вистинскиот шериф, На Копа, по паѓањето на ноќта, Нед и неговите пријатели, Големиот носорог, злато 888, Галакси, бонбони, AstroBoomersTURBO!, Fairy Dust Xtreme, Poseidon's Secret, Space Hunters: Shoot for Cash, Tommy Gun's Vendetta, Book of 99, Miami Bonus Wheel, Tiger and Dragon, Extra Chilli, JetX, JetX3 и Cappadocia.

Уште повеќе, новите членови ќе добијат 250 бесплатни вртења како дел од бонус за добредојде. Минималниот депозит што треба да го направат за да се квалификуваат за оваа понуда е најмалку 50 долари. Откако ќе направат успешен депозит, ќе добијат 50 бесплатни вртења и ќе добиваат 40 бесплатни вртења секој ден во текот на 5 дена. Бесплатните вртења имаат барања за обложување 50 пати исто како бонусот за добредојде и тие треба да се обложат во рок од 24 часа.

Друга многу важна работа што играчите треба да ја запомнат откако ќе го добијат бонусот за добредојде е дека можат да играат која било игра што ја сакаат. Тие можат да го обложуваат бонусот за добредојде на игри во казино во живо, игри на маса, но онлајн видео слотови ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување во најголем процент.

Активирање на спортски бонус

Играчите кои сакаат да го активираат спортскиот бонус треба да го користат бонус кодот GETSPORT кога ќе го направат својот прв депозит. Откако средствата ќе се одразат на нивната сметка, наградата ќе се додаде автоматски. Спортскиот бонус за добредојде е 125% до 500 долари. Овој бонус доаѓа со барања за 12-кратно обложување и секој облог се брои ако коефициентот е еднаков или поголем од 1,70.

Квиз за бесплатни вртења во среда

Играчите можат да учествуваат во пин-ап казино квиз каде што можат да одговорат на три прашања и да заработат до 70 бесплатни вртења. За да го активирате бонус за бесплатни вртења, играчите треба да депонираат 10 долари или повеќе. За секој точен одговор, тие ќе добијат бесплатни вртења. Казиното ќе објави три прашања со различни нивоа на тежина.

 • Играчите кои ќе дадат еден точен одговор ќе добијат 50 бесплатни вртења на видео слот играта Fruits on Ice.
 • Играчите кои ќе дадат два точни одговори ќе добијат 60 бесплатни вртења на видео слот играта Fruits on Ice.
 • Играчите кои ќе дадат три точни одговори ќе добијат 70 бесплатни вртења на видео слот играта Fruits on Ice.

Квизот е прилично лесен за полагање, и сè што треба да направат играчите е да кликнат на копчето „Однесете квиз“ и да ги изберат точните опции за одговор и да кликнете на копчето „Одговори сега“. За секој точен одговор, играчите ќе добијат бесплатни вртења.

Оваа понуда важи за сите клиенти кои се обложуваат во делот Казино. Бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување 50 пати, а играчите имаат 24 часа да играат преку средствата за бонуси.

Џекпот во ТВ игрите на BetGames

Играчите кои бараат големи добивки на џекпот треба да размислат за играње ТВ игри The Speedy 7 и Poker 6+ од BetGames. Најдобрите награди што играчите можат да ги добијат вклучуваат:

 • 50% од џекпот за прав флеш;
 • 100% од џекпот за кралски флеш;

Во случај неколку играчи да побараат џекпот, тогаш наградата ќе биде распределена пропорционално на нивните облози. Играчот ќе добие џекпот автоматски откако ќе ги исполни условите поставени од давателот на BetGames. Џекпот е дополнителна добивка што не е направена од облози на играчите. И, за да постигнат џекпот во Speedy 7 и Poker 6+, играчите ќе треба да добијат добра комбинација, стрејт флеш или кралски флеш. Добрата вест е дека играчите можат да освојат џекпот неограничен број пати.

Неделен Cashback

Играчите можат да добијат до 1.000 долари секој понеделник како дел од бонус за враќање на готовина. Бонусот се наградува секој понеделник по 02:30 GMT + 5:30 часот.

 • Играчите кои ќе потрошат 50 долари ќе добијат 5% поврат на готовина.
 • Играчите кои ќе потрошат 250 долари ќе добијат 7% поврат на готовина.
 • Играчите кои ќе потрошат 1.000 долари ќе добијат 10% поврат на готовина.

