Преглед на игри со дилер во живо Pin-Up Casino - Support

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $5.300 + 250 бесплатни вртења
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Support

Support

Клиентите се приоритет број еден на Пин-ап казиното и поради таа причина тие се ставија на располагање за своите играчи во секое време. Коцкарите можат да контактираат со Поддршка за корисници преку разговор во живо и е-пошта во секое време кога им е потребна помош.

На официјалната веб-страница на Pin-up Casino, клиентите ќе најдат информации за тоа како да контактираат со казиното. Најзгодниот начин да стапите во контакт со претставник на казино е преку функцијата за разговор во живо. За да разговараат со агент, сè што треба да направат е да кликнат на иконата во форма на скокачка порака што може да се најде на дното на порталот на која било страница.

Играчите исто така можат да испратат барање за е-пошта каде што ќе вклучат детален опис на проблемот. Важно е да наведете потврдена адреса за е-пошта или кориснички ID кога испраќаат е-пошта.

Засега нема понуден телефонски број, но сигурни сме дека наскоро ќе го додадат.

Пин-ап казиното има и страници на социјалните мрежи Инстаграм и Фејсбук каде играчите можат да читаат за промоции и ажурирани информации. Сепак, менаџерите нема да одговараат на прашања на социјалните мрежи.