Pin-Up Casino Live Casino Преглед - Mobile

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Mobile

Пин-ап казиното има мобилна платформа која е достапна и за корисниците на Android и iOS. Играчите можат лесно да пристапат до нивната сметка, без разлика каде се наоѓаат, се додека имаат мобилен уред и добра интернет конекција.

Играчите можат да играат игри со висок квалитет, вклучувајќи слотови, игри на маса и казино игри во живо и ќе го имаат истото искуство како да играат на десктоп. Мобилната верзија на казиното има и поле за пребарување каде што играчите можат само да го напишат насловот на играта и да се спасат од неволјата да ги прелистуваат сите игри. Исто така, играчите имаат можност да го изберат брендот по свој избор и да видат што имаат да понудат.

Сите бонуси и промоции што се достапни на работната површина се достапни и на мобилната верзија на казиното.

Копчето за мени е поставено во горниот лев агол и кога ќе го допрете, ќе се појави паѓачко мени што ќе им овозможи на играчите да се движат низ деловите на казиното.

Total score8.7
Добрите
+ Повлекувања во рок од 24 часа
+ Разговор во живо 24/7
+ Мобилен пријателски дизајн
+ Широк спектар на врвни провајдери за игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (9)
Азербејџански
Англиски
Германски
Казахстански
Португалски
Руски
Турски
Украински
Шпански
БонусиБонуси (10)
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
Депозит бонус
Кешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (14)
Азербејџански манати
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Бугарски лева
Евра
Индонезиски рупии
Казахстански тенгес
Колумбиски пезоси
Молдавски леу
Полски злоти
Руски рубли
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Азербејџан
Бразил
Индија
Казакстан
Перу
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Чиле
ИгриИгри (21)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
СофтверСофтвер (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet