Преглед на игри со дилер во живо Pin-Up Casino - Software

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $5.300 + 250 бесплатни вртења
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Software

Software

Пин-ап казиното соработува со различни провајдери на софтвер за да им ги донесе најдобрите игри на своите играчи. Казиното ги користи овие добавувачи на софтвер затоа што тие се прославија во индустријата за онлајн казино. Тие нудат фер и сигурни игри и играчите можат да се чувствуваат сигурни и безбедни кога играат во казиното.

Казиното во живо во Pin-up, исто така, заслужува многу пофалби исто како и виртуелното казино. Причината зад ова е што тие се потпираат на искусни развивачи на игри кои трошат многу време и напор кога ќе смислат нова игра.

Кои добавувачи на софтвер го напојуваат казиното во живо?

Делот за казино во живо во Pin-up Casino е напојуван од различни провајдери на софтвер за да им донесат плејада на различни игри на нивните играчи. Уште повеќе, казиното ги користи и своите провајдери на софтвер. Еден од најголемите и добро етаблирани софтверски провајдери што ги носат своите игри е Еволуција игри. Ова е една од најиновативните компании кога станува збор за игри во казино во живо.

Еве список на сите провајдери на софтвер што го напојуваат делот за казино во живо:

  • 7Mojos во живо
  • Автентични игри
  • Еволуција
  • Езуги
  • Игри во живо
  • Среќна низа
  • Playtech во живо
  • Прагматичен во живо