Преглед на игри со дилер во живо ViggoSlots - About

ViggoSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.13/10
БонусБонус $1.000 + 170 бесплатни вртења
Повлекувања без облог!
Игри со голема колекција
Услуга за корисници 24/7
Нови и најнови игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања без облог!
Игри со голема колекција
Услуга за корисници 24/7
Нови и најнови игри
ViggoSlots is not available in your country. Please try:
About

About

Viggoslots е ново казино на пазарот со модерен изглед што го носи концептот на казино на сосема ново ниво. Тимот кој стои зад ова казино сонуваше за модерно казино кое единствено се фокусира на забавата и радоста и желбата за најголем опсег на игри и најдобри исплати. Играчите можат да ја најдат најголемата колекција на игри и казиното постојано додава нови наслови.

Казиното Viggoslots им дава приоритет на интересите на клиентите и ја направи својата мисија да им обезбеди на играчите чиста радост. Исто така со специјално дизајнираните бонуси и награди за секого.

ViggoSlots

Повеќе за Viggoslots

Повеќе за Viggoslots

Тие соработуваа со некои од најпознатите провајдери на софтвер за да понудат различни игри и ги дизајнираа своите казина со силен фокус на услугите на клиентите. Нивната информирана и пријателска услуга за клиенти е секогаш подготвена да му помогне на секој клиент кога и да има проблем. Играчите мора да имаат задоволувачко искуство секогаш кога играат во казиното Viggoslots.

Сопственик и извршен директор

Казиното Viggoslots е во сопственост на Mountberg BV

Број на лиценца

Viggoslots е лиценциран под Mountberg BV, компанија со седиште во Fransche Bloemweg 4, Willemstad, Curacao, под лиценца за игри број 8048/JAZ издадена од Antillephone Services NV, овластена и регулирана од Владата на Курасао.

Viggoslots е управувана од Mountberg Ltd, дејствувајќи како трговец со рекорди, Mountberg Ltd., компанија инкорпорирана според законите на Кипар со регистарски број HE 355350, ДДВ број 10355350P, и регистрирана 101 Archiepiskopou Makariou III Avenue, Commercial Union Building, 1st кат 1107, , Никозија, Кипар со контакт телефон + 357 22 346 367. Mountberg Ltd. е 100% подружница на Mountberg BV

Каде се базира казиното Viggoslots?

Viggoslots го има своето седиште на следната адреса:

Франше Блумвег 4, Вилемштад, Курасао.