Максималниот износ што играчите можат да го повлечат е x10. Да речеме, играчот добива поврат на готовина од 100 долари и игра со парите од бонусот. Откако ќе се исполнат условите за обложување, играчот може да повлече само $100 x 10 = $1.000. Со други зборови, ако играчот освоил поголема сума од 1.000 УСД, само 1.000 УСД ќе се впишат на салдото на играчот.

Повратот на готовина се кредитира после 05:30 GMT + 5:30 (недела, 21:00 UTC) во текот на целиот понеделник, а оваа промоција е достапна за сите членови на Pin-up Казино помеѓу понеделник и недела.

Износот на обложување за овој бонус е 3 пати, а играчите имаат 3 дена да играат преку средствата за бонус. Максималниот износ што играчите можат да го повлечат од овој бонус е ограничен на $1.000.

Джакпот од TVBET

Играчите можат да добијат 3 бонуси над нивните добивки кога ќе влезат во забавата во живо на TVBET, а тие ги вклучуваат следните:

 • Игра Џекпот – оваа понуда е единствена за секоја игра со големи шанси за пад.
 • Пин-ап џекпот – оваа понуда се однесува на поголеми риби што може да се фатат во сите игри на давателот.
 • Мега Џекпот – ова е најголемата понуда што секој ќе ја цени.

Овој бонус е достапен за сите корисници на Пин-ап Казино, а за учество во промоцијата, секој корисник треба да се регистрира за сметка. Џек потовите се пресметуваат како процент од облогот и се доделуваат по случаен избор. Играта Џек пот е поставена поединечно за секоја игра, додека износите за пин-ап џекпот и мега џекпот се општи за сите игри.

Добрата вест е дека играчите можат да добијат џекпот во игрите на TVBET неограничен број пати.

Роденденски подарок

Пин-ап казиното нема да ги заборави играчите на нивниот посебен ден. Тие имаат подготвено а роденденски подарок за нивните клиенти во форма на готовински бонус од 10 долари. Играчите можат да ја побараат понудата на нивниот роденден или 7 дена пред или по нивниот роденден.

Ова се работите што играчот треба да ги направи за да ја побара оваа понуда:

 • Потврдете ја вашата сметка користејќи ја специјалната форма во делот Профил;
 • Обезбедете фотографија од вашиот документ за идентификација;
 • Пополнете ги сите полиња во делот Профил;
 • Потврди ја твојата Е-маил адреса.

Бонусот се кредитира автоматски, откако играчот ќе кликне на копчето „Земи бонус“. Играчите можат да ја проверат достапноста на бонус во картичката Бонус во делот Профил.

Играчите треба да ги обложуваат средствата за бонуси во рок од 72 часа, а барањата за обложување за оваа понуда се 50 пати. Максималниот износ што играчите можат да го добијат од оваа понуда е ограничен на $10, а максималната сума што можат да ја повлечат е x10.

Ексклузивни промоции

На играчите им се препорачува да останат во контакт со казиното бидејќи ќе им испраќаат ажурирања за промоции, турнири и други настани што се случуваат. Во овој момент, ова е она што го нуди казиното:

 • Викенд турнири
 • Квизови во среда
 • Турнири од врвни провајдери
 • Редовни промоции и бонуси

Играчите можат да се претплатат на каналот Телеграма на проектот и страниците на социјалните мрежи за да не пропуштат ништо.

Лотарија Win-win

Играчите во Пин-ап казиното се наградуваат за секои 100 долари од обложувањето. Тие ќе добијат по еден лоз што ќе можат да го искористат во рок од 10 дена. Играчите можат да освојат до 100.000 долари во вистински пари, 1.000.000 пинкини и 500.000 бесплатни вртења. Згора на тоа, тие можат да добијат автомобил, камера, лаптоп, квадкоптер, паметен телефон или паметен часовник, само за да именуваат некои.

Колку повеќе играчи се обложуваат, толку повеќе билети можат да добијат, толку е едноставно. За да учествуваат во оваа промоција, играчите треба да направат серија облози во вкупна вредност од 100 долари за да добијат еден тикет. Тикетот важи само 10 дена, а играчите треба да вложат облози до 5 долари додека играат со парите од бонусот. Максималниот број на билети што играчот може да ги добие во рок од еден ден е ограничен на 1 билет.

Кога играчот ќе повлече средства, сите неискористени билети ќе бидат поништени.