Pin-Up Casino Live Casino Преглед - Support

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Support

Клиентите се приоритет број еден на Пин-ап казиното и поради таа причина тие се ставија на располагање за своите играчи во секое време. Коцкарите можат да контактираат со Поддршка за корисници преку разговор во живо и е-пошта во секое време кога им е потребна помош.

На официјалната веб-страница на Pin-up Casino, клиентите ќе најдат информации за тоа како да контактираат со казиното. Најзгодниот начин да стапите во контакт со претставник на казино е преку функцијата за разговор во живо. За да разговараат со агент, сè што треба да направат е да кликнат на иконата во форма на скокачка порака што може да се најде на дното на порталот на која било страница.

Играчите исто така можат да испратат барање за е-пошта каде што ќе вклучат детален опис на проблемот. Важно е да наведете потврдена адреса за е-пошта или кориснички ID кога испраќаат е-пошта.

Засега нема понуден телефонски број, но сигурни сме дека наскоро ќе го додадат.

Пин-ап казиното има и страници на социјалните мрежи Инстаграм и Фејсбук каде играчите можат да читаат за промоции и ажурирани информации. Сепак, менаџерите нема да одговараат на прашања на социјалните мрежи.

Total score8.7
Добрите
+ Повлекувања во рок од 24 часа
+ Разговор во живо 24/7
+ Мобилен пријателски дизајн
+ Широк спектар на врвни провајдери за игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (9)
Азербејџански
Англиски
Германски
Казахстански
Португалски
Руски
Турски
Украински
Шпански
БонусиБонуси (10)
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
Депозит бонус
Кешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (14)
Азербејџански манати
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Бугарски лева
Евра
Индонезиски рупии
Казахстански тенгес
Колумбиски пезоси
Молдавски леу
Полски злоти
Руски рубли
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Азербејџан
Бразил
Индија
Казакстан
Перу
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Чиле
ИгриИгри (21)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
СофтверСофтвер (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet