Преглед на игри со дилер во живо Pin-Up Casino - Deposits

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус за добредојде до 500 € + 250 бесплатни вртења
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Депонирањето во Пин-ап казиното е многу едноставно. Сè што треба да направат играчите е да создадат сметка и да се упатат кон Касиерот. Тие ќе ги видат сите достапни начини на плаќање и ќе го изберат оној кој е најзгодно за нив, ќе ја внесат сумата што сакаат да ја депонираат и ќе го потврдат трансферот.

За да им ги олесни работите на нивните играчи, Казиното Пин-ап додаде многу различни начини на плаќање тие можат да ги користат за депонирање средства на нивните сметки.

 • Visa е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 15 долари, а максималниот депозит е ограничен на 1000 долари по една трансакција.
 • Mastercard е кредитна картичка која играчите можат да ја користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 15 долари, а максималниот депозит е ограничен на 1000 долари по една трансакција.
 • Maestro е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 15 долари, а максималниот депозит е ограничен на 1000 долари по една трансакција.
 • Multibanco е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 15 долари, а максималниот депозит е ограничен на 1000 долари по една трансакција.
 • Piastrix е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 долари, а максималниот депозит е ограничен на 4000 долари по една трансакција.
 • Биткоинот е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 35 долари, а максималниот депозит е ограничен на 10.000 долари по една трансакција.
 • Ethereum е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 50 долари, а максималниот депозит е ограничен на 10.000 долари по една трансакција.
 • Litecoin е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 15 долари, а максималниот депозит е ограничен на 10.000 долари по една трансакција.
 • Тетер е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на $0, а максималниот депозит е ограничен на $10.000 по една трансакција.
 • Web Money WMZ е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот депозит е ограничен на $10.000 по една трансакција.
 • Perfect Money е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот депозит е ограничен на $20.000 по една трансакција.
 • ecoPayz е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 долари, а максималниот депозит е ограничен на 10.000 долари по една трансакција.
 • MuchBetter е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 долари, а максималниот депозит е ограничен на 10.000 долари по една трансакција.
 • PaysafeCard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот депозит е ограничен на $1000 по една трансакција.
 • Advcash е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 долари, а максималниот депозит е ограничен на 20.000 долари по една трансакција.
 • Виза Русија е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 10 долари, а максималниот депозит е ограничен на 4.000 долари по една трансакција.
 • Maestro Russia е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивната сметка, а минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на $10, а максималниот депозит е ограничен на $4.000 по една трансакција.

Бонус за депозит

Играчите кои креираат нова сметка во Pin-up Casino имаат право на многу дарежлив бонус. За да го побараат бонусот, треба да го направат својот прв депозит. Бонусот за добредојде во Пин-ап казиното може да се бара во казиното и да се обложи на слотови или игри во казино во живо, како и на спортските книшки, без разлика што играчите претпочитаат. За да прочитате повеќе за понудата за добредојде на играчите на Pin-up Casino, може да кликнете на следниот линк